Тренди веб-дизайну 2015 — інфографіка

23.09.2015
Тренди веб-дизайну 2015 — інфографіка
Автор:

Візьміть інфографіку з собою:

<a href="//internetdevels.ua/blog/web-development-trends-2015" title="Тренди веб-дизайну 2015 — інфографіка" target="_blank"><img src="https://store.internetdevels.com/i/c358a611b6/1400x2558-1ua.png" alt="Тренди веб-дизайну 2015 — інфографіка"/></a>

Технології змінюються так швидко, що застарілі веб-тренди швидко відживають своє. Великі картинки, адаптивний дизайн, анімація і клікабельні сторінки – що з цього залишатиметься популярним цього року, а що стане ознакою поганого смаку? Давайте оглянемо тренди веб-дизайну у 2015 році.

Спрощуйте і прискорюйте

Через величезну кількість інформації, що її кожен із нас отримує щоденно, ми стаємо все більш перебірливими. 2 людини з 4 закриють сторінку, яка вантажиться довше чотирьох секунд.

Те ж саме стосується перевантажених деталями вебсайтів. Тож веб-дизайнери повинні мати на увазі: якщо користувач клікає чотири чи п’ять разів, аби дістатися до потрібної інформації, він чи вона дуже наполегливий. Більшість здається швидше, переходячи до ваших конкурентів.

Отже, обирайте мінімалізм – не помилитеся. Якщо у 2014 все ще було багато перевантажених різними елементами сайтів, 2015 про них уже забув.

Перш за все адаптуйте до смартфонів

У 2014 кількість людей, які серфлять в інтернеті зі смартфонів, перевищила кількість ПК-користувачів. Тож сервіси веб-розробки повинні приділяти увагу тому, як сайт виглядає на різних девайсах – адаптивність стала новим трендом. Навіть більше: замість звичайних мобільних версій сайтів деякі компанії завойовують нову нішу: все популярніше стає розробляти окремі мобільні додатки, ніж просто адаптувати сайти.

Великі зображення є визначальними

Цей торішній тренд стане ще впливовішим у 2015. Зараз усе більше вебсайтів приділяють увагу фоновим картинкам, які притягують увагу клієнтів, – адже більшість людей у світі візуали. Великі зображення – і ви супер-стильні.

Ця тенденція також диктує інший тренд: прощання з пікселями. Замість них тепер використовують якісні векторні зображення. А іноді навіть відео замість звичайних картинок.

Орієнтуйтеся на досвід користувачів

Важливими для успіху веб-продукту є ставлення й очікування користувача. Переважно ці очікування формуються за рахунок попереднього досвіду з сайтами. Цей користувацький досвід варто враховувати, пропонуючи щось нове клієнтам. Наслідування популярних підходів і UX дизайн – це старі добрі тренди.

Односторінкові сайти VS. картковий дизайн

Саме через користувацький досвід більшість сайтів використовують скролінг, адже його любить більшість людей. Замість кліків дизайнери віддають перевагу тривалому скролінгу – і не лише вертикальному, але й горизонтальному, діагональному – аби фантазії вистачало.

Іноді створюють навіть односторінкові сайти, де єдина доступна дія – скролити вниз. Рамки, кнопки і кліки відходять у минуле.

Разом із тим, адаптивний дизайн диктує свої правила, і модульний дизайн (або ж грід чи картковий, як його прийнято називати) також стає все популярнішим. Ці два типи – односторінковий і модульний дизайн – нині дуже популярні.

Анімація й інфографіка

Начебто все ясно: що більш інтерактивним є вебсайт, то більше часу люди на ньому проводять. Веб-дизайнери намагаються привабити якнайбільше користувачів, пропонуючи їм різні графічні зображення й анімації.

Яскравий і плаский вигляд

Класичні чорний і білий досі використовується, але людям подобаються експресивні яскраві сайти. Поруч із тим, плаский дизайн заміщає просторові об’ємні фігури – дружній UI дизайн у тренді.

Замість соцмереж – пряме листування і сповіщення, як у додатках

Цей тренд наразі не такий популярний, але варто звернути на нього увагу. Якщо раніше компанії зосереджувалися на соціальних мережах, зараз їм важливо, скількох людей досягне їхнє повідомлення. У результаті все повертається до витоків: прямі листи залишаються найнадійнішими в плані залучення клієнтів.

Навіть більше, дехто думає, що в майбутньому сайти матимуть сповіщення, як нинішні додатки чи соцмережі, замість панелі соцмереж.

Отже, ви не прогадаєте, якщо виберете мінімалістичний дизайн, скролінг, великі картинки і зробите свій сайт швидким і адаптивним – це тренди 2015 року, популярні в усьому світі.

2 votes, Рейтинг: 5

Також по темі

1

Чому найкращим способом представлення документів на Drupal-сайті вважається формат Portable Document Format (PDF), поради щодо роботи з ним, а також щодо налаштування власного Drupal-сайту - все...

2

Drupal — платформа з відкритим вихідним кодом, яка користується великою популярністю серед дизайнерів. Проте, створюючи елементи дизайну для сайтів на Drupal, варто дотримуватись певних “золотих...

3

На даний час сервіси з готовими html-темами набирають стають дедалі популярнішими. Однак, чи так вже легко верстати на їх основі Drupal-сайти?...

4

Серед десятків тем для Drupal не важко й заблукати. Ми підготували огляд найкорисніших та популярних тем серед тих, які в можете знайти ...

5

Ні для кого не є секретом, що найважливішою сторінкою будь-якого порталу є посадкова (цільова) сторінка. Як грамотно підійти до створення такої сторінки для свого порталу - читайте в цьому блозі...

Subscribe to our blog updates