Корисні WordPress-плагіни для генерації лідів

25.09.2019
Корисні WordPress-плагіни для генерації лідів
Автор:

Генерація лідів — одна з тих важливих задач, в яких сайт може бути вашим надійним помічником. Саме цього ви від нього очікуєте, звертаючись до команди з веб-розробки за створенням успішного сайту.

Корисні плагіни можуть зіграти в цій справі ключову роль. Тож ми підібрали для вас WordPress-плагіни для генерації лідів. Вони допоможуть вам достукатись до потенційних клієнтів і розпалити їхній інтерес до ваших товарів чи послуг.

WordPress-плагіни для генерації лідів: спеціальна колекція

Оскільки генерація лідів включає в себе багато різних аспектів, тож і WordPress-плагіни в нашій колекції також будуть дуже різними. Ми опишемо декілька універсальних WordPress-плагінів для генерації лідів, а також декілька спеціалізованих плагінів, які підходять до лідогенерації під конкретним кутом.

OptinMonster

Плагін OptinMonster для WordPress був створений ще 2013 року і досяг цифри в понад 700 тисяч сайтів, на яких він активований. Це потужний і багатофункціональний плагін для лідогенерації.

Серед його можливостей — технологія “exit intent”, яка допомагає затримати користувачів у момент покидання сайту. Також вам буде доступне легке створення форм із готових шаблонів, внутрішній ретаргетинг і персоналізація, геотаргетинг, A/B тестування і багато іншого.

Плагін також допомагає з інтеграцією відомих маркетинг-сервісів на кшталт MailChimp, AWeber, InfusionSoft та інших. OptinMonster WordPress lead generation plugin

Thrive Leads

Ще один популярний платний WordPress-плагін для лідогереції — Thrive Leads. Він допомагає у створенні привабливих формочок різного типу: лайтбокс-попапів, висувних форм (slide-in), форм, вбудованих у контент, і так далі. Плагін пропонує A/B тестування, можливості з персоналізації і таргетингу і багато іншого.

Вам також стане в пригоді інтеграція з понад 40 маркетинг-сервісами: MailChimp, SendGrid, Aweber, MailGub і т.д..

Thrive Leads WordPress lead generation plugin

Optin Forms (безкоштовно)

А ось безкоштовний WordPress-плагін, який допоможе вам в лідогенерації завдяки створенню різноманітних веб-форм. Їх ви можете додавати до постів та сторінок і зацікавлювати цим відвідувачів.

Плагін Optin Forms підтримує багато маркетинг-платформ, таких як AWeber, MadMimi, iContact, MailChimp, GetResponse і т.д. Можна обирати шаблони форм і кастомізувати їх на свій смак без знань HTML та CSS.

Optin Forms WordPress lead generation plugin

LiveChat (безкоштовно)

А тепер розглянемо безкоштовний плагін, що використовує інший підхід до лідогенерації — комунікацію в живому чаті. WordPress-плагін LiveChat додає чат до вашого сайту, щоб ви могли спілкуватися з вашими клієнтами, відповідати на їхні питання та надавати їм підтримку.

Цей багатофункціональний WordPress-плагін дозволить вам автоматично розсилати персоналізовані повідомлення на основі певних умов, кастомізувати вигляд чату, переглядати записи розмов, перемикати чат на конкретних членів команди, отримувати будь-які види сповіщень і так далі.

LiveChat WordPress lead generation plugin

WP Telegram (безкоштовно)

Сьогодні саме час скористатися популярністю онлайн-месенджерів. Хороший приклад WordPress-плагіну у цій сфері — WP Telegram.

Плагін допоможе вам з автоматичною розсилкою WordPress-постів у Telegram-канал чи групу, а також отримувати сповіщення. Він підтримує запланований постинг, умовну логіку з Message Template, товари WooCommerce, кастомні типи постів і багато іншого.

WP Telegram WordPress lead generation plugin

MailOptin (безкоштовно)

Повна назва цього WordPress-плагіну розкаже багато про його можливості з лідогенерації. Знайомтеся із плагіном “Popups, Optin Forms, Email Newsletters for MailChimp, AWeber, HubSpot – MailOptin”.

Плагін відображає таргетовані заклики до дії на сторінках сайту за допомогою різноманітних форм — попапів, виїзних форм, скрол-боксів і так далі. Він також дозволить вам робити автоматичні розсилки.

Плагін підтримує всі популярні сервіси з email-маркетингу. Він також має преміум-версію з розширеними можливостями стосовно розсилок, керованих конкрентними подіями (event-triggered), автопостингу, A/B тестування і багато іншого. MailOptin WordPress lead generation plugin

Holler Box (безкоштовно)

А ось простий, легкий та інтуїтивно зрозумілий WordPress-плагін для лідогенерації на сайтах, що використовують WooCommerce. Основна місія плагіна Holler Box — генерація попапів.

Він дозволяє створювати необмежену кількість спливних вікон. До ваших послуг — технологія “exit intent”, інтеграція з маркетинг-платформами, кастомізовані шаблони попапів, вибір між “бульбашкою” і лайтбокс-попапом і багато іншого.

Holler Box WordPress lead generation plugin

Нехай ваш сайт генерує більше лідів завдяки нашій команді Вищеперераховані WordPress-плагіни для генерації лідів — лише декілька з великої кількості варіантів. Наша команда WordPress-розробників допоможе вам із:

  • підбором, встановленням і налаштуванням WordPress-плагінів
  • кастомізацією плагінів згідно з вашими бізнес-цілями
  • створенням плагінів для лідогенерації з нуля

Зв’яжіться з нашими розробниками і насолоджуйтесь успішною лідогенерацією!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Доступність є необхідною умовою для успіху веб-сайту в 2020 році. Якщо ви хочете, щоб ваша платформа отримувала більше трафіку, переконайтеся, що відвідувачі не мають перешкод при навігації по...

2

Щоб отримати сайт, ви можете стикнутися з вибором: кастомна веб-розробка чи готові рішення «з полиці»? Останній варіант може виглядати спокусливо, але при більш детальному погляді переваги...

3

Персоналізація в інтернет-комерції допомагає максимізувати продажі, підвищувати рівень ...

4

Додаткові плагіни здатні безмежно розширювати функціональні можливості WordPress-сайту. У цьому багатстві вибору є інша сторона медалі — можливі конфлікти між плагінами в WordPress. Сьогодні...

5

Сьогодні команда InternetDevels пояснює, як вирішити проблеми з темами для WordPress. Не забудьте зберегти...

Subscribe to our blog updates