Проект призупинено: що робити?

23.05.2018
Проект призупинено: що робити?
Автор:

Для того, щоб бути успішним на сучасному ринку, кожна компанія повинна мати власний сайт, основна мета якого полягає в тому, щоб якнайкраще відображати пріоритети бізнесу, надійність бренду та якість продукту/послуг. Для висококваліфікованих розробників зараз не є проблемою створення чудових сайтів навіть для найвибагливіших замовників. Проте, за процесом веб-розробки лежить велика робота всієї команди, яка також повинна бути добре організованою та професійною. Іноді несподівані зміни відбуваються посеред проекту. Якщо вони стають великими перешкодами на шляху до завершення проекту та досягнення кінцевих цілей, необхідно призупиняти роботу над ним. Ми розглянемо найпоширеніші причини, через які веб-проекти ризикують зазнати невдачі, як уникнути цього та пере завантажити робочий процес.

Причини, чому роботу над проектом призупиняють

Іноді навіть досвідчені менеджери, які завжди серйозно ставляться до своєї роботи та мають ідеальні плани проектів, стикаються з невдачею в їх реалізації. Причини припинення роботи можуть бути різними, оскільки кожен випадок є унікальним й для кожного сайту застосовують різні підходи. Ми склали найбільш поширені причини, щоб допомогти вам зрозуміти, де можуть бути приховані основні проблеми. Ось декілька «чому» проект може бути призупинений:

  • пріоритетами не керуються в процесі роботи;
  • зацікавлені сторони змінюють цілі;
  • пропонуються нові важливі особливості для проекту;
  • внутрішня реорганізація;
  • брак ресурсів;
  • встановлення вкрай коротких дедлайнів.

Що потрібно зробити, щоб ваш проект «зрушив з місця»

Так, призупинення роботи може стати складним викликом та розчаруванням для обох сторін. Якщо це сталось, вам необхідно об’єднатись разом та створити оновлений план проекту. Плюс в тому, що з новою отриманою інформацією та порадами від колег з'являються нові сили та нові можливості для вдосконалення вашої спільної роботи.

Як ми вже згадували, кожний сайт має свої унікальні функції та потребує особливих рішень, тому ви ніде не знайдете жодної «чарівної кнопки», жодного універсального рішення для всіх проектів, роботу яких призупиняють.

Але не втрачайте запаси оптимізму. Незважаючи на те, що нікому не хочеться брати перерву в самий розпал роботи, це дає всій команді шанс зробити крок назад та переглянути початкові цілі. Насправді це має величезне значення, оскільки дає можливість переглянути, як змінилися ваші орієнтири, які помилки зроблені та куди рухатись далі.

Саме зараз прозоре спілкування відіграє вирішальну роль. Якщо проект призупинено, це означає, що існують певні перешкоди для прогресу. Ви повинні попрацювати для їх подолання та витратити додаткові зусилля, щоб знову пустити в хід роботу над проектом. Перш ніж намагатися зробити що-небудь ще, виділіть час, щоб зібрати якомога більше інформації. Будьте лаконічними та чесними: детально обговоріть з вашою командою, чому проект було зупинено. Дізнайтеся думку кожного щодо цієї ситуації. Це є надзвичайно важливим для того, щоб допомогти вашій команді зберегти довіру та не збитись з графіку. Абсолютна поінформованість є найкращим способом для зменшення негативного настрою.

Процес прийняття рішень може зайняти пару годин, цілий день або, іноді, тиждень. Весь цей час надається для створення оновленого плану, відповідно до змін, включаючи нові терміни. Якщо необхідно, проведіть окрему зустріч з найважливішими зацікавленими сторонами (наприклад, спонсорами), менеджером проекту, старшими членами команди та, можливо, технічним експертом, щоб всі мали уявлення про шлях реалізації плану. Пам'ятайте, що ключовим елементом тут є повна довіра. Певне занепокоєння або зволікання матимуть негативний вплив на продуктивність праці людей в колективі та їх моральний дух. Зберігайте свою команду добре організованою для успішного завершення роботи. Звичайно, краще уникати подібних несподіваних випадків. В InternetDevels ми постійно працюємо над тим, щоб створювати найкращі проекти вчасно та в рамках бюджету, без додаткових витрат. Кваліфіковані ПМ-и ретельно оцінюють кожен проект та завжди роблять все можливе, щоб побачити позитивні результати завершеної роботи. Якщо ви шукаєте досвідчену та відповідальну команду з розробки сайтів, будьте певні — ви вже її знайшли. Зв'яжіться з нами, щоб розпочати роботу над вашим майбутнім проектом вже сьогодні!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Суперпопулярний «сіквел» про використання методології Agile у великих компаніях добігає завершальної серії. Ми вже дізналися, як його практикують в...

3

Тож зараз ми розповімо, як отримати мінімальні ризики за допомогою мінімально життєздатного продукту, що є чудовим рішенням для стартапів.

4

Будучи компанією з веб-розробки, ми працюємо з веб-проектами щодня і можемо багато про це розповісти. Хочемо розвіяти...

5

Ця стаття допоможе вам оцінити плюси і мінуси та вирішити, чи підходить fixed price контракт у вашому випадку і як ви виграєте при його виборі.

Subscribe to our blog updates