UX поради по використанню фонового відео на сайті

05.06.2019
використання фонового відео на сайті
Автор:

Якщо ви хоч раз бачили сайт з фоновим відео на домашній сторінці, то погодитеся, що цей елемент веб-дизайну зацікавлює та заохочує відвідувачів залишатися на сторінці довше, принаймні для перегляду відео до кінця. Цей сучасний тренд веб-дизайну є потужним інструментом для отримання переходів і збільшення трафіку.

Сьогодні команда InternetDevels досліджує, коли і як використовувати фонові відео.

Чи потрібно використовувати фонове відео на сайті?

Використання відео замість статичного фону оживляє сайт. Тим не менш, ви повинні розуміти, що відеофон не підходить для кожного веб-сайту. Якщо ви просто хочете бути модним, ви не отримаєте нічого, крім невдоволення клієнтів. Зробіть фон веб-сайту відображенням вашого бренду.

Основні поради UX для використання відео на фоні сайту

При додаванні фонового відео потрібно взяти до уваги UX дизайн, щоб забезпечити успіх веб-сайту. Ось основні моменти поєднання відео та позитивного досвіду користувачів.

  • Виберіть відповідний формат відео

MP4, OGG і WebM є підходящими форматами для використання в Інтернеті.

  • Додайте відео плакат

Може статися так, що ваше відео не буде завантажуватися. У цьому випадку вам знадобиться відео плакат, який відображається під час завантаження відео або тоді, коли відеофон взагалі не завантажується.

  • Не перевищуйте тривалість відео

Не робіть відео занадто довгим. Пам'ятайте, що відеофон — це елемент веб-дизайну, який використовується для захоплення уваги користувачів, а не для інформування. Більше того, відвідувачі не будуть дивитися на ваше відео протягом 2 або більше хвилин, оскільки їхній початковий намір полягав у тому, щоб знайти необхідну інформацію на певну тему, про певний продукт або послугу.

  • Стисніть розмір відео

Чим менше розмір відео, тим краще. Стискайте відео якомога більше, але не забувайте про його якість. Якщо відео час від часу зупиняється, а пауза триває кілька секунд, відвідувачі покинуть ваш сайт. Подумайте про користувачів, які використовують мобільний інтернет. Швидкість завантаження на мобільних телефонах набагато менша, тому оптимізуйте фонове відео так, щоб воно швидко завантажувалося на всіх девайсах.

  • Додайте прозорий шар на відео

Використання прозорого шару створює більше контрасту і підкреслює текст на сторінці. Цей метод також можна використовувати, якщо ви не задоволені якістю відео.

Так і Ні для використання відео на фоні

Ми всі можемо погодитися, що використання фонового відео дуже корисне для вашого сайту. Однак, якщо це робиться погано, ваш успіх може бути зіпсований. Ось кілька "Так" і "Ні" по використанню фонового відео.

Так: створіть сильний контраст між фоном і переднім планом.

Ні: не вміщуйте занадто багато тексту над відео.

Так: стисніть відео.

Ні: не завантажуйте великі відео.

Так: додайте релевантне відео.

Ні: не відволікайте увагу користувача від вмісту головної сторінки.

Так: заберіть звук відео.

Ні: не додавайте гучності для вашого фону.

Так: зверніть увагу на зручність користування на мобільних пристроях.

Ні: не орієнтуйте ефективну роботу веб-сайту лише на користувачів ПК.

Додайте фонове відео на свій веб-сайт сьогодні!

Тепер, коли ви можете зважити всі плюси і мінуси відеофону на вашому сайті, ви повинні вирішити для себе, чи може цей інструмент веб-дизайну принести користь вашому бізнесу. Якщо ви вирішили додати фонове відео на ваш сайт, настав час вибрати надійне агентство веб-розробки, якому ви можете довірити це складне завдання.

Команда InternetDevels має багаторічний досвід успішного створення UX дизайну. Не соромтеся звертатися до нас, якщо у вас виникли питання стосовно відеофону, або веб-дизайну в цілому, а також якщо вам потрібні наші послуги для додавання фонового відео на ваш сайт.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Правильно використана анімація може збагатити функціональність і збільшити залученість на вашому сайті. Дізнайтеся, як анімація може покращити UX.

2

UI та UX можуть допомогти вам розширити інтернет-бізнес, або, навпаки, зруйнувати його. Дізнайтеся, які помилки веб-дизайну найбільш поширені та як їх уникнути.

3

З часом багато речей змінюються, тому рекомендуємо вам робити редизайн веб сайту кожні 12-15 місяців, щоб впровадити нові функціональні можливості, оновлення та візуальні ефекти. Наші веб-...

4

Чи потрібний UI/UX дизайн для сайту стартапу? Чи не є марною тратою часу і грошей розробка UI/UX дизайну, перш ніж ви дізнаєтеся, чи ваш продукт і послуги мають успіх серед клієнтів? Кращі фахівці...

5

Що перше привертає вашу увагу, коли ви відвідуєте інтернет-магазин? Без сумніву, це дизайн сайту та його зовнішній вигляд. Виникає питання, які найкращі теми для електронної торгівлі? Не...

Subscribe to our blog updates