Drupal Give

РОЗВИТОК СПІЛЬНОТИ
ЗАВЖДИ НАПОГОТОВІ І НІКОЛИ НЕ ЗДАЄМОСЬ

МОДУЛІ,  ЯКІ ПІДТРИМУЄ  INTERNETDEVELS


Модуль Oracle driver пропонує нові можливості для Drupal-розробників, дозволяючи їм використовувати базу даних Oracle замість MySQL в якості основного бекенду в процесі розробки.

Цей модуль — більш ніж просто базова тема, яка містить всі файли системи 960 Grid. Він також допомагає поліпшити комунікацію між розробниками, архітекторами, дизайнерами та іншими членами команди.

Якщо ви хочете з легкістю створювати меню на основі словників таксономії, цей модуль стане вам у нагоді. Він дуже добре поєднується з іншими модулями і не втручається в їх роботу.

Модуль Front page дозволяє створювати головні сторінки на сайті з дивовижними можливостями налаштування. Типи головних сторінок включають в себе: Alias, Redirect, Themed, Full.

Модуль reCAPTCHA є чудовим рішенням для поліпшення системи CAPTCHA та захисту електронних адрес. Для цього модуль використовує веб-сервіс Google ReCaptcha.

Модуль Site map надає відвідувачам опис вашого сайту у вигляді зручної карти. Він може відображати такі елементи сайту, як блоги, книги, меню, RSS-канали і багато іншого.

НАША ГЛОБАЛЬНА DRUPAL ЕКСПАНСІЯ відбувається по всіх фронтах:

Розробка
Модулів
Створення
Сервісів Drupal
Блоги,
Зібрані з
Планети Drupal
Спонсорство
Drupalcon і
Drupalcamp
Організація
Lviv Euro
Drupal Camp

Наші Продукти

У випадку надзвичайної ситуації - без паніки!

Норматив для установки збірки - 1 клік

Не вмієш - навчимо, а не хочеш... Як хочеш

Розквартируваня сайтів, без черг

drupal події, які спонсорувались і організовувались Internetdevels

DIDN'T FIND A PROJECT SIMILAR TO YOURS? DROP US A LINE AND WE'LL TELL YOU ABOUT OUR OTHER PROJECTS.