Використання PDF на Drupal-сайті

11.08.2015
Використання PDF на Drupal-сайті
Автор:

Сподіваємось, що поради від нашого гостя Джека Доусона, засновника Big Drop Inc., будуть корисні вам. Тож давайте надамо йому слово.

Big Drop Inc.,

Якщо ви плануєте створити сайт, Drupal — чудовий вибір для вас. Це одна з найпопулярніших платформ для побудови сайтів, адже вона дуже проста у використанні.

У цій статті ми звернемо особливу увагу на один важливий нюанс налаштування сайту. Найкращим способом представлення документів на Drupal-сайті вважається формат Portable Document Format (PDF). Він відображає документи незалежно від операційної системи, комп’ютера чи будь-яких додатків, що використовує людина. Але про все по порядку.

Поради зі створення власного Drupal-сайту

Якщо ви хочете створити особистий або бізнес-сайт, важливу роль відіграватиме доменне ім'я та хостинг-сервіс. Завдяки ним інші люди зможуть переглядати і читати ваш сайт. Створення Drupal-сайту передбачає наступні кроки:

Налаштування назви сайту

Оберіть таку назву сайту, яка б повністю відображала те, чому присвячений цей сайт. Можна також додати підзаголовок, слоган або детальнішу інформацію, що дозволить вам оптимально представити сайт цільовій аудиторії.

Налаштування теми сайту

Ви можете замінити стандартну тему, доступну після встановлення Drupal, тією, що оптимально відповідає вашим потребам і вподобанням. Можете спробувати різні теми одна за одною, щоб обрати ту, яка вам підійде найкраще.

Створення хорошої сторінки "про себе"

Якщо ви хочете розширити свою аудиторію, до справи потрібно підійти творчо. Інформація про те, чим ви займаєтесь і що являє собою ваш бізнес, має бути такою, що приваблює око. Це також допоможе відвідувачам легше розібратися з вашим сайтом.

Додання контрібних модулів

Під час налаштування Drupal-сайту вам потрібно додати деякі модулі, створені розробником, які допоможуть вам у щоденному керуванні сайтом. Ось вони:

  • модуль Admin
  • модуль Editor
  • модуль View
  • модуль Chaos tools suite
  • модуль Quick tab

Docs.Zone

При внесенні інформації на свій сайт ви можете використовувати різні формати в залежності від того, як зручно вам та вашій аудиторії. Ви можете використовувати Docs.Zone, щоб конвертувати і об'єднувати PDF-документи. Нижче наведені можливості з конвертування, доступні на Docs.Zone.

  • Конвертування документів з таких форматів, як Word, Excel і PowerPoint, у PDF — Docs.Zone конвертує будь-який тип документів у PDF, не змінюючи вихідний формат.
  • Конвертування PDF-документів в Excel і Word — Docs.Zone конвертує PDF файли в Word і Excel у дуже простий спосіб, зберігаючи вихідний формат та інформацію.
  • Об'єднання будь-якої кількості документів у єдиний PDF.
  • Конвертування PDF-файлів у зображення JPEG високої якості.
  • Конвертування веб-контенту в PDF.

Для Drupal-сайту формат PDF — дуже зручне рішення. Drupal може відображати файли у будь-якому форматі PDF, в якому ви хочете. Так вам буде легше створювати файли і додавати їх на Drupal-сайт із використанням різних інструментів, таких як Flash і Acrobats.

Автор: Джек Доусон

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Простий сайт на Drupal 7 можна створити, використовуючи лише адміністративний інтерфейс і простий текстовий редактор, але коли справа доходить до більш серйозного проекту, не обійтись без...

2

Drupal пропонує цілий ряд можливостей для підвищення зручності та надійності сайту. Але не забувайте про один з найважливіших аспектів роботи Drupal-сайту: необхідність регулярно робити надійні...

3

Уявіть, що всі питання щодо сайту вирішуються миттєво — ви можете просто сидіти в зручному кріслі з чашечкою кави і насолоджуватись читанням гарних новин. Так, це можливо. І це не магія — ну хіба...

4

Не всі інструменти для розробки сайтів однаково ефективні, і обирати їх потрібно з обережністю, адже вони врешті-решт визначають...

5

Розробка мобільних додатків є порівняно новою сферою розробки програмного забезпечення, але вона швидко розвивається, і є досить прогресивною, адже мобільні пристрої використовуються все ширше. У...

Subscribe to our blog updates