Вік живи, вік учись: чому Drupal — найкращий вибір для сайтів університетів

15.06.2016
Вік живи, вік учись: чому Drupal — найкращий вибір для сайтів університетів
Автор:

Вчитися ніколи не пізно. Як і дізнатися про те, що Drupal — чудова платформа для сайтів вищих навчальних закладів. Статистика з цьому приводу просто вражає: 71 із 100 топ-університетів мають сайти, побудовані на Drupal. Серед них — Гарвард, Стенфорд, Оксфорд, Йєль та багато інших. Крім того, 28% сайтів домену .edu створені на Drupal.

Постійний розвиток, прагнення ділитися знаннями, інноваційний дух — всі ці речі поєднують Друпал з чудовими університетами, які обрали його для своїх сайтів. Але не духом єдиним! Звісно, є ряд практичних переваг, завдяки яким ці вищі навчальні заклади віддають перевагу Друпалу.

Їхні сайти — далеко не прості односторінкові сайти-візитки. Вони величезні та складні, з безліччю користувачів та інтерактивним контентом, що постійно оновлюється. Очевидно, що Друпал забезпечує їх необхідним функціоналом та інструментами для всіх їхніх потреб. Читайте детальніше про це, а “на десерт” буде приклад чудового сайту, створеного InternetDevels.

Переваги Drupal для університетських сайтів

Ролі користувачів та доступи

Викладачі, адміністрація, студенти, звичайні відвідувачі...Всі ці та інші користувачі повинні мати різні доступи на створення та редагування контенту залежно від своїх ролей на сайті ВУЗу. Це легко організувати за допомогою Друпала. Різні права доступу можна надати різним групам користувачів, а не конкретним користувачам, що надзвичайно зручно.

Продуктивність

“Впоратися” з сайтом університету, що має мільйони сторінок, і щоб при цьому не постраждали показники роботи сайту — задача не з легких. Але вона по плечу Друпалу, який достатньо потужний для цього. Вбудоване кешування та масштабовані бази даних — лише деяких з його особливостей, що відповідають за високу продуктивність складних сайтів.

Масштабованість

Розширення та зростання — це те, чого завжди варто очікувати від сайту вищого навчального закладу. Це легко забезпечити завдяки масштабованості, одній з найпривабливіших рис Друпала. Для цього не потрібно перебудовувати сайт, і жодна кількість додаткового трафіку не стане обмеженням для Друпала!

Легке керування контентом

Завантаження на сайт чи з сайту, створення, оновлення, редагування та поширення різних типів контенту — щоденні процеси на сайті університету. Друпал має зручний інтерфейс для цього, тож не треба бути ІТ-експертом, щоб робити всі ці речі швидко та успішно. З Друпал 8 це стало ще легше з функцією “inline editing” — редагування прямо на сторінці. Редактор WYSIWYG тепер також включений до ядра Drupal.

Безпека

Сайти ВУЗів містять багато цінної або конфіденційної інформації, тож питання безпеки виходить на перший план. Команда Друпала щоденно працює над пошуком прогалин у безпеці та багів, щоб вчасно створювати оновлення з безпеки. Тож Друпал заслужено вважається однією з найбезпечніших платформ для побудови сайтів.

Таксономія

Коли контенту багато, його потрібно добре категоризувати. Система таксономії Друпала ефективно розподіляє контент на групи. Така категоризація робить сайт університету зручнішим для використанням і легшим для навігації.

Мультисайтинг

Мультисайтинг — звична річ для університетів. Вони часто мають багато підрозділів та філій, яким потрібні споріднені домени. Функціональність з мультисайтингу пропонує багато можливостей з поширення контенту, надання доступів, керуванням налаштуваннями між сайтами і багато іншого.

Сайт міжнародного університету Меріленда: створено InternetDevels

Перечисляти переваги можна довго, але краще один раз побачити гарний приклад. Зустрічайте діамант колекції InternetDevels — сайт Міжнародного університету Меріленда. Він пропонує професійні курси, які можна пройти різними шляхами: стаціонарно, онлайн, змішаним способом або самостійно.

Найцікавіший функціонал, який ми створили на цьому проекті за допомогою Друпала:

  • функціонал з онлайн-покупок для придбання курсів;
  • інтеграція з Moodle — відомою системою керування курсами.

Drupal і Moodle поєдналися у чудовому дуеті, щоб забезпечити виконання головної місії сайту (надання людям вищої освіти у найзручніший для них спосіб). І, звісно, цей потужний сайт з великою кількістю споріднених сайтів має користь від усіх вищезазначених у блозі переваг Друпала.

Під час нашого візиту на DrupalCon 2016 у Новому Орлеані ми презентували на своєму стенді спеціальну пропозицію для університетів. Зацікавлені у чомусь подібному? Зв’яжіться з нами — і будьте певні, що отримаєте спокусливу пропозицію. Лиш поділіться з нами своїми ідеями щодо вашого сайту університету. Хай живе вища освіта! І хай стане ближчою до всіх завдяки Друпалу! ;)

2 votes, Рейтинг: 5

Також по темі

1

В одному з наших попередніх блогів ми виділили основні моменти, чому Drupal - це найкраще рішення для інтернет-магазинів. Сьогодні ми приготували для вас одні з найкращих прикладів комерційних...

2

Сьогодні ми обговоримо, як використовувати інтерфейс командного рядка...

3

Фреймворк для побудови сайтів Drupal пропонує величезний вибір вбудованих та контрибних модулів, здатних значно розширити функціонал сайту....

4

Drupal 7… як він вплине на оновлення вашого сайту? Ми можемо сказати, що зміни він принесе значні, адже різниця між Drupal 6 та Drupal 7...

5

Створення rtl сss — важливий процес, який потрібен для адаптацї дизайну до стандартів rtl. Цей процес передбачає заміну margin-left на margin-right, float: left на...

Subscribe to our blog updates