InternetDevels приєднались до львівського ІТ кластера

17.02.2015
InternetDevels joined Lviv IT Cluster
Автор:

ІТ — одна з найперспективніших галузей. А об’єднання зусиль підвищує шанси на успіх. Тому саме час зібратись і об’єднати зусилля, щоб пришвидшити темпи розвитку ІТ в країні. Компанії InternetDevels небайдужа доля ІТ в регіоні. Саме тому ми беремо участь в роботі місцевого ІТ кластера і організовуємо регулярні зустрічі з молоддю. Але завжди можна зробити ще щось для покращення ситуації, правда ж?

Як ви, мабуть, пам’ятаєте, ми нещодавно відкрили офіс у Львові. Тому компанія InternetDevels з радістю зустріла ініціативу розвитку ІТ у Львові. Ціль львівського ІТ кластера — перетворити місто на один з найбільш конкурентоспроможних та успішних центрів надання бізнес-послуг у Центральній та Східній Європі. Звучить амбіційно, а тому круто!

Ми приєдналися до львівського ІТ ВРО-кластера, щоб посприяти досягненню цих цілей. Ми впевнені, що ІТ — одна з найважливіших сфер, які повинні розвиватися у країні в наш час. Компанія InternetDevels об‘єдналася з провідними ІТ компаніями Львова, щоб досягти цієї мети.

“Від імені всієї команди InternetDevels я хочу сказати, що ми дуже раді приєднатись до Львівського ІТ кластера. Ми плануємо активно брати участь у розвитку львівської ІТ спільноти і готові з цією метою докладати усіх можливих зусиль. Ми бачимо гарні перспективи для сфери ІТ в цьому регіоні” — таким був офіційний коментар нашого СЕО, Віктора Левандовського.

Щоправда, для вузького кола він прокоментував цю подію так: “Маємо гордість, що стали дійсним учасником провідної ІТ-ассоціації львова — львівського ІТ-ВРО кластера. Будемо брати активну участь у розвитку місцевої спільноти. Спільнота велика, тож аби не спитися фатило духу. Cheers -)”.

Сподіваємось, що справи підуть добре і ми зможемо зробити Львів ІТ-столицею Східної Європи :)

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Нічого не завадить Друпал туристам подорожувати! Незважаючи на холодну погоду, Тернопіль зустрів нас тепло і дружньо. Як це було? Читайте у нашому блозі!

2

Які значні Drupal події ми спонсорували в 2014 і як це було.

3

Drupal туристи відвідали друге місто у серії подорожей - Чернівці. Як це було читайте в нашому блозі.

4

Першим пунктом призначення команди професійних розробників на Drupal став Івано-Франківськ. Як усе пройшло? Читайте у нашому блозі.

5

Ми спонсоруємо Symfony Camp UA 2014. 1-2 листопада найкращі розробники Symfony і Drupal зберуться в одному місці в Києві. Приходьте і станьте частиною ІТ-світу!

Subscribe to our blog updates