5 Трендів веб дизайну в 2019, які не можна ігнорувати

06.02.2019
5 Трендів веб дизайну в 2019, які не можна ігнорувати
Автор:

Сьогодні очікування користувачів сайту вищі, ніж будь-коли. Обсяг інформації настільки великий, що важко утримати увагу користувачів. Слідування трендам веб-дизайну має вирішальне значення для успіху вашого бізнесу.

Застарілий веб сайт, який виглядає і функціонує нижче рівня очікувань користувачів, не тільки завдасть шкоди вашому бізнесу, але й призведе до низьких показників конверсій та трафіку.

З часом багато речей змінюються, тому рекомендуємо вам робити редизайн веб сайту кожні 12-15 місяців, щоб впровадити нові функціональні можливості, оновлення та візуальні ефекти.

Наші веб-дизайнери висвітлюють 5 трендів веб дизайну, які будуть вражати в 2019 році. Зробіть редизайн своєї платформи з послугами InternetDevels вже сьогодні!

Тренди Веб Дизайну в 2019

  • Використовуй підхід “Зламана сітка”

Незважаючи на популярність мінімалізму, асиметричні конструкції створені за підходом зламаної сітки все частіше трапляються в 2019 році.

Сітка є уявними вертикальними і горизонтальними лініями, які допомагають дизайнерам розташувати елементи на сторінці або екрані, від заголовків до веб-контенту. Сучасні веб-дизайнери використовують асиметрію зламаних сіток, щоб веб-сайти виглядали більш творчо. За допомогою незвичайних поєднань кольорів і форм, відвідувачі можуть подивитися на веб-сайт під новим кутом.

Студія Revele є хорошим прикладом асиметричного веб дизайну зі зламаною сіткою.

  • Подумай над дизайном веб сайту на одну сторінку

Дизайн однієї сторінки є ідеальним поєднанням швидкості та мінімалізму.

Хоча відсутність веб-сторінок може постраждати з погляду SEO, дизайн однієї сторінки, безумовно, принесе користь. Перш за все, такі платформи вище ранжуються пошуковими системами. Окрім того, веб-сайти з однією сторінкою не уповільнюються HTML, CSS або Javascript, і завантажуються набагато швидше.

Односторінкові веб сайти добре виглядають та функціонують на всіх пристроях. Їх легко оновлювати та керувати ними, оскільки кількість контенту, за якою потрібно слідкувати, набагато менша.

  • Додай відео контент

Відео є найбільш привабливим типом контенту, і багато власників веб сайтів стверджують, що наявність відео значно збільшує конверсію. Простий факт: додавання відео-реклами на ваш веб сайт дозволяє відвідувачам переглядати більше веб-сторінок протягом більшої тривалості часу.

Крім відео-реклами, фонова анімація також набирає популярність. Відвідувачі сайту зазвичай зацікавлюються фоновими відео. Знову ж таки, чим довше користувачі залишаються на вашій платформі, тим більше конверсій ви отримуєте.

Переконайтеся, що відео на вашому веб сайті короткі, беззвучні та в HD форматі. pic via National Geographic

  • Зробіть навігацію зручною для мобільних користувачів

Покращіть навігацію вашого веб сайту. Зробіть свій веб-дизайн зручним для користувачів мобільних пристроїв. Що це означає? Користувачі тримають свої мобільні телефони і роблять рухи, особливо рухи великого пальця, конкретними способами. Це слід враховувати при розробці веб дизайну.

Налаштуйте навігацію веб сайту так, що до всіх кнопок було легко дотягнутися пальцями, тримаючи телефон в руці. Наприклад, розташуйте кнопки заклику до дії на місці, до якого легко дотягнутися великим пальцем.

  • Використовуйте менше кольорів

Колір — найважливіший елемент веб сайту. До 2019 року люди вже втомилися від різноманітності кольорів і яскравих картинок. Використання одного або лише декількох кольорів може виділити вашу платформу серед тисяч інших. Спростіть вашу палітру кольорів!

Наприклад, Play Dot To використовує заспокійливу синю схему кольорів для гри з’єднання точок.

Підсумки

Беручи до уваги все, про що ми говорили вище, 2019 буде орієнтований на створення чудового UX через мінімалізм, швидкість, респонсивність, асиметрію і вражаючі відео. Лишаючись на вершині веб трендів, ви можете і далі керувати привабливою та функціональною платформою.

InternetDevels завжди поряд, щоб реалізувати всі ваші веб ідеї. Просто зв’яжіться з нами!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Чи потрібний UI/UX дизайн для сайту стартапу? Чи не є марною тратою часу і грошей розробка UI/UX дизайну, перш ніж ви дізнаєтеся, чи ваш продукт і послуги мають успіх серед клієнтів? Кращі фахівці...

2

Що перше привертає вашу увагу, коли ви відвідуєте інтернет-магазин? Без сумніву, це дизайн сайту та його зовнішній вигляд. Виникає питання, які найкращі теми для електронної торгівлі? Не...

3

Ми переконані, що ви багато чули про веб-дизайн для B2B сайтів і задавалися питанням, як створити успішний B2B веб-сайт. У цій статті ми зупинимося на тому, що таке веб-дизайн для B2B та розповімо...

4

Якщо ви відкрили бізнес в Інтернеті, його успіх великою мірою залежить від роботи сайту. Оскільки конкуренція між різними брендами є великою, це означає, що ваш веб-ресурс повинен відповідати усім...

5

Експерти одностайні в тому, що простота — запорука успіху, коли йдеться про хорошу...

Subscribe to our blog updates