Поширені проблеми з хостингом, які може створити ваш провайдер

27.11.2019
Поширені проблеми з хостингом, які може створити ваш провайдер
Автор:

Для будь-якого бізнесу необхідно бути гідно представленим в інтернет-просторі. Тож коли ви готуєтесь до запуску нового сайту, вам необхідно обрати хостинг-провайдера.

Але це лише початок великої історії — в ході співпраці з ним ви можете стикнутися з рядом проблем. Давайте обговоримо ці поширені проблеми з хостингом, щоб ви були попереджені та обирали провайдера правильно. І, звісно, можна змінити його в будь-який момент, якщо він створює вам ці чи інші проблеми.

Перш за все, що таке хостинг сайту?

Хоча термін «хостинг» у багатьох на слуху, його може бути важко зрозуміти комусь, хто ніколи з цим не стикався. Тож хостинг сайту — це сервіс із забезпечення його доступності для комп’ютерів Всесвітньої мережі. Коли ваш сайт розміщено на хостингу, всі користувачі можуть набрати його доменне ім’я (наприклад, my-amazing-brand.com) у браузері — і відвідати його. Хостинг-провайдер надає сайту дисковий простір на сервері і супутні сервіси.

Дізнайтесь більше відповідей на питання «що таке хостинг?» в окремому блог-пості. Він також розповість про те, що таке доменне ім’я та які типи хостингу існують. Тим часом, давайте перейдемо до власне нашої теми і поговоримо про поширені проблеми з хостингом.

Поширені проблеми з хостингом сайту

Common website hosting issues

Погана швидкість або часта недоступність сайту

Звісно, ви очікуєте швидкої роботи від сайту — і ваші користувачі теж. Погана швидкість «краде» ваш трафік, позиції в пошуку і конверсії. Недоступний сайт — це ще гірший варіант: поки на нього неможливо зайти, ваші бізнес-можливості та репутація просто тануть з кожною хвилиною. Тому повільна робота і недоступність — досить серйозні проблеми з хостингом.

Втім, хостинг-провайдер — не завжди винуватець того, що відбувається. Є безліч можливих причин для поганої швидкості (недостатня оптимізація зображень, «важкі» плагіни в CMS, відсутність агрегації CSS і JS, і так далі). Хороший аудит швидкості сайту допоможе розібратися в цьому питанні.

Однак, якщо все оптимізовано з боку сайту, це може означати проблему з хостингом. Можливо, провайдер не може забезпечити достатню швидкість і доступність сайту. Можливо, ви використовуєте пакет, який ваш бізнес уже «переріс» в плані ресурсів, і тоді варто подумати про більш розширений. Нарешті, ваш провайдер може ігнорувати послугу моніторингу серверів, яка покликана стежити за доступністю сайтів, — але завжди можна знайти того, хто таку послугу надає.

Ми ділилися з вами блог-постом про сервіси для моніторингу доступності. Крім того, наша команда розуміє всю важливість цього питання, тож наш розробник створив легкий у використанні інструмент для перевірки доступності Drupal-сайтів — модуль UpTime Widget.

Недостатня безпека

Ви очікуєте, що ваші дані будуть у безпеці. Якщо провайдер не може цього вам дати — це проблема.

Коли йдеться про типи хостингу, віртуальний хостинг (shared hosting) — мабуть, найменш безпечний з усіх, бо забезпечує найнижчий рівень приватності. Ви використовуєте цей вид хостингу, тоді як безпека для вашого бізнесу — питання номер один? Тоді варто перейти на хостинг на VPS (virtual private server) або VDS (virtual dedicated server). Оберіть провайдера, який пропонує це.

Безпека також великою мірою залежить від технічних аспектів — наприклад, чи ваш провайдер робить регулярні бекапи для швидкого відновлення сайту в будь-якій ситуації, чи надає він приватну IP-адресу, чи пропонує безкоштовні SSL-сертифікати для зашифрованого обміну даними, і так далі.

Повільна або неефективна служба підтримки

У певний момент у вас може виникнути потреба звернутись до служби підтримки. Тож важливо, щоб вони швидко відповідали на ваші питання і вирішували ваші проблеми, не залишаючи вас із ними віч-на-віч у критичний момент (наприклад, коли сайт показує помилку 503).

Чи доступний ваш хост за різними каналами комунікації? Чи персонал готовий допомогти, чи компетентний?

А якщо ви спостерігали повільну реакцію, надто «зайнятий» тон, відсутність відповіді на ваші електронні листи, невирішені питання — то це погані знаки. Вони показують, що вам варто придивитися до іншого провайдера. На жаль, погана служба підтримки — поширена проблема з хостингом.

Невідповідність хостинг-пакетів вашим потребам

Вам приходять надто великі рахунки за хостинг? Можливо, ви використовуєте ресурси, які вам непотрібні. Це може бути дисковий простір, максимально доступна PHP-пам’ять, кількість MySQL-баз і акаунтів пошти, і так далі. Це особливо важливо, коли йдеться про хостинг для малого бізнесу.

Або може бути все навпаки — згідно з потребами вашого бізнесу ресурсів вам потрібно більше. Чи може ваш хостинг-провайдер їх надати? Завжди знайдеться той, який зможе!

Працюйте з хорошим хостинг-провайдером

Отже, ми перечислили поширені проблеми з хостингом сайту. Бажаємо вам ніколи з ними не стикатися! А в своїх послугах з хостингу ми робимо все можливе, аби забезпечити клієнтів ідеальними результатами.

Наша компанія пропонує 4 гнучких пакети для хостингу сайту і 5 — для оренди VPS-сервера. Наші сервери розташовані в Германії і базуються на технології KVM. Регулярні бекапи даних, моніторинг доступності за допомогою системи Zabbix, безкоштовні SSL-сертифікати, зручний віддалений контроль через CPanel — ми пропонуємо все це і багато іншого. Обговоримо?

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Ми вже писали про розділ 508 та тестування веб-сайту на доступність. Сьогодні команда InternetDevels пояснює, що таке ARIA та як атрибути ARIA можуть зробити ваш веб-сайт більш доступним.

2

Існують також найкращі практики у розгортанні програмного забезпечення, які роблять процес надійним, безпечним та передбачуваним. Наш пост ознайомлює з ними.

3

Сьогодні команда InternetDevels пояснює, що таке розділ 508 та як зробити ваш веб-сайт більш доступним згідно ньому.

4

Зображення покликані надихати і приваблювати вашу аудиторію, але вони також здатні сповільнювати сайт. Сьогодні ми описуємо найкращі WordPress-плагіни для оптимізації зображень.

5

Ми підібрали для вас WordPress-плагіни для генерації лідів. Вони допоможуть вам достукатись до потенційних клієнтів і розпалити їхній інтерес до ваших товарів чи послуг.

Subscribe to our blog updates