Найкращі безкоштовні і платні WordPress-теми для технологічних компаній

23.01.2020
Найкращі безкоштовні і платні WordPress-теми для технологічних компаній
Автор:

Швидкий розвиток технологій не спинити — звідси й все більша кількість технологічних компаній і стартапів. Будь-якому бізнесу потрібен сайт, а фірмі в галузі технологій він взагалі необхідний, як повітря. Спеціально для них ми ділимося колекцією, що містить найкращі безкоштовні та платні WordPress-теми для технологічних фірм.

Великий вибір тем для галузі технологій

Ось як технології допомагають технологіям! WordPress має безліч привабливих та функціональних тем для цієї галузі. Без потреби в програмуванні вони допоможуть створити вигляд сайту, організувати його елементи і забезпечити користувачам зручну влаємодію з інтерфейсом. Ці безкоштовні на платні (premium) WordPress-теми стануть в пригоді:

  • цифровим агенціям
  • розробникам додатків і гаджетів
  • провайдерам хостинг-послуг
  • технічним блогерам
  • технічним стартапам
  • компаніям в галузі ігрової індустрії

і багатьом іншим.

Безкоштовні WordPress-теми в галузі технологій

MH TechMagazine

WordPress-тема MH TechMagazine особливо рекомендована для блогів про технології, гаджети, науку і так далі. Вона має плаский дизайн з рядом елементів, які можна варіювати (колірна гама, шрифти і тому подібне). Основна колірна схема має стильний синій колір. Також тема містить додаткові зони для віджетів і багато унікальних кастомних віджетів.

IT Company

Як видно з назви, тема IT Company насамперед призначена для компаній і стартапів у галузі інформаційних технологій. Вона респонсивна, підтримує Retina-дисплеї та сумісна з різними браузерами, що забезпечує оптимальну взаємодію з сайтом для усіх користувачів. Ця тема легка і оптимізована для швидкої роботи. Вона пропонує зручне налаштування та сумісна з WooCommerce і плагінами для соціальних мереж. Конструктор сторінок Elementor допоможе вам створювати вигляд сайту.

IT Company

IT Company Lite

Ще одна чудова тема для IT-компаній, технологічних стартапів, цифрових маркетинг-агенцій, фірм з розробки ПЗ — це IT Company Lite. Вона респонсивна і забезпечує гарний вигляд сайту на різних пристроях. Можна налаштувати її елементи (фон, колірну гаму, хедер і футер, розміщення елементів, стилі меню і так далі). Тема оптимізована під швидку роботу, написана з чистим кодом і співпрацює з плагіном WooCommerce.

Advance IT Company

Наступна в нашій колекції — WordPress-тема в галузі технологій під назвою Advance IT Company. Вона чудово підійде IT-компаніям, цифровим маркетинг-агенціям, стартапам у сфері ІТ, компаніям з дизайну і так далі. Тема є дружньою до SEO, респонсивною до мобільних пристроїв, оптимізованою під швидкодію і легкою в налаштуванні. "Advance IT Company" побудована на технології Bootstrap і має чистий код. Вона відзначається привабливим дизайном та пропонує анімацію.

Advance IT Company

TechLauncher

Ще одна WordPress-тема в галузі технологій — TechLauncher. Вона рекомендована для технічних блогів. Тема респонсивна і сумісна з усіма браузерами, щоб усі користувачв, незалежно від пристрою та браузера, мали можливість комфортного перегляду. TechLauncher має елегантний вигляд і привабливу «сітку» для представлення вашого технологічного контенту.

TechLauncher WordPress technology theme

Платні WordPress-теми в галузі технологій

Startit (від $69)

Тема Startit — Fresh Startup Business Theme допоможе вам створити лендінг-сторінку для вашого додатку, SASS-вебсайту або сайту іншої технологічної компанії. Вона багатофункціональна і гнучка в налаштуванні, адже пропонує 21 елегантних варіантів головної сторінки, портфоліо-сторінки, корисні шорткоди, шаблони для блогу, WPBakery Page Builder і не тільки. "Startit" є респонсивною темою та суміснлю з Retina-дисплеями, а також дружньою до SEO. Сумісність із WooCommerce дасть вам можливість продавати товари і послуги онлайн.

Startit WordPress technology theme

Stratus (від $59)

А ось ще одна WordPress-тема в галузі технологій, повна назва якої — “App, SaaS & Software Startup Tech Theme — Stratus”. Вона пропонує 40+ віджетів, 20+ шаблонів сторінок, конструктор сторінок з можливістю перетягування мишкою, кастомайзер для налаштувань теми, фони для відео, підтримку WooCommerce і багато іншого. Stratus є респонсивною до мобільних пристроїв і сумісною з Retina-дисплеями. Вона побудована на Bootstrap.

Stratus WordPress technology theme

Applauz (від $69)

WordPress-тема Applauz буде гарним вибором для компаній з розробки ПЗ, технологічних компаній і стартапів, розробників додатків, цифрових компаній і так далі. Вона респонсивна і дружня до Retina-дисплеїв, а також оптимізована під швидкодію. "Applauz" пропонує 6 шаблонів головної сторінки і 3 сторінки з таймерами зворотнього відліку. Конструктор сторінок Bold Builder, меню і хедери, кастомні іконки, Google Fonts і багато що інше забезпечить вам плідний творчий процес налаштування вигляду сайту.

Stratus WordPress technology theme

Techland (від $44)

Тема Techland — WordPress Saas Startup Theme — це респонсивна багатофункціональна WordPress-тема, призначена для таких галузей, як SaaS, цифровий маркетинг, розробка мобільних додатків, ПЗ, хостинг і багато інших. У ній є 40+ готових шорткодів, вбудований PBakery Visual Composer Page Builder, чудова «сіткова» система для побудови сторінок. Тема добре співпрацює з такими відомими плагінами, як Contact Form 7, Gravity Forms, WPML і т.д.. Слайдери, приваблива анімація, Parallax, HTML5 і CSS3 та ще багато пунктів є в її списку можливостей.

Techland WordPress technology theme

Sparks (від $69)

Тема Sparks — App Development Theme добре пристосована до агенція з розробки додатків, технологічних фірм і стартапів. Вона є респонсивною і дружньою до Retina-дисплеїв. Тема має 12 сучасних і гнучких варіантів головної сторінки. Вона інтегрована з WooCommerce, Contact Form 7, WPML та іншими плагінами. "Sparks" пропонує велику колекцію кастомних шорткодів і безліч можливостей у дизайні, таких як Parallax-секції, мега-меню, Google Maps, 800+ Google Fonts і т.д.

Sparks WordPress technology theme

UnlimHost (від $59)

Тема UnlimHost — Web Hosting & Internet Technology WordPress Theme чудово підійде для хостинг-провайдерів та реєстраторів доменних імен. Творці теми забезпечили включили в неї інструмент для перевірки домену і онлайн-чат, а також забезпечили зручну можливість розмістити пакетні рішення з цінами. Її можливості в дизайні включають Parallax Effect Backgrounds, Mega Menu, Google Fonts, різноманітні шорткоди і так далі. "UnlimHost" сумісна з такими важливими WordPress-плагінами, як WPBakery Page Builder, Revolution Slider, Essential Grid, MailChimp for WP і т.д. Вона респонсивна до мобільних пристроїв та дружня до Retina-дисплеїв.

UnlimHost WordPress technology theme

ProHost (від $59)

Тема ProHost — A Trendy Hosting & Technology WordPress Theme призначена для хостинг-провайдерів та інших фірм у галузі технологій. Тема жає можливість легко розмістити хостинг-послуги і ціни, а також продавати їх онлайн завдяки підтримці WooCommerce. Вона пропонує привабливі макети сторінок, розширені контакт-форми, Visual Composer із шорткодами і багато іншого для створення гарного вигляду сайту. ProHost сумісна з такими плагінами, як Essential Grid, WPBakery Page Builder, Revolution Slider, PO Composer, і так далі.

ProHost WordPress technology theme

Ingenious (від $59)

Тема Ingenious — Smart Home Automation WordPress Theme найкраще підійде фірмам у галузі домашньої автоматизації, відео-моніторингу, енергозбереження, домашньої безпеки і тому подібним. Вона респонсивна до мобільних пристроїв і підтримує Retina-дисплеї. Сумісність із WooCommerce дасть вам можливість продавати онлайн. "Ingenious" має 6 варіантів домашньої сторінки, різноманітні внутрішні сторінки, генератор сайдбарів, безліч кастомних віджетів, Revolution Slider, безлімітні варіанти кольорів і багато іншого для креативного оформлення ваших сторінок.

Ingenious WordPress technology theme

Ayro (від $69)

А ось ще одна WordPress-тема в галузі технологій, назва якої говорить про її призначення: Ayro — Tech Startup Theme. Вона допоможе створити сучасний сайт для технологічного стартапу або цифрової агенції. Тема пропонує 12 варіантів головної сторінки за технікою "pixel-perfect". Великий вибір лейаутів, кастомні шорткоди і віджети і плагін WPBakery Page Builder дозволять експериментувати з виглядом. WooCommerce із віджетом для випадного кошика дасть можливість налаштувати онлайн-продажі. Тема має інтегрований пошук, різноманітні типи пошукового поля, слайдер з градієнтом і багато інших можливостей.

Ayro WordPress technology theme

Riven (від $49)

Наступною в нашій колекції WordPress-тем у галузі технологій йде Riven — WordPress Theme for App, Game, Single Product Landing Page. Вона має 7 готових варіантів головної сторінки, 6 варіантів дизайну хедера і 5 варіантів дизайну футера. Тема включає конструктор сторінок Visual Composer, респонсивний слайдер Slider Revolution, потужні шорткоди, інтеграцію з MailChimp, підтримку WooCommerce і багато інших корисних можливостей.

Riven WordPress technology theme

Як обрати WordPress-тему в галузі технологій

Ми описали декілька хороших WordPress-тем у галузі технологій. Обирайте серед цих безкоштовних і платних тем залежно від бажаного розташування елементів сторінок та потрібних вам можливостей. Крім того, кожен з типів тем має свої переваги і недоліки:

  • Якщо ви оберете безкоштовну WordPress-тему в галузі технологій, то будете обмежені її переліком можливостей.
  • Обравши платну WordPress-тему, ви отримаєте багатшу функціональність, однак, вам доведеться платити за перелік можливостей, серед яких не всі вам будуть потрібні. Зайві фічі можуть гальмувати швидкість сайту.
  • Розгляньте ще один варіант — замовлення кастомної розробки теми у WordPress-експертів. У цьому випадку тема буде точно пристосована до ваших потреб, містити лише те, що ви бажаєте, і створювати ідентичність вашого бренду. Врешті-решт, у сфері технологій обов'язково відрізнятися з-поміж інших і мати щось визначне, незабутнє і унікальне!

Зверніться до наших фахівців в веб-дизайну та WordPress і отримайте найкращу тему в галузі технологій!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Серед відомих інструментів для спільної роботи в дизайні — Figma і Zeplin. Давайте розглянемо особливості кожного з них у нашому блозі.

2

Жив-був користувач інтернету на ім’я Боб. І от він жив щасливо, поки не вирішив відвідати один сайт з потрібною йому інформацією. Ну що ж, давайте вирушимо разом з Бобом у його невеличку подорож...

3

Дуже часто логотип доводиться змінювати і коригувати, щоб він відповідав змінам у компанії та загальним тенденціям на ринку. Ми ділимося кількома цінними порадами щодо редизайну логотипу...

4

Сьогодні акцентуємо увагу на дизайні банківських сайтів незалежно від CMS. Давайте переглянемо декілька чудових прикладів.

5

Останній гарячий тренд веб-дизайну — це використання великих шрифтів. Сьогодні команда InternetDevels розповідає найголовніше про використання великого шрифту в веб-дизайні.

Subscribe to our blog updates