Чому вашому бізнесу обов'язково потрібен сайт?

12.02.2016
Чому вашому бізнесу обов'язково потрібен сайт?
Автор:

Привіт усім, хто досі сумнівається, що його бізнесу потрібен сайт! Може бути багато причин, чому ви досі не онлайн. Наприклад, ви думаєте, а навіщо мені сайт, якщо у мене всього кілька товарів чи послуг і я все одно не планував продавати їх через інтернет? Або ви вважаєте сайт нераціональною інвестицією, бо ваші клієнти зазвичай знаходяться оффлайн. 

Ці та безліч інших відмовок більше не працюють у 2016 році. Сьогодні, коли всі присутні онлайн, без хорошого сайту бізнес ніяк не обійдеться. Розмір бізнесу та галузь не мають значення. Ваша найбільша помилка 404 (сайт не знайдено у всесвітній мережі) має бути виправлена найближчим часом :)

Отже, чому вашому бізнесу в будь-якому випадку потрібен сайт?

1. Будьте на виду і нехай вас знаходять!

Щодня інтернет стає популярнішим місцем для пошуку необхідної інформації в будь-якій сфері. Не упускайте можливості потрапляти в пошукову видачу, бути присутніми на картах та скрізь, де ваші потенційні клієнти можуть вас шукати. До речі, якщо сайт добре зроблений і правильно підтримується, це значно підвищує його шанси бути знайденим.

2. Будуйте свою репутацію

Уявіть, що хтось намагається знайти вас онлайн і бачить, що у вас немає сайту. А потім — іде до ваших конкурентів, вважаючи їх серйознішими лиш через те, що у них сайт є. Більше того, сайт має виглядати професійно, щоб створювати гарне враження про ваш бізнес і викликати довіру до нього. Гарний дизайн, зручність у використанні та хороший функціонал здатні творити дива для вашої репутації.

3. Розширюйте ринки збуту

Сайт дає можливість продемонструвати ваші пропозиції набагато ширшій аудиторії споживачів — в інтернеті немає географічних обмежень. Інструменти онлайн-торгівлі стають все зручнішими і зручнішими, завдяки чому зростає тенденція купувати і продавати що завгодно через Всесвітню павутину. Лиш подумайте, скільки нових клієнтів та замовлень ви зможете отримати!

4. Будьте доступні 24 години на добу...навіть коли відпочиваєте

В будь-який час дня і ночі ваш сайт лишається доступним для відвідувачів, тож вони можуть переглядати інформацію про ваші товари та послуги. Є висока ймовірність, що вони приймуть рішення про покупку саме в цей час. Якщо функціонал сайту це дозволяє, вони можуть одразу зробити замовлення. Чудово, якщо у вас буде форма, через яку люди зможуть лишати вам коментарі чи питання. І пам'ятайте, що все більше користувачів заходять на сайт із мобільного телефону, тому дизайн має бути оптимізованим під мобільні пристрої. Обирайте ІТ-компанії, які можуть це забезпечити.

5. Отримуйте безкоштовну рекламу

Як можна розповісти людям про ваші пропозиції? Дорогі брошури, бігборди, журнали, телебачення...Так, можна розглянути всі ці способи, але подумайте про витрати. Сайт дасть вам необмежені можливості для безкоштовної реклами. Ви можете створювати тексти, зображення, відео та інший контент, що стосується ваших товарів, послуг, подій, акцій, і розміщувати все це на власному сайті.

6. Насолоджуйтесь необмеженими маркетинговими можливостями

На відміну від вищезгаданих бігбордів, журналів і телебачення, онлайн-реклама дуже гнучка і дає можливість охопити цільову аудиторію, яка цікавить саме вас. Тож ви можете запускати маркетингові кампанії для залучення більшої кількості клієнтів на свій сайт, обираючи аудиторію за регіоном, за вподобаннями і т.д.

Це був лиш коротенький огляд причин, з яких вашому бізнесу потрібен сайт. Залежно від конкретних особливостей та цілей вашого бізнесу, є безліч способів перетворити сайт на ідеальний інструмент підвищення прибутків та підсилення іміджу.

Ми пропонуємо вам побудову сайту на Drupal — дуже популярній, потужній та гнучкій платформі для створення сайтів. Для цього ви можете залучити наших професійних розробників. Ваш новий чудовий сайт уже мріє побачити світ! :)

2 votes, Рейтинг: 5

Також по темі

1

Продовжимо знайомитись із найпопулярнішою графовою базою даних Neo4j....

2

Це також інвестиція в те, що я називаю «новою Україною» — країною молодих, добре освічених українців, які жадають попрощатися з минулим і...

3

При створенні сайтів часто можна почути слова «фронтенд» і «бекенд». Вони втілюють у собі протилежну «філософію», але при цьому фронтенд і...

4

2015 рік був для нас багатим на події, досягнення, подорожі, відкриття...Однак, іноді цифри говорять красномовніше за слова. Безсумнівно, всі друпалісти люблять точні науки. Отже, ми вирішили...

Subscribe to our blog updates