Важливість локалізації фінансового сектора (FinTech): Майбутнє банківської та фінансової систем

18.11.2020
Why Localization is Key in the Financial Services Sector
Автор:

Сектор фінансових технологій / FinTech активно розвивається останні 5 років. Сьогодні однією з обов'язкових умов успіху є локалізація в сфері фінансових послуг. В життєвому циклі кожної компанії, яка надає фінансові послуги, рано чи пізно настає момент вибору:

  • зробити ривок і вийти на міжнародний рівень
  • не ризикувати і залишитися на тому ж рівні розвитку і доходів

Якщо ваша мета полягає в тому, щоб розширити бізнес, вийти на міжнародний ринок то локалізувати ваш бізнес в сфері фінансових послуг буде незаперечною формулою для вашого успіху.
Наші веб девелопери присвятили сьогоднішній блог тому, щоб розповісти вам, як правильно локалізувати бізнес в сфері фінансових послуг та вийти на міжнародний ринок. Навіть якщо ваша компанія вже працює на міжнародному ринку, то в блозі ви знайдете багато корисної інформації для поліпшення і отримання додаткових переваг. Коротше кажучи, якщо ви працюєте в секторі фінансових послуг, то цей блог буде корисний для вас!

Що означає локалізація в сфері фінансових послуг?

Локалізація в секторі фінансових послуг означає, що місцеві клієнти зрозуміють вас і виберуть саме вашу компанію серед тисяч інших. Це особливо необхідно для сектора фінансових послуг, нижче ми детально пояснимо, чому.
Сам по собі фінансовий сектор серйозний, тому що він має справу з грошима клієнтів. Тому, вам важливо отримати довіру клієнтів, особливо якщо ви не з місцевих.
Локалізація вашого бізнесу дозволить вам завоювати серця ваших клієнтів. Персоналізація і доступність всієї інформації на зрозумілій мові - це обов'язкова умова для локалізації.
Наступним не менш важливим етапом успішної локалізації в секторі фінансових послуг є дотримання всіх місцевих законів. Якщо ви хочете залучити більше клієнтів на новій території, ви повинні підкорятися місцевим нормам і дотримуватися їх.
Пам'ятайте, що локалізація в сфері фінансових послуг сьогодні означає 98% успіху.

6 головних проблем з локалізацією в FinTech

Фінтех-компанії, які хочуть завоювати міжнародні ринки, повинні знати, що на їхньому шляху будуть проблеми. Серед типових проблем локалізації, з якими стикається бізнес в сфері фінансових послуг:

1. Дотримуватися всіх державних законів

Ви повинні розуміти, що ви новачок на цій території, і люди можуть боятися вам довіряти. Докладіть усіх зусиль для дотримання правил ведення бізнесу в певній сфері, щоб завоювати їхню довіру.

2. Адаптуйте ваш бізнес для місцевих клієнтів

Розширюючи ваш бізнес на нові ринки, не забувайте враховувати всі важливі культурні аспекти. Ваш бізнес повинен відповідати культурним традиціям, для того, щоб завоювати довіру клієнтів.

3. Подолайте мовний бар'єр

Якщо хочете залучити більше клієнтів - подавайте інформацію на їхній рідній мові. Зробіть весь контент вашого веб-сайту доступним на різних мовах, щоб вести бізнес з усім світом.

4. Ознайомтеся з курсами обміну валют

Оскільки ви новачок в цій галузі, вам потрібно буде вникнути в курси обміну валют. Труднощі зі способами оплати і курсами валют часто стають серйозною проблемою. Зробіть все можливе, щоб провести
дослідження цієї сфери заздалегідь.

5. Забезпечте найвищий рівень конфіденційності і безпеки

Постійно підтримуйте високий рівень конфіденційності та безпеки вашої фінтех-компанії, щоб завоювати довіру користувачів. Всього одна помилка часто призводить до повної втрати довіри.

6. Будьте в курсі регіональних ринків

Якщо ви працюєте на новій для себе території, вам необхідно знати регіональні ринки і місцевих конкурентів. Основне завдання для вас - познайомитися з новими регіональними ринками.

Крім цих типових проблем, з'являться і інші. Щоб подолати всі ці незручності і зайняти впевнену позицію лідера, вам слід йти в ногу з цифровим розвитком і постійно оновлювати ваш сайт в максимально можливій мірі.

Top 6 challenges with FinTech localization

6 кращих порад про те, як локалізувати сектор фінансових послуг

1. Створіть новий домен для нового місця розташування

Щоб клієнти могли вибрати вашу компанію, вам краще створити нове доменне ім'я для цього конкретного місця розташування.

2. Зробіть свій сайт багатомовним

Наявність сайту на різних мовах говорить про ваше бажання догодити покупцям. Вони це оцінять.

3. Заповніть метатеги для пошуку

Додаючи метатеги, ви збільшуєте ймовірність того, що пошукові системи знайдуть вас, і ви будете частіше потрапляти в пошукову видачу.

4. SEO оптимізація для локального пошуку

Вашому бізнесу потрібна SEO-оптимізація, щоб користувачі могли знайти вас в пошукових системах. SEO-оптимізація - необхідна умова для сектора фінансових послуг.

5. Додайте різні варіанти оплати на сайт

Залежно від території, на якій ви плануєте працювати, вам слід додати відповідні варіанти оплати, щоб зробити сайт більш зручним для користувачів.

6. Інтегруйте карти Google у ваш сектор фінансових послуг

Інтеграція з Google Maps - ще один спосіб досягти вершини, особливо якщо ви хочете стати першим на певній території.

Top 6 tips on how to localize your financial services sector

Локалізуйте ваш бізнес в секторі фінансових послуг з допомогою веб девелопмент компанії Internetdevels!

Локалізація в секторі фінансових послуг дає хороші результати для тих, хто хоче розвивати бізнес, виходити на нові ринки і розширювати клієнтську базу.
Веб девелопмент компанія Internetdevels, багато років працює з клієнтами в секторі фінансових послуг, тому ми на власному досвіді знаємо, наскільки важливо робити все правильно при глобальному розширенні. Якщо ви також зацікавлені в ефективній локалізації вашого фінансового бізнесу, то ми завжди на зв'язку.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

When a new product rolls out, it raises a lot of interest. Drupal 9 release is no exception. Whenever you have questions, our...

2

Можливо, ви уже спокусилися ідеєю перейти з Drupal 7 на Drupal 8 або 9, але все-таки вас дещо зупиняє. Ви питаєте себе: скільки часу потрібно та скільки коштує мігрувати з Drupal 7 на Drupal 8/9?...

3

Підтримка сайтів для Internet Explorer ще має сенс? 

Це є основне питання, на яке сьогодні відповість команда з веб-розробки...

4

Сьогодні ми поділимося інформацією про те, що таке перенаправлення URL-ів, в яких ситуаціях воно буває потрібне, як воно може вам допомогти, а також як перенаправити URL на Drupal-сайті за...

5

Серед технік, що підвищують залучення читачів до блогу, є сповіщення про появу нових постів. Давайте розглянемо, як налаштувати сповіщення про новий контент на Drupal-сайті.

Subscribe to our blog updates