Нові тренди веб-дизайну у 2021

13.01.2021
Web design trends for 2021
Автор:

Щороку власникам сайтів здається, що в сучасних тенденціях веб-дизайну вже не може з’явитися нічого нового. Однак, щороку знаходять нові тренди, які варті вашої уваги. Ось, тренди 2021 варті того, аби їх знати та додати на сайт, щоб підвищити його ефективність. 

Варто сказати, що введення нових тенденцій веб-дизайну швидко приносить результати. Це все тому, що звичайні користувачі впливають на формування цих сучасних трендів. Додаючи новинки веб-дизайну на сайт, ви тішите своїх користувачів і прокладаєте шлях до їхніх сердець.

Давайте перейдемо до справи і розглянемо, які веб-тренди 2021 року виділила наша веб-девелопмент компанія.

11 важливих тенденцій веб-дизайну, на які варто звернути увагу в 2021

Деякі тренди - тимчасові, а є такі, що залишаються назавжди. Сьогодні ми хочемо показати підбірку з 11 найкращих трендів, які на думку наших веб-дизайнерів, змінять світ веб-розробки.

1. Темні відтінки

Темні відтінки - це тренд, який підкорював серця користувачів ще до 2020. Він активно перейшов у 2021 і надійно закріпив свою позицію. Чорний - універсальний і ніколи не вийде з моди. От подумайте, коли з моди вийшли чорні смокінги чи маленькі чорні сукні? Ніколи! Так само ж з темними відтінками. Чорний фон буде чудово виглядати на будь-якому сайті. 

Навіть популярні соціальні мережі додали дві опції “Темний і Світлий режим”. Два варіанти перегляду - прекрасна альтернатива для тих, хто не насмілюється додати лише темний режим.

Dark Mode

2. Голосовий інтерфейс користувача 

Голосовий UI є ще одним гарячим трендом. Він був заснований в останні роки, але найбільшого розквіту здобув саме зараз. Весь світ щороку стає швидшим і швидшим. Автомобілі проектуються так, щоб їздити швидше, Інтернет стає супер швидким і тд. В цьому кругообігу подій користувачі хочуть швидше знаходити потрібну інформацію. Вони часто використовують голосовий пошук. Голосовий пошук займає майже половину запитів в Інтернеті. 

Оптимізовані для голосового пошуку сайти в 2021 році будуть відповідати тенденціям завдяки голосовому UI. Додайте голосових чат-ботів, голосовий пошуку чи віртуальних помічників, щоб покращити взаємодію з користувачем.

Voice User Interface

3. Час завантаження сайту

Якщо навіть вам здається, що ми помиляємося, додаючи швидкість завантаження сторінки до трендів веб-дизайну 2021, не поспішайте з висновками. Так, на перший погляд здається, що в нас не було іншої інформації для написання блогу. Однак швидкість сайту напряму залежить від дизайну вашого сайту.

Всі тенденції веб-дизайну призначені в основному для зменшення часу завантаження сторінки, що в результаті має становити близько 2 секунд. Чим швидший ваш сайт, тим більша ймовірність, що користувач залишиться на вашому сайті і стане вашим клієнтом.

Website Load Time

4. Асиметричні макети

Протягом десятиліть створення сайтів на основі сітки було нормою. Час змін вже настав. Хочете бути в тренді? Тоді забудьте про сувору чіткість і класичну структуру. Вважається, що асиметричні макети - це нетрадиційний підхід до веб-дизайну, який дозволяє користувачам фокусуватися на основних елементах сайту.

Створіть сайт, використовуючи асиметричний дизайн, щоб привернути увагу до свого бренду і створити унікальний дизайн.

Asymmetric layouts

5. Фотографія + графіка

Додавання фотографії і графіки на ваш сайт стане чудовим знаком того, що ви займаєтеся веб-дизайном. Головна роль належить польоту фантазій та використанню якісних фото. 

Відомо, що фото можуть нести набагато більше інформації, ніж просто текст. А тепер уявіть, наскільки круто можна поєднати зображення і графіку. Це передасть всю інформацію про вас та ваші послуги з максимальною точністю. Фотографія + графіка - це чудовий тандем, який приверне увагу відвідувачів і зробить ваш сайт унікальним і сучасним.

Photography + graphics

6. Ретро-шрифти

Хтось одного разу сказав, що все нове - це давно забуте старе. Тренд використання колишніх, старих шрифтів повертається в 2021 (тренд на широкі джинси також повернувся!) 

Шрифти - це важлива частина сайту, тому що вони відображають інформацію, яку ви хочете передати користувачам. Вінтажні шрифти зайняли перші позиції сьогодні. Вони вже несуть в собі приємні асоціації. Все, що потрібно зробити - це обрати правильний шрифт для сайту. Не бійтеся експериментувати зі шрифтами, адже вони створюють унікальність і впізнаваність бренду. Coca Cola змогла зробити? Чому б і вам не спробувати?

Retro fonts

7. Пастельні кольори

Яскраві кольори помалу виходять з моди. Люди втомилися від чогось яскравого, постмодерного, і вже просто хочуть спокою та стабільність. Можливо, Covid відіграв якусь роль в цьому. 

Приглушені кольори досягнуть свого піку в середині 2021. Відвідувачі сприймають краще спокійні кольори на сайті. Сьогодні користувачі проводять більшу частину часу за комп’ютером, і їхні очі втомлюються від різних кольорів. Тому під час створення сайту використовуйте спокійні кольори, щоб зробити його безпечним для очей юзерів. Люди будуть відвідувати такий сайт значно частіше.

Muted colors

8. Мультяшні ілюстрації

Сьогодні неможливо уявити сайт без мультяшних ілюстрацій. Такі зображення відкрили нову еру в дизайні. Якщо вам хоча б раз траплялися такі картинки, ви їх точно не забудете. Вони надійно закріплюються в пам’яті відвідувачів сайту.

Подивимося правді в очі, мультяшні ілюстрації можуть стати візитівкою вашого бізнесу і асоціюватися з вашим сайтом. Обов’язково додайте ілюстрації на сайт у 2021.

Cartoon illustrations

9. Аудіо

Аудіо-формати блогів щороку стають все більш популярними на сайтах. Простіше кажучи,- це подкасти. Ви не тільки надасте своєму контенту різні формати, але й дасте можливість користувачам з різними проблемами отримати приємний користувацький досвід на вашому сайті.

Крім того, додаючи аудіо, ви охопите більшу аудиторію. Напиклад, навіть знаходячись в авто, люди зможуть слухати ваші блоги та іншу корисну інформацію.

Audio

10. Слайди

Слайди може і не новинка, але нам подобаються різні нові форми і способи їх використання. Разом з веб-дизайнером ви можете придумати, як використати це на вашому сайті, врахувавши всі нюанси сайту. 

Слайди додадуть динамічності без зайвого навантаження. Це також хороший варіант презентувати свій бізнес новим відвідувачам коротко і яскраво. Вчителі завжди використовують картки на уроках, щоб учні краще запам’ятовували новий матеріал. Додаючи слайди на ваш сайт, ви сприяєте тому, щоб користувачі вас запам’ятали.

Scrolling cards

11. Geometric grids

Геометричні сітки - простий графічний елемент, з допомогою якого можна створювати унікальні дизайни. Ці елементи сітки допомагають зосередити увагу користувачів на потрібних елементах.

Саме геометричні сітки стають, так званим, каркасом для всіх елементів вашого сайту. Ви можете використовувати їх як для геометричних та і асиметричних макетів.

Geometric grids

Додайте на ваш сайт нові тренди 2021 року!

Успіх любить сміливих і тих, хто додає нові тренди 2021 на свій сайт. Тому скористайтеся нашими порадами, щоб створити крутий сайт або оновити вже існуючий. Наші веб-розробники можуть додати всі ці тенденції на ваш веб-сайт, або веб-дизайнери можуть розробити новий дизайн, просто дайте нам знати.

4 votes, Рейтинг: 5

Також по темі

1

Сайт Apple продуманий до деталей. Якщо вам цікаво, як створити веб-сайт, подібний Apple, то ви потрапили в потрібне місце.

2

Ви коуч? Ви хочете створити власний веб-сайт і розвивати свій бізнес? Якщо так, то ви потрапили в потрібне місце.

3

Створення веб-сайту починається зі створення його прототипу.

4

Цілком ймовірно, що поруч з вами є багато різних фітнес-клубів, тобто у вас є багато конкурентів.

5

Зважаючи на те, що взаємодія з клієнтами зараз суттєво перемістилася в онлайн-режим, традиційні туристичні офіси навряд чи зможуть втриматись на плаву. Тож саме час створити професійний...

Subscribe to our blog updates