Де краще хостити Drupal-сайт?

29.06.2016
Where to host your Drupal website?
Автор:

Що таке хостинг сайту і чому він важливий, ми розглядали в одному з попередніх блогів. Обирати хостинг-провайдера для Drupal-сайту може бути непростою задачею, адже інтернет переповнений пропозиціями на хостинг-послуги.

Ваш Drupal-сайт — наче корабель, який шукає найбезпечнішу гавань. Щоб її знайти, не потрібна Гугл-карта чи GPS-навігатор — вона тут. Коли-небудь чули про Drupal harbour (“гавань” у перекладі з англ.)? Кидайте якір і ласкаво просимо!

Drupalharbour: дійсно безпечне місце для хостингу Drupal-сайтів

Drupal harbour народилася заради зручності наших клієнтів, які хотіли отримувати всі послуги в тому самому місці. Це рішення було абсолютно логічним і виправданим для компанії з таким серйозним досвідом створення сайтів, як InternetDevels. Коли наші клієнти отримують готові сайти, звісно, їм потрібно їх десь хостити, і вони запитують про послуги веб-хостингу.

Отримувати послуги хостингу від фірми, яка створила вам сайт — суттєва перевага. Адже, якщо забажаєте, ви зможете надати нам доступи на усунення будь-яких недоліків, які можуть виникнути на сайті. І ті самі розробники, які знають ваш сайт від А до Я, зможуть допомогти в цих питаннях. Однак, якщо ви хочете прийти до Drupal harbour і захостити сайт, створений в будь-якому іншому місці, завжди будь ласка! Будь-якому сайту буде комфортно перебувати в цій “гавані”.

У Drupalharbour ми пропонуємо на основі VPS (virtual private server), також відомого як VDS (virtual dedicated server). Ви отримуєте власний сервер персонально для свого сайту — всі ресури сервера працюватимуть винятково на вас.

У нас — повністю віртуалізовані сервері за технологією KVM, що забезпечить вам справжню свободу в віртуальному світі. Як це працює? Один великий сервер поділений на кілька “перегородок”, кожна з яких є віртуальним приватним сервером, що використовує свої власні ресурси процесора та оперативної пам’яті. Ці ресурси не діляться з іншими користувачами на цьому фізичному пристрої, що значно підвищує надійність сервера.

Кожен VPS-сервер забезпечується окремою Linux-системою. Ним можна керувати і налаштовувати згідно з вашими потребами, і він абсолютно незалежний від серверів інших користувачів. Легко встановлюйте програмне забезпечення, перевстановлюйте операційну систему чи змінюйте налаштування сервера. Для бездоганної роботи, на додачу до гарантованого об’єму RAM, ми забезпечуємо кожен наш сервер файлом підкачування.

Ви можете обрати пакет послуг залежно від об’єму ресурсів, який бажаєте використовувати. Пакетні рішення дуже гнучкі, тож вам не потрібно платити зайвого. Який би пакет ви не обрали, у вас будуть паролі root-доступу до вашого серверу. Крім того, ми надамо вам “білу” IP-адресу.

Ми також допоможемо вам з міграцією сайту на наш сервер і базовими налаштуваннями. Щоб наглядати за сервером, ми робимо базовий сервер-моніторинг. Однак, можете замовити додаткові сервіси, такі як різні види розширеного моніторингу, а також аудит роботи сайту та серверу, аудит безпеки, аудит коду, виправлення багів, термінову підтримку і багато іншого.

Просто напишіть нам, щоб обговорити саме той варіант “догляду за сайтом”, який змусить його почуватися в нашій “гавані” якнайкомфорніше!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Вчитися ніколи не пізно. Як і дізнатися про те, що Drupal — чудова платформа для сайтів вищих навчальних закладів. Статистика з цьому приводу просто вражає: 71 із 100 топ-університетів мають сайти...

2

В одному з наших попередніх блогів ми виділили основні моменти, чому Drupal - це найкраще рішення для інтернет-магазинів. Сьогодні ми приготували для вас одні з найкращих прикладів комерційних...

3

Сьогодні ми обговоримо, як використовувати інтерфейс командного рядка...

4

Фреймворк для побудови сайтів Drupal пропонує величезний вибір вбудованих та контрибних модулів, здатних значно розширити функціонал сайту....

5

Drupal 7… як він вплине на оновлення вашого сайту? Ми можемо сказати, що зміни він принесе значні, адже різниця між Drupal 6 та Drupal 7...

Subscribe to our blog updates