Що таке хостинг і чому він потрібен вашому сайту?

12.01.2016
Що таке хостинг і чому він потрібен вашому сайту?
Автор:

Почувайтеся, як удома, але не забувайте, що ви...на хостинг-сервері :) Хороший хостинг-провайдер ніколи такого не скаже! Адже вашому сайту потрібне по-справжньому надійне та “комфортне” розміщення. Отож, сьогодні ми поговоримо про хостинг сайту і для чого він потрібен.

Веб-хостинг, доменні імена, типи хостингу...що все це означає?

Веб-хостинг — це послуга з розміщення сайту на сервері, щоб користувачі могли бачити його в інтернеті. Сайту також потрібне ім’я (наприклад, www.business.com), яке називається доменним ім’ям. Оскільки є різні види хостингу (сумісний хостинг, хостинг на виділеному сервері та на віртуальному виділеному сервері тощо), вам потрібно обрати серед них залежно від потреб вашого сайту. А тепер — трішки більше деталей.

Що таке веб-хостинг: більш пильний погляд

Хостинг-провайдери зберігають файли сайту на потужних комп’ютерах, що називаються веб-серверами. Коли користувачі набирають адресу сайту, Всесвітня мережа під’єднує їх до хостинг-серверу з усіма файлами вашого сайту і надсилає інформацію на їхні комп’ютери, щоб вони могли переглядати сторінки сайту. Отже, веб-хостинг — це дещо більше, ніж просто зберігання файлів сайту. Важливим є також забезпеченням швидкого та безперебійного інтернет-з’єднання. Безпечність, швидкість, стабільна робота, надійність — характеристики, без яких неможливо уявити хороший хостинг-сервер. І не треба :)

Що таке доменне ім’я? Копаємо глибше

Доменне ім’я складається з імені та “закінчення” на кшталт “com.ua” або “net.hu”. Перша його частина відображає індивідуальність вашої компанії та бренду. А друга частина розповідає більш стандартизовану інформацію, наприклад, тип компанії (“gov”, “edu” тощо), з якої вона країни, і багато іншого. Інвестувати в доменне ім’я важливо для просування бренду. Якщо воно чітке, гарне і добре запам’ятовується, клієнтам буде легше вас знаходити.

Види веб-хостингу: знаходимо відмінності

Давайте розглянемо найпопулярніші види хостингу, щоб ви могли обрати той, який підійде вам найкраще. Все просто!

Сумісний хостинг

Якщо ви використовуєте сумісний хостинг, сайт “хоститься” разом з іншими сайтами на тому ж сервері. Вони ділять ресурси (пам’ять, дисковий простір і т.д.). Величезна перевага цього виду хостингу - його доступність.

VDS/VPS: віртуальний виділений сервер

Віртуальний виділений сервер (VDS/VPS) зберігає файли вашого сайту разом з іншими сайтами, як і в попередньому випадку. Але кожен сайт має свій окремий простір, і ресурси не діляться з “сусідами”. Більше незалежності, більше контролю!

Виділений сервер

Цей вид хостингу забезпечує максимальний контроль, потужність та приватність. Ваш сайт - один-єдиний на всьому хостинг-сервері. Жодні інші сайти на ньому не зберігаються, що в багатьох випадках є важливим фактором при виборі.

Досі маєте питання? І це правильно :) Задайте їх нам - ми з радістю допоможемо у виборі. Ми любимо “хостити” сайти будь-якого типу, величини і складності, створюючи для них ідеальні умови. Нехай ваш сайт почувається, як удома! :)

Голосів: 9 Рейтинг: 2.7

Також по темі

1

Щось магічне наближається! Його можна відчути в повітрі. Дзвенять дзвоники, мерехтять вогники, всі шукають подарунки. Посеред цієї приємної метушні ми не забули сказати вам дещо важливе. Так, так...

2

У цьому блозі ви дізнаєтеся про один з найбільш об’єктивних методів тестування, а саме A/B тестування. Цікаво що це? Це можливість провести тестування юзабіліті сайту або тестування його якості, а...

3

Ефективний лендінг є основою успішного онлайн маркетингу, проте процес створення першокласної лендінг-сторінки може бути досить нелегким і ставити серйозні виклики. Насправді існує багато способів...

4

Розробники Google стверджують, що мають надати можливість користувачам побачити верхню частину сайту швидше, ніж за одну секунду, і...

5

Щойно почав проект і хвилюєшся, аби він був успішним? У тебе більше проблем, ніж перемог? Твоя команда - це ти і ще 1-3 людини? Хех, у тебе багато спільного з Opera, MySQL, Skype чи GitHub. Вони...

Subscribe to our blog updates