Твоє майбутнє в ІТ: конференція від InternetDevels

24.05.2016
Твоє майбутнє в ІТ: конференція від InternetDevels
Автор:

21 травня компанія InternetDevels організувала справді нестандартну подію — першу учнівську конференцію “Твоє майбутнє в ІТ”. В Україні та світі ІT-сфера розвивається так стрімко, що ми вирішили розказати про перспективи роботи у даній сфері і популяризувати її серед старшокласників, адже саме вони наразі мають зробити один із найвирішальніших кроків — обрати майбутню професію.

Ідея заходу належить керівнику компанії — Віктору Левандовському, якого вже неодноразово запрошували розповісти про перспективи роботи в ІТ у ВНЗ та школи. Проте наша компанія завжди іде назустріч викликам і ми вирішили не організовувати поодинокі зустрічі, а провести справжню учнівську конференцію, спікерами якої були б і представники компаній, і самі учні, які вже розвиваються в ІТ.

Всього взяло участь близько 100 учнів зі шкіл міста Луцька і вони мали змогу послухати доповіді, які справді мотивували творити щось велике та йти до своєї мети, незважаючи на перешкоди.

Першим виступав Віктор Левандовський, який розповів власну життєву історію, як він потрапив в ІТ. Також, побажав кожному знайти свій шлях та виявив сподівання, що конференція комусь допоможе зробити вибір в користь ІТ.

На заході був справді важливий гість — Віктор Валєєв, радник міністра освіти і науки України, директор Асоціації ІТ України. Що таке програмування? Яку роль ця сфера відіграє в житті сучасної людини? Які процеси можна автоматизувати і до чого це приведе? Яке місце в розвитку ІТ сфери займає Україна у світі?На ці та багато інших питань відповів Віктор Валєєв та запевнив, що саме програмісти — рушій майбутнього прогресу в світі.

З не менш цікавою доповіддю виступив Іван Тібеж, СТО компанії Drudesk. Він розповів випускникам про реалії життя рядового програміста, про роботу у великих компаніях, цікаві проекти та можливості кар’єрного росту. І все це на прикладі поки що молодої, але активно набираючої обертів компанії Drudesk.

З учасниками залу в Івана зав’язався діалог, адже він програміст зі стажем. Питання та поради про те, яку мову програмування краще вивчати для вирішення конкретної задачі, де можна навчатися самостійно та з чого почати викликали чималу зацікавленість учасників...

Наступним виступав Олег Герасимчук, завідувач кафедри комп'ютерних технологій Луцького національного університету України. Він повідав, як формується навчальна програма та визначається її фахове спрямування та як практично застосовувати знання, здобуті в університеті.

Одним із спікерів був одноліток учасників — Михайло Куделя, учень 10-го класу Луцької гімназії №15. Він являється цьогорічним переможцем Всеукраїнскої олімпіади з програмування та представлятиме нашу країну на міжнародному рівні.

Чому Михайло вирішив зайнятися програмуванням? Скільки в середньому часу старшокласник витрачає на самоосвіту? Яку мету переслідував, коли почав навчатися? Впевнені, що Михайло своїм прикладом мотивував учнів найбільше, адже дуже просто розказав про свої труднощі та перемоги, про навчання у школі і поза нею, про плани на майбутнє, які колись здавалися нездійсненними, проте зараз починають втілюватися в життя.

До речі, наша компанія виступає генеральним спонсором Михайла на олімпіаді міжародного рівня. Тому ми особливо вболіваємо за ного!

Остання доповідь звучала від Олексія Горушкіна, менеджера компанії InternetDevels, та мала назву: “IT поза офісом: подорожуй, відпочивай, розвивайся”.

Як IT-шники святкують успіхи у своїх проектах? Чому IT-конференції відвідують всі спеціалісти — від програмістів до директорів компаній? Що таке відрядження у відпочинок, як таке взагалі можливо і що робити, щоб на них їздити?

Питань від учасників було багато… Адже в Україні не так багато сфер, в яких справді дбають про розвиток працівників, створюють їм комфортні умови роботи та дають унікальну можливість подорожувати світом..

Отож, конференція минула. Ми сподіваємося, що для когось це стане стартом в ІТ світ. І через кілька років наш новий працівник на схожій конференції розкаже свою історію успіху, починаючи її словами: “Коли я був старшокласником, то відвідав конференцію, яка мене мотивувала і я захотів стати програмістом. Цей вибір змінив моє життя”.

Читайте також:

BetWinCon: як ми провели конференцію для переможців на Upwork

Drupal Global Training Days: сіквел з 4 частин від InternetDevels і Drudesk!

ConversionCon UA: як це було (фото)

2 votes, Рейтинг: 5

Також по темі

2

Поки наші хлопці підкорювали Новий Орлеан і його DrupalCon, ми тут в Україні готували наш власний BetWinCon, який успішно провели 14 травня у Львові. Тож саме час ділитися спогадами, розповідями і...

3

Бізнес-світ повний неймовірних можливостей. Піймати їх — не просто везіння, а мистецтво. Це те, що ми називаємо практикою і теорією перемог. І саме цьому буде присвячена наша нова велика...

5

Пам’ятаєте, ми розповідали вам про те, як ми готувалися до ConversionCon UA, першої в...

Subscribe to our blog updates