Як створити успішний сайт

22.09.2017
Як створити успішний сайт
Автор:

Розробка сайту може бути довгим та досить складним процесом. Щоб бути впевненим, що все зроблено належним чином, вам потрібно завершити багато справ (вибрати надійний хостинг, покращити швидкість сайту та багато іншого). Не так просто, як здається, виділятися серед конкурентів в бізнесі та увесь час їх перемагати. Кажуть, перше враження є найсильнішим. Тому, ваш сайт повинен бути потужним, надійним та привабливим, одним словом, ідеальним з першого дня. Але як не забути про важливі деталі, які безпосередньо впливають на успіх сайту? Вам сьогодні щастить! Щоб допомогти вам вирішити це питання, ми в Internetdevels зробили зручний чек-ліст, якого ми дотримуємось в роботі з нашими клієнтами і який допоможе вам привести ваш проект до успіху.

Функціональність

CMS

Вибір CMS для сайту — це один з кроків, який в першу чергу потрібно зробити. Зверніть увагу на такі основні параметри, як швидка підтримка, універсальність та гнучкість, хороша репутація. Вірно підібрана CMS буде відповідати всім вашим потребам і допоможе зробити ваш сайт успішним.

Хостинг

Щоб користувачі мали цілодобовий доступ до вашої сторінки, вам необхідно знайти надійний хостинг-провайдер. Чим стабільнішим буде сервіс, тим краще і швидше функціонуватиме сайт.

Швидкість

Ніхто не любить чекати. Ваші відвідувачі — не виняток. Зробіть стиснення CSS-коду, вимкніть блокування відтворення JavaScript і CSS, зменшіть файл HTML, оптимізуйте зображення, відео та все на сайті, що може негативно впливати на хорошу швидкість завантаження сторінок.

Мультимовність

Великі переваги створення мультимовного сайту є незаперечними: ви можете залучити більше іноземних клієнтів, стати прогресивнішим і професійнішим, а також покращити SEO.

Постійний аптайм

Мати сайт, що цілодобово функціонує без будь-яких збоїв — це один з найважливіших аспектів, на який слід звернути особливу увагу. Висока ефективність роботи сайту допоможе вам створити максимально позитивну репутацію та збільшити базу клієнтів.

Безпека

Нереально досягти успіху в Інтернеті, якщо ви не на 100% захищені від кібер-атак, спамерів та інших загроз. Дотримуйтесь усіх правил та докладіть усіх зусиль стосовно безпеки, щоб захистити ваш сайт від зламу.

Юзабіліті

Структура сторінки

Запезпечте хорошу таксономію на вашій сторінці. Вся інформація повинна бути добре структурована, щоб користувачі могли легко відшукати необхідний контент.

Навігація

Важливо мати першокласну навігаційну систему. Завдяки корисним модулям Drupal ваша сторінка матиме карту сайту, бредкрамби та багато іншого. Перевірте, чи є навігація послідовною та логічною на всіх сторінках вашого сайту.

Пошук

Опція пошуку має правильно працювати, завжди відповідати користувачу на його запит та бути видимою.

Форми

Створіть форми на вашому сайті, які допоможуть спілкуватись з відвідувачами, приймати замовлення, реєструвати нових користувачів та ін. Вони мають бути постійно працюючими, відповідати дизайну. Основні форми заклику до дії мають бути постійно в полі зору і гарно виділятися, а другорядні форми мають бути менш помітними і т.д.

Соціальні мережі

Важливо мати кнопки для поширення вашого контенту в соціальних мережах. Це дасть вашим користувачам можливість поділитися інформацією одним кліком, що водночас збільшить потік трафіку на сайт. Для налаштування таких кнопок є багато чудових Drupal-плагінів.

Лаконічність

Стиль написання повинен бути зрозумілим та нести головний меседж. Спробуйте писати все на своєму сайті чітко та граматично правильно, щоб ваші ідеї були виражені якнайефективніше.

SEO

Загальні налаштування

Ви знали, що SEO надзвичайно швидко змінюється? Тому, налаштуйте корисні інструменти такі, як Google Analytics і Google Webmaster Tools. Вони допоможуть вам вести статистику вашого сайту, оцінювати трафік та ефективність різних маркетингових стратегій.

Оптимізація сторінок

Коли мова стосується SEO, посторінкова оптимізація є не менш важливою. Цей процес включає правильно прописані метатеги, теги H, URL-адреси, зручні для сприйняття людиною, назви зображень з ALT-текстом, ключові слова, які відповідають контенту на сайті та ін.

Технічні деталі

Залиште це професіоналам! Вони повинні налаштувати декілька корисних інструментів на вашому сайті (наприклад, файли robots.txt, sitemsp.xml), які надаватимуть пошуковим роботам важливу інформацію про вас. Це дозволить їм ефективніше сканувати ваші сторінки.

Внутрішні посилання

Додавши правильні посилання, ви показуєте, який контент на сайті є схожим за темою до інших статей і яка інформація є найціннішою. Перевірте чи правильно розподілена їх вага. Слідкуйте, щоб не було 404 помилок, а редиректи були правильно налаштовані. Якщо внутрішні посилання добре працюють, Google та користувачі краще «зрозуміють» ваш сайт. Це збільшить його рейтинг у пошукових системах.

Дизайн

Сучасний зовнішній вигляд

Чи є ваш веб-дизайн інтуїтивним? Він дає користувачам відчуття, що ви на вершині популярності? Якщо ні, різноманіття чудових Drupal-тем може зробити будь-яку сторінку модною та водночас зручною у використанні.

Респонсивність

Зосередьте увагу на створенні хорошого досвіду користувача на мобільних девайсах, щоб користувачі охоче заходили на ваш сайт із пристрою, який їм найбільше подобається. Переконайтеся, що сайт працює належним чином і однаково добре відображається у всіх браузерах та на всіх пристроях (настільних комп’ютерах, смартфонах або планшетах).

Заклик до дії (CTAs)

Кнопки CTAs повинні бути на кожній сторінці вашого сайту. Завдяки цим підказкам ви можете досягти своїх кінцевих цілей. Чесно кажучи, досить важко змусити відвідувача купити щось під час його першого візиту. Отже, мисліть стратегічно і зробіть пропозицію, від якої неможливо відмовитись. Почніть діалог, заохочуючи людей заповнити онлайн-форму, підписатись на розсилку чи продовжити розмову по телефону.

Простота — це стиль

Важливо не перебільшувати з різноманітними опціями на сайті, що можуть відволікати користувачів від основного повідомлення. Знайдіть «золоту середину»: залиште достатньо порожнього місця, регулюйте кольорову гаму, шрифти, щоб зробити вашу сторінку дійсно стильною.

Контент

Надійна інформація

Контент, який ви публікуєте на своїй сторінці, має бути достовірним і перевіреним. Писати правдиву інформацію — це не просто порада, це правило! Користувачі хочуть отримувати лише свіжі та надійні факти «з перших вуст». Тоді дайте їм це!

Захоплюючі заголовки

Будьте креативними, думаючи над назвою до ваших сторінок. Правильні заголовки та підзаголовки допоможуть користувачам швидше переглядати та вибирати контент, який їм дійсно потрібний. Задоволені клієнти — найкраща нагорода!

Ключові слова

Ключові слова та фрази — це те, що люди використовують, шукаючи необхідну та корисну інформацію в пошукових системах. Але чи знаєте ви, що частота ключових слів більше не впливає на рейтинг, але їхня позиція — так? Таким чином, важливо писати контент з релевантними ключовими словами, які правильно розміщені.

Мультимедіа-контент

Ви, напевно, знаєте, що приблизно 90% всієї інформації ми сприймаємо за допомогою зору. Серед цього величезного потоку даних візуальні матеріали — це перше, на що ми звертаємо увагу. Отож, спробуйте зробити ваш сайт більш інтерактивним, використовуючи привабливі картинки, цікаві відео, графіки та ілюстрації, замість того, щоб просто забезпечувати юзерів нудними текстами.

Це не вичерпний чек-ліст. Ще є багато речей, про які ви повинні подбати. Щоб завжди мати свіжу та корисну інформацію, слідкуйте за новими оновленнями на нашій офіційній сторінці в ФБ.

2 votes, Рейтинг: 5

Також по темі

1

Чи використовувати CDN чи ні? Якщо ви задаєте собі таке питання, то наша стаття допоможе вам прояснити ситуацію. Ми вже розповідали...

2

Завжди бути на крок попереду, передбачати, що потрібно клієнту, і пропонувати йому це ще до того, як він попросить... Здається, це і є секрет успішного бізнесу, особливо в божевільному темпі XXI...

3

Це не буде перебільшенням, якщо ми назвемо PHP однією з найбільш популярних мов програмування. Оскільки більшість розробників мають елементарне уявлення про PHP та як це працює, ми хочемо вам...

4

Мобільні пристрої стають все популярнішими, і веб-ресурси жодним чином не можуть ігнорувати цю тенденцію. Ми пропонуємо вам статтю про тестування мобільних додатків. Отже, якщо ви вирішили...

5

Ми, Internetdevels, є успішною компанією, яка працює більше, ніж 9 років в галузі інформаційних технологій. Ми намагаємося повністю відповідати...

Subscribe to our blog updates