Несподівані бонуси роботи з Internetdevels

22.01.2018
Бонуси роботи з Internetdevels
Автор:

Співпраця з «третіми сторонами» дає багато переваг для бізнесу. Ми раніше уточнювали переваги ІТ-аутсорсингу в Україні, а також переваги ІТ-аутстафінгу в Україні. Наша держава багата на висококваліфікованих фахівців у галузі ІТ, які мають досвід роботи з міжнародними клієнтами. Ми, Internetdevels, є успішною компанією, яка працює більше, ніж 9 років в галузі інформаційних технологій. Ми намагаємося повністю відповідати ознакам чудової компанії з веб-розробки та завжди прагнемо до подальшого розвитку. Отже, якщо ви виберете нас для створення чи вдосконалення свого сайту чи додатка, дізнайтеся, які несподівані приємні бонуси на вас чекають.

Ви будете розбиратися в питаннях, пов'язаних із сайтами

Ви з легкістю, не напрягаючись, читатимете статті, публікації в блогах, переглядати відео та інші матеріали в Інтернеті, пов'язані зі світом інформаційних технологій. Ви відчуватимете себе експертом, швидко орієнтуючись в питаннях, пов'язаних з веб ресурсами. Це допоможе вам керувати власним веб-сайтом. Ви можете підписатися на e-mail розсилки, щоб бути в курсі новинок, які зможете впровадити на своєму сайті, щоб покращити його роботу.

Ви оцінюватимете сайти, які відвідуєте щодня

Ви почнете помічати такі речі, як відсутність параметра автодоповнення в якомусь фільтрі електронного магазину, або відсутність кнопок соціальних медіа поблизу якоїсь статті блогу, або неприйнятну швидкість завантаження якоїсь сторінки, яка перевищує 5 секунд. Таким чином, ви звертатимете увагу на те, що слід виправити на інших ресурсах, і навіть матимете ідеї не тільки про те, що варто виправити, але й про те, як саме потрібно виправити. Отож, оцінюючи приклади інших сайтів, з якими ви мимоволі стикатиметеся, спонукатиме вас проводити паралелі з власним сайтом. Ви зможете оцінити свій веб-продукт, порівнюючи його з іншими. Це сприятиме тому, що ви не допускатимете подібних прогалин, які ви помічали, на своєму веб-сайті.

Ви зможете вражати знайомих розумними термінами

CMS, CRM, CDN, SMM, MVC, CSS, PHP, AMP, SEO, UX, UI та інші терміни перестануть бути для вас страшними комбінаціями букв. Ви відкриєте таємниці їхніх значень та осягнете їхню суть. Ви зможете справити враження на своїх друзів, родичів та колег базовою термінологією, з якою ви станете «на ти». Вам буде чим похвастатися серед товаришів, розказавши дотепний айтішний жарт на вечірці або надавши слушну пораду стосовно веб-сфери своєму діловому партнерові. Люди помітять, що ви ростете та стаєте компетентними у сфері ІТ, і ви виростите в їхніх та своїх очах.

Ви заглянете за лаштунки веб-індустрії

Якщо раніше вірили у деякі міфи про проект-менеджерів та їхню роботу або деякі хибні уявлення про те, як створюються веб-продукти, то після співпраці з нами ви отримаєте глибоке розуміння того, як веб-проекти оцінюються та, власне, як проекти розробляються. Ви працюватимете з командою, зможете контролювати кожен крок і побачити результати кожного етапу, а не лише загальні результати в кінці процесу роботи.

Ви здобудете нових хороших друзів

Ви знатимете працівників Internetdevels, якими вони є насправді з їхніми життєвими історіями. Ви знатимете їх не лише, як професіоналів своєї справи, а й як людей, охочих почути ваші враження про останню відпустку, дати поради щодо повсякденних проблем чи поговорити про спільні захоплення, які ви, можливо, несподівано відкриєте. Переписуючись щодня електронною поштою по роботі та дзвонячи щотижня своєму проект-менеджеру, ви швидко з ним здружитесь. Ви сумуватимете за цими розмовами, коли проект завершиться.

Ви дізнаєтесь про ще одне приємне місце для відвідин

Завдяки всесвітньо відомій українській гостинності, наша компанія завжди рада приймати гостей. Якщо ви хочете дізнатися, як виглядає офіс Internetdevels, щоб побачити все на власні очі та вести переговори особисто, тоді ласкаво просимо! Б’ємось об заклад, вам припаде до душі креативний інтер'єр приміщення та приязна відкрита атмосфера. Ви захочете повертатися сюди знову і знову.

Ви долучитеся до творення історії

Ви будете невід'ємною частиною процесу створення веб-ресурсу, який житиме і буде доступним для широкої публіки протягом багатьох років, а може, й десятиліть. Ви будете свідками процесу розробки речі, яка принесе користь багатьом юзерам. Тільки подумайте про це і уявіть майбутнє.

Наша мета — забезпечувати позитивний користувацький досвід шляхом створення багатофункціональних та красивих веб-ресурсів, а також забезпечувати позитивний клієнтський досвід при співпраці. Важливим є не тільки кінцевий веб-продукт, але і весь шлях до нього. Почніть співпрацю з нами прямо зараз.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

2

Уявіть, яким чудовим буде ваш майбутній інтернет-магазин. Юзабіліті магазину...

3

Ця стаття допоможе вам оцінити плюси і мінуси та вирішити, чи підходить fixed price контракт у вашому випадку і як ви виграєте при його виборі.

4

Ми описали переваги, які принесе вашому веб-сайтові HTTPS.

5

Чудовим способом оперативно організувати процес розробки сайтів є DevOps. Культура, де розробка та операції поєднуються разом, можуть значно підвищити продуктивність.

Subscribe to our blog updates