Курси веб-програмування OxIT у Луцьку: запрограмуй себе на успішну кар’єру!

27.05.2020
Курси веб-програмування OxIT у Луцьку
Автор:

Ще кілька років тому можна було собі уявити хорошу фірму без власного веб-сайту, а сьогодні це — нонсенс. Тож подумай, який шалений попит мають послуги зі створення сайтів. Щасливчики, які вміють це робити, завжди будуть забезпечені добре оплачуваною та цікавою роботою — як в Україні, так і за кордоном. Хочеш стати одним із них? Так, саме ти, а чому б і ні?

Стань веб-програмістом — почни сьогодні!

Де знайти хороші курси зі створення сайтів? У Луцьку з’явилася школа веб-програмування OxIT, куди ми запрошуємо всіх бажаючих з єдиним обмеженням: мінімальний вік — учні 10-11 класів. Приєднуйся! Заняття проводить програміст з багаторічним досвідом та педагогічною освітою, активний учасник Луцького ІТ-кластеру та team lead успішної команди — Іван Тібеж. Йому є чим поділитися з аудиторією. А ще — він вміє зрозуміло пояснювати складні речі!

Твій ІТ-рівень — нуль? Чудово, ми навчимо з нуля!

Відмовки про те, що ти нічого не розумієш в ІТ, не приймаються. Як то кажуть, objection denied. Найуспішніші люди колись починали з позначки “нуль”. І не кожному з них пощастило мати вчителів, готових передати свій цінний досвід. Отже, ти у числі щасливчиків. І якщо сьогодні твій рівень — нуль, то потім, можливо, отримані знання додадуть тобі нуликів до майбутньої заробітної плати. Звучить непогано, правда?

Чому вчать курси з веб-програмування OxIT?

У нас ти вивчиш такі важливі речі, як створення сайтів з нуля, верстка та HTML-розмітка за сучасними стандартами, PHP-програмування з нуля, робота з базами даних на прикладі MySQL, робота з JavaScript та jQuery і дуже багато чого іншого (дивися програму курсів веб-програмування базового рівня). Одразу після завершення навчання ти зможеш створювати невеличкі сайти!

Welcome у найсучасніший та найреальніший світ ІТ

Наші курси з веб-програмування базуються на досвіді з реальними веб-проектами та найсучаснішими ІТ-технологіями (ООП, LESS/SASS, використання патернів проектування тощо). Познайомившись із різними технологіями, ти зможеш визначитися для себе, в якому напрямку варто розвиватися (back-end, front-end, CMS, чистий код і так далі). А викладач допоможе тобі це зробити.

Система “Каскад” — від простого до складного

Навчання на курсах створення сайтів OxIT відбувається за системою "Каскад" — ми вчимо теми від в порядку від простіших до складніших, і паралельно вивчаємо пов’язані теми. І завжди закріплюємо отримані знання на практиці.

Забудь про нудні уроки — у нас буде багато цікавої практики

Можливо, колись ти ходив на комп’ютерні курси, на яких було багато сухої теорії, і тобі було нудно. Забудь про це — курси з веб-програмування OxIT у Луцьку зовсім інакші! Цікаві практичні завдання, актуальні поради, весела та дружня “айтішна” атмосфера — те, що потрібно для твого чудового “старту”. Поряд, у цьому самому приміщенні, досвідчені програмісти щодня створюють сайти для клієнтів з усього світу. Нехай це також буде натхненням для тебе.

Реальна робота ближче, ніж ти думаєш!

Всі практичні завдання на курсах створення сайтів OxIT складуть єдиний проект, який ти зможеш презентувати роботодавцю. Окрім того, ІТ-фірми шукають таланти для себе, тож можуть запросити тебе на роботу просто зараз або внести тебе в “базу” перспективних кадрів на майбутнє.

Як довго тривають курси і коли вони проходять?

Всього курси з веб-програмування тривають 1,5 місяця і складаються з 12 занять. Перший набір уже стартував, а зараз формується друга група невтомних та енергійних майбутніх геніїв ІТ. І це тільки початок!

Як записатися на курси з веб-програмування OxIT?

Ти можеш скористатися формою реєстрації на курси з веб-програмування OxIT на офіційному сайті. Щоб отримувати новини про наші заняття, приєднуйся до офіційних спільнот школи веб-програмування OxIT у Луцьку: Facebook, Instagram.

Чекаємо на тебе!

Курси веб-програмування OxIT у Луцьку

3 votes, Рейтинг: 5

Також по темі

1

Ми в захваті від Друпальних поїздок! Завжди виходить шикарно завдяки класним людям поруч ;)

2

Наближається неймовірно масштабна подія — DrupalCon LA, яка об'єднує тисячі справжніх Drupal-ентузіастів з усіх куточків світу. Звісно, така подія не може пройти без InternetDevels!

3

DrupalTour Вінниця: завойовано вже п'яте місто!

4

Черговий DrupalTour в чудовому місті Хмельницький приніс море чудових вражень і знайомств!

5

Що може бути краще, ніж Symfony та кава суботнім ранком? Нічого! Ну, ми так думаємо.

Subscribe to our blog updates