Україна як аутсорс-партнер

17.10.2015
Україна як аутсорс-партнер
Автор:

Why outsource to ukraine infographic

Візьміть інфографіку з собою:

<a href="//internetdevels.ua/blog/why-outsource-to-ukraine" title="Україна як аутсорс-партнер" target="_blank"><img src="https://store.internetdevels.com/i/d05533f6c7/863x1385-why-outsource-to-ukraine_ukr_zip.jpg" alt="Україна як аутсорс-партнер"/></a>

Аутсорс стає невід’ємною частиною ІТ бізнесу у світі. Компанії націлені на оптимізацію витрат шляхом раціональнішого розподілу ресурсів. Зараз у світі налічується безліч компаній, що можуть допомогти з цим, тому вибір найбільш підходящої часто буває нелегким. InternetDevels також займається Drupal i Symfony веб розробкою на базі аусорсу і знає український ринок зсередини. Тому ми і вирішили провести невелике дослідження на тему “Україна як партнер для аутсорсу” і ось що ми отримали!

1. Україна може похвалитися високорозвиненим ринком ІТ послуг

Українські спеціалісти звикли працювати з різними технологіями і софтом. Тому знайти професіонала для виконання будь-якого типу задач тут досить легко — йдеться і про веб розробку, і про підтримку, тестування, проект-менеджмент, дизайн… Буквально все, що вам потрібно для розробки вашого проекту!

2. Сильна освітня база

Перед тим, як віддати свій проект на аутсорс, потрібно впевнитись, що він потрапить до кваліфікованої людини. Вища освіта в Україні має міжнародне визнання. Крім того, в країні є дуже багато справжніх ІТ талантів!

3. Привабливі ціни та податки

Кваліфікація українських ІТ-шників висока, а ставка оплати їх послуг набагато нижча, ніж у Західній Європі чи США. А ще в Україні набагато нижчий податок на прибуток. Усе це разом дозволяє значно знизити загальну вартість проекту.

4. Зручна часова зона

Робочі години у США та Україні перетинаються практично завжди. А якщо говорити про країни Західної Європи, то практично співпадають. Це значно полегшує комунікацію між командами, які працюють над проектом — так можна впевнитися, що все йде по плану і вчасно вирішити непередбачувані складнощі.

5. Велика кількість сертифікованих ІТ спеціалістів

З року в рік Україна тримається у списку країн з найбільшою кількістю сертифікованих ІТ-спеців. Останніми роками Україна стабільно займає друге місце, поступаючись лише США та Індії.

6. NDA? Без проблем!

Українська законодавча база досить легко дозволяє укладання і підписання NDA. Правда круто, коли не доводиться хвилюватись про безпеку інформації вашого проекту і його безпеку?

7. Широкий вибір партнерів по аутсорсу

В Україні існує велика кількість ІТ компаній, при цьому половина з них веде активну співпрацю на базі аутсорсу. Так, вам точно буде з чого вибрати партнера по аутсорсу, який підходить по всім критеріям.

Це звичайно неповний список переваг України як надійного партнера по аутсорсу. Коли вам потрібно буде віддати частину свого проекту на аутсорс, обдумайте український напрямок :)

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Останні дослідження доводять, що студенти зараз більше бажають починати свої стартапи, ніж працювати на Гугл чи Фейсбук - великі компанії не завжди надають широкі можливості. Ти здивуєшся, але...

2

Без привабливого розташування елементів та хорошої навігаційної структури на сторінці, відвідувачі не зможуть знайти потрібну їм інформацію швидко та безперешкодно. На щастя, ми хочемо розповісти...

3

Якщо ви підприємець або лише збираєтеся заснувати свій бізнес, то створення веб сайту є одним з найкращих шляхів для його розкрутки. Один з ключових моментів цього процесу - знайти веб розробника...

4

Кожен, хто має власні сторінки у Facebook, Gmail, Twitter, LinkedIn або будь-якій іншій соціальній мережі, турбується про їхній захист від небезпек в інтернеті. У цій статті ми пропонуємо вам...

5

За статистикою, люди покидають сайт, який вантажиться довше як 3 секунди. Давайте перевіримо, що показує "спідометр" вашого сайту: він готовий до перегонів за успіх чи...

Subscribe to our blog updates