Чи можливо запустити стартап протягом 24 годин?

30.05.2019
запустити стартап протягом 24 годин
Автор:

У вас є чудова бізнес-ідея, але ви не знаєте, як запустити стартап? Звичайна проблема. Існує дуже багато цікавих ідей, але більшість з них занепадає лише тому, що люди не розуміють, як запустити стартап. Перш ніж приступити до цього, задайте собі два запитання: «Чи відповідає моя бізнес-ідея потребам клієнтів?» і «Чи можу я монетизувати це?». Якщо так, вітаємо! Ця стаття саме для вас!

Чи знаєте ви, що можна запустити стартап протягом 24 годин, а команда досвідчених веб-розробників може навіть створити веб-сайт для потреб вашого бізнесу? Сьогодні команда InternetDevels пояснює, як справитися із запуском стартапу, докладаючи при цьому мінімальних зусиль.

Поради для запуску стартапу за 24 години?

Ось декілька порад, які допоможуть запустити ідею вашого стартапу та створити веб-сайт менш ніж за день.

How to validate your startup idea within 24 hours

Крок 1. Проведіть дослідження

Перш ніж почати витрачати весь свій час і зусилля на бізнес, переконайтеся, що ваша ідея цікава споживачам. Проведіть дослідження. Відвідайте веб-сайти на кшталт форумів, щоб запитати у цільової аудиторії про проблеми, які зможе вирішити ваша бізнес-ідея:

Це дасть вам чітке уявлення про потреби ринку, потенційних клієнтів та конкурентів.

Крок 2. Аутсорсинг вашого проекту запуску в агентство веб-розробки

Зрозуміло, що ви не можете керувати розробкою веб-сайту самостійно. Сайт стартапу може бути розроблений протягом 24 годин, однак він потребує подальшої підтримки та обслуговування. Наймання ІТ-спеціаліста, який стане частиною вашої команди — це занадто дорого і неефективно для малого бізнесу. Тут вам знадобиться аутсорсинг.

Коли ви віддаєте проект на аутсорсинг, ви економите багато грошей та зусиль. Доки професійні веб-розробники займаються вашим сайтом, ви можете зосередитися на більш важливих проблемах, пов'язаних з бізнесом, і запустити всі внутрішні процеси. Невеликий веб-сайт запуску можна легко розробити протягом 24 годин. Все, що вам потрібно зробити, це дочекатися крутого результату, після чого можна запускати стартап

InternetDevels пропонує своїх фахівців на аутсорсинг для роботи над проектами по всьому світу. Ось короткий огляд України як аутсорсингового партнера.

Якщо ви все ще сумніваєтесь, ознайомтеся з нашим блогом про 7 сумнівів щодо веб-аутсорсингу.

Крок 3. Просувайте свій бізнес

Після того як все налаштовано та зроблено, ваша черга взяти керування у свої руки. Запустіть стартап через маркетинг у соціальних мережах, Google Ads та SEO,  отримуйте конверсії та збільшуйте продажі.

Зверніть увагу, що команда в InternetDevels завжди тут, щоб допомогти вам з підтримкою веб-сайту, а також SEO або оптимізацією швидкості.

Запустіть свій стартап разом з послугами веб-розробки від InternetDevels!

У нашому зайнятому суспільстві немає місця для сумнівів. Поки ви вагаєтеся, хтось вже запускає бізнес-сайт і починає свій шлях до успіху.

Не залишайтеся позаду! Зв'яжіться з InternetDevels, для аутсорсингу вашого проекту та запустіть стартап за 24 годин!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

У цьому блозі ми пояснюємо, як дізнатися, що ваша платформа уражена хакерами, і як відновити зламаний сайт WordPress.

2

Одна з переваг використання CMS — можливість будувати сторінки без навичок програмування. Зокрема, WordPress має ряд корисних плагінів для цього. З ними можна побудувати що завгодно — від простого...

3

Атаки Brute Force можуть легко покласти ваш сайт. Дізнайтеся, як захистити веб-сайт Wordpress від атак Brute Force.

4

Сьогодні організації вважають за краще адаптувати DevOps і мігрувати свої програми до хмари. Дізнайтеся, які інструменти DevOps є на Google Cloud.

5

Цільові сторінки створюють для отримання конверсій. Дізнайтеся, як створити цільову сторінку для інтернет-магазину в WordPress і збільшіть обсяги ваших продажів.

Subscribe to our blog updates