Як оптимізувати сайт для голосового пошуку?

08.05.2019
Як оптимізувати сайт для голосового пошуку?
Автор:

Голосовий пошук — це нова тенденція, яка вже стала частиною нашого повсякденного життя. Чи знаєте ви, що використання голосового пошуку до 2020 року досягне 50%? Зі збільшенням використання мобільних пристроїв, голосова пошукова оптимізація веб-сайтів має вирішальне значення для успіху вашого SEO.

Voice search will reach 50% in 2020

Команда InternetDevels підготувала для вас список порад, як оптимізувати веб-сайт для голосового пошуку в 2019 році.

Характеристики голосового пошуку

Перш ніж оптимізувати сайт для голосового пошуку, ви повинні розуміти, як його застосовують. Голосовий пошук використовує функцію розпізнавання мови для розуміння запиту, а потім знаходить відповіді, які підходять під запит. Ось деякі з його основних характеристик:

  • голосові запити довші і містять розмовні слова

При пошуку інформації через комп'ютер, ми вводимо короткі фрази, щоб заощадити час і зусилля. У голосовому пошуку все по-іншому. Це більше схоже на розмову з цифровим помічником.

Згадайте себе. Що ви зазвичай вводите, коли шукаєте доставку їжі? Напевно, щось на зразок "Піца Львів". Однак, використовуючи голосовий пошук, ви, швидше за все, запитаєте: "Яка піцерія зараз відчинена у Львові?"

Подумайте, як ваша аудиторія говорить про ваш бізнес, продукти або послуги. Використовуйте сервіс Answer The Public, щоб знайти запитання, які стосуються вашого ключового слова. Це може допомогти вам зрозуміти, що саме шукають ваші клієнти.

  • більшість запитів голосового пошуку — локальні

Люди використовують мобільні телефони в дорозі, і не дивно, що більшість запитів голосового пошуку використовуються для пошуку інформації "речі, що поруч".

  • користувачі шукають негайних відповідей

Не очікуйте, що користувачі зайдуть на ваш веб-сайт. У більшості випадків вони шукають негайну інформацію, наприклад, номер телефону, або адресу. Додайте всі необхідні дані вашої компанії в Google Business Listing. Оновлюйте час роботи, контактні дані та адресу.

Оптимізація сайту для голосового пошуку

Використовуйте довгі ключові слова

Голосові пошуки на 76,1% довші, ніж текстові пошукові запити. Використовуйте довгі ключові слова, більшість з яких — це розмовні питання.

Voice searches are longer

Зменшіть швидкість завантаження сторінки

Як ми вже згадували, користувачі шукають негайних відповідей. Навіть одна секунда затримки може роздратувати вашого відвідувача, і він перейде до іншого сайту. Ваш веб-сайт має завантажуватися швидко. Прочитайте цей блог про те, як збільшити швидкість завантаження сторінки у 2019 році.

Створюйте розмовний стиль запитання-відповіді

Запити голосового пошуку зазвичай довжиною від трьох до п'яти слів і включають такі питання, як "що", "де", "як" і "чому". Оптимізуйте вміст сайту, щоб відповідати таким запитам.

Оптимізуйте вміст для локального пошуку

Найчастіше голосовий пошук використовується для пошуку місць або послуг поблизу. Якщо ви надаєте місцеві послуги чи доставку, не забудьте оптимізувати свій веб-сайт для місцевого пошуку:

  • Додайте свою компанію до Google My Business.
  • Регулярно додавайте та оновлюйте свої контактні дані.
  • Оптимізуйте вміст за допомогою місцевих ключових слів.

Зробіть свій веб-сайт доступним на всіх пристроях

Голосовий пошук частіше використовують на гаджетах. Таким чином, ваша платформа повинна бути оптимізованою для мобільних пристроїв. Не забувайте про респонсивний веб-дизайн, аби ваш сайт добре відкривався на всіх пристроях.

Можна скористатися сервісом Google Mobile-Friendly Test Tool, щоб перевірити, чи ваш сайт добре оптимізований для мобільних пристроїв. Якщо ні, ви завжди можете зв'язатися з InternetDevels для оптимізації вашого веб-сайту.

Google mobile page speed tool

Додайте сторінку поширених запитань на свій сайт

Сторінка "FAQ" допоможе вам додати довгі ключові слова до вашого вмісту та надати корисну інформацію для ваших відвідувачів. Запитайте себе, які питання часто задають клієнти про ваш бізнес, продукти або послуги, і додайте їх до свого списку.

Оптимізуйте сайт для голосового пошуку вже сьогодні!

Майбутнє голосового пошуку зрозуміле. Він замінить текстовий пошук через кілька років, оскільки це більш зручно і швидко. Не відкладайте оптимізацію голосового пошуку до останнього моменту. Зберігайте свій бізнес на високому рівні за допомогою послуг оптимізації InternetDevels. Напишіть нам, і наші експерти забезпечать оптимізацію вашого сайту для нової ери технологій.

2 votes, Рейтинг: 5

Також по темі

1

З вами таке траплялося? Відкриваєте звіт “Помилки Сканування” у пошуковій консолі Google і бачите сотні 400-их, 404-их та 500-их помилок? Давайте розберемося, чому так важливо слідкувати,...

2

Сьогодні SEO грає за новими правилами, і Google бере до уваги те, наскільки корисними сайти є для відвідувачів. Таким чином, на пошукову видачу впливають...

3

Ми навели список найважливіших показників Google Analytics, які потрібно регулярно відлідковувати.

4

Отже, в сьогоднішній статті ви дізнаєтеся, як зробити так, щоб UX веб-дизайн цінувався пошуковими ботами, задовільняв користувачів і покращував ваш бізнес.

5

У сьогоднішньому блозі Друпал 8 також буде в центрі уваги, однак, з аспекту SEO. Ми розглянемо, які модулі та які інші функції D8 призначені для оптимізації вашого веб-ресурсу для пошукових систем...

Subscribe to our blog updates