Гарячий та продуктивний серпень: підсумок Drupal-новин за 08/2017

05.09.2017
Гарячий та продуктивний серпень: підсумок Drupal-новин за 08/2017
Автор:

Вітання усім! Таке враження, що «8» — щасливе число, а 8/2017 — щасливий місяць для всіх друпалістів. Очевидно, черпаючи додаткову енергію з серпневого сонця, Drupal-спільнота створила безліч чудових речей! Здається, зовсім недавно ми пропонували вам Друпал-новини за липень 2017, а тепер настав час підбити підсумки гарячого та продуктивного серпня 2017. Поїхали!

Новинки Drupal за серпень 2017

Нові релізи Drupal-модулів

Гарячий місяць — гарячі релізи! Від їхньої кількості просто очі розбігаються, тож давайте проведемо невеличку «дегустацію» і оцінимо хоча б декілька прикладів:

  • Урочисто вийшла нова версія улюбленого помічника Drupal-розробників — Devel 8.x-1.0. В ній є підтримка Drush 8 і Drush 9, нові розширення Twig для дебагінгу і багато іншого.
  • Особливо ті, кого цікавлять проекти з headless (або decoupled) Drupal, будуть раді побачити модуль GraphQL у новій та покращеній версії 8.x-3.0-alpha5.
  • Забезпечувати сайт метатегами стало ще зручніше завдяки версії 8.x-1.2 модуля Metatag. Вона містить виправлення багів та початкову підтримку JSON.
  • А як щодо побудови привабливих веб-форм? Це легко завдяки абсолютно новій кодовій базі в Webform 8.x-5.x. До вашої уваги реліз beta16 із безліччю оновлень.
  • Чистіть зовнішні системи кешування згідно з новою архітектурою кешування Drupal 8! Для цього є новий та вдосконалений Purge 8.x-3.0-beta8.
  • Workbench, цілий набір модулів для покращених процесів керування контентом, представив нам версію 8.x-1.0.
  • Тепер сайти ще краще «соціалізуються» завдяки релізу Social API 8.x-1.1. Цей модуль — частина Соціальної Ініціативи Друпала, і тепер він сумісний з Social Auth 1.x.
  • Вам сподобається працювати з локальними та сторонніми бібліотеками, використовуючи Bootstrap Library 8.x-1.9, до якого в серпні додалася бета-версія Bootstrap 4.
  • Запускати задачі Cron тепер ще легше як в Drupal 7 (завдяки можливості відміняти запуск запланованих задач у 7.x-2.5), так і в Drupal 8 (завдяки численним виправленням багів у 8.x-2.0-alpha2).

Виправлення з безпеки — все для вашого спокійного сну!

Drupal — міцна фортеця, а її варта завжди насторожі. Команда з безпеки Drupal «упіймала» декілька багів в плані безпеки (від помірно критичних до критичних) і виправила їх.

Довгоочікуваний Drupal 8.4: альфа переходить в бету

Ми наближаємось до Drupal 8.4 все більш і більш впевненими кроками. Попереднім кроком стала версія Drupal 8.4.0 alpha1, і от серпень дарує нам Drupal 8.4.0-beta1. Сподіваємось, ці кроки приведуть нас до релізу стабільної версії 8.4 в жовтні!

Літо, прощавай до наступного року! Internet Explorer 9 і 10, прощавайте назавжди!

Серпень 2017-го — час прощання з Internet Explorer 9 і 10. Починаючи з 8.4, Drupal припиняє їхню офіційну підтримку, тож команда з безпеки не буде приймати публічні баг-репорти. Ви ж не засмутились? ;)

Drupal повинен знати своїх героїв

Щоб бути героєм Drupal, не потрібен плащ Супермена. Є багато чудових друпалістів, які сприяють розвитку Друпала різними способами! Тож Drupal-Асоціація перезапускає програму, спрямовану на те, щоб висвітлювати їхню діяльність. А ви б хотіли стати частинкою команди, яка цим займаєься? Асоціація тільки «за»!

08/2017: підсумок нашого підсумку

Ось так ми підсумували Друпал-новини за серпень 2017-го. Хтось тут шкодує за завершенням літа? Не варто, адже кожен друпаліст знає, що осінь буде просто супер! Беріть найкраще від того, що пропонує Drupal, насолоджуйтесь новим функціоналом або абсолютно новим сайтом, і завжди розраховуйте на нашу команду Drupal-експертів.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Коли справа стосується створення власного бізнесу, дуже важливо створити і стабільно функціонуючий сайт. Які параметри сервера потрібно відстежувати, щоб ваш сайт працював як новий годинник?...

2

Поєднання різних фреймворків для отримання неймовірних реакцій між ними — це і є справжня «хімія» веб-розробки. Сьогодні подивимось на потужну «хімічну реакцію» — між Drupal і ReactJS, в...

3

Привіт усім! Літо триває. Так і хочеться взяти кошик і зібрати для вас декілька свіжих, стиглих і соковитих... Drupal-новин! ;) Ви побачите, що липень 2017 був справді дуже плідним для Drupal. Тож...

4

Розумна краплина та кмітливий кит — навіть з логотипів видно, що Drupal і Docker чудово поєднуються! Здається, що їхня стихія — це вода, але їхня справжня «стихія» — це ефективність. Тож після...

5

Чи хотіли б ви взаємодіяти, співпрацювати з користувачами через контент? Це можливо з H5P (HTML 5 Package). У сьогоднішній статті ми...

Subscribe to our blog updates