Унікальний контент для вашого сайту

13.06.2014
унікальний контент
Автор:

Не секрет, що унікальний контент - це основа оптимізації сайту. Без унікального контенту пошукові системи не вважатимуть ваш портал корисним. Можна найняти копірайтера, можна самому писати або робити рерайт, але це все вимагає або грошей, або часу, які не дуже хочеться витрачати. У цій статті ми розповімо, як і де можна швидко отримати безкоштовний унікальний контент, а саме - тексти.

Переклади

Достатньо ввести в пошукову систему ваше головне ключове слово англійською або, наприклад, румунською мовою з відповідним гео-таргетингом, і ми потрапимо в конкурентну нішу іншої країни, де тони контенту, який можна перекласти та отримати унікальний тематичний контент для свого сайту. Після перекладу потрібно перевірити текст на унікальність. Сервісів багато, але ми рекомендуємо вам використовувати Advego або Etxt. Якщо тексти унікальні, то можна дістати з ресурсу багато корисного.

Запис

Є багато сервісів і програм конвертації мови в текст. Достатньо ввімкнути тематичний документальний фільм, запустити програму, і піти пити каву:) А по закінченні ви отримаєте вже готовий тематичний контент. Після цього обов’язково перевірте запис на адекватність конвертації тексту: можливі поганий аудіо-файл, невиразний голос, швидке мовлення або поганий софт. Також перед масштабним записом перевірте текст на унікальність, тому що є ймовірність, що цю аудіо-доріжку вже хтось здогадався використати:)

АГС

Цей спосіб підходить тільки для Яндекса, оскільки АГС - це фільтр даної пошукової системи, який використовується з метою скоротити фактор стороннього впливу на результат видачі пошуковика. Іншими словами, АГС - це алгоритм, за допомогою якого Яндекс фільтрує сайти та заносить їх у чорний список. АГС було впроваджено ще в 2009 році, але починаючи з кінця минулого року Яндекс посилив критерії ранжування сайтів шляхом введення нового алгоритму під назвою АГС-40. Після останніх нововведень Яндекс викинув з індексу дуже багато сайтів, на яких був унікальний контент. Можна знайти ці сайти і "запозичити" у них ці матеріали. Як знайти сайти з АГС? Парсимо видачу в гуглі по потрібних ключових словах, збираємо список сайтів і масово аналізуємо їх софтом "определяйка" на факт індексації в Яндексі. Якщо на сайті менше 30-50 сторінок в індексі - скоріш за все сайт під АГС, а щоб у цьому остаточно переконатися, просто введіть потрібну сторінку зі статтею в пошук Яндекса.

контент для сайту

Попередження: можливо, ці сайти потрапили під АГС саме через низьку якість текстів, тому будьте пильними при виборі контенту. Розміщуйте в себе на сайті тільки цікаві та корисні тексти.

Веб-архів

Тут нам треба “прогулятись” по "кладовищу сайтів" і знайти мертві сайти, на яких колись знаходився унікальний контент (ось кладовище зарубіжних сайтів). Определяйка відсортує список сайтів за їх наявністю в архіві. Заходимо в веб-архів, вводимо обрані нами тематичні домени, знаходимо контент і перевіряємо на унікальність. Багато веб-розробників вже порозбирали немало конкурентного контенту, але там є ще дуже багато іншого, причому список мертвих сайтів оновлюється щодня.

Підсумовуючи все вищесказане - ми згадали всього лише кілька способів видобутку унікального контенту, насправді їх набагато більше. Але найкращий унікальний контент - це контент, який ви створили самі, тому що тільки ви знаєте, про що повинен бути текст, і як він має бути поданий! Але якщо все ж таки немає часу на творчість, то радимо звернутися до професійних копірайтерів. Краще їх шукати на сео-форумах, оскільки сеошники і веб-майстри вже навчили їх писати цікаві та корисні сео-тексти.

 

І прибуде з Вами ТОП

2 votes, Рейтинг: 5

Також по темі

1

Більше ніж 100 годин контенту щохвилини завантажуються на YouTube. Ми розповімо, як оптимізувати відео, щоб воно було першим не тільки в Ютубі, а й у видачі Google.

2

Нещодавно ми представили "золотий" список SEO модулів, рекомендованих для успішної пошукової оптимізації...

3

Нова заява від Яндекса здивувала багатьох людей, пов'язаних із SEO. Найбільший пошуковик Росії збирається значно змінити свій алгоритм ранжування.

4

Ми підібрали золотой список найважливіших модулів для Drupal 7, які життєво необхідні для SEO-оптимізації більшості сайтів. В цьому блозі ми наводимо перелік цих модулів та розказуємо чому вони...

5

Ні для кого не секрет, що Google Analytics (далі — GA) — наймогутніший інструмент для збору даних...

Subscribe to our blog updates