Навіщо UI/UX для сайту стартапу?

17.01.2019
UI/UX Design Benefits for Startup Website
Автор:

You’ve got to start with the customer experience and work backwards to the technology.

Steve Jobs

Чи потрібний UI/UX дизайн для сайту стартапу? Чи не є марною тратою часу і грошей розробка UI/UX дизайну, перш ніж ви дізнаєтеся, чи ваш продукт і послуги мають успіх серед клієнтів?

Ці питання часто виникають у власників стартапів, які планують розробити веб сайт для свого бізнесу. Наші дизайнери мають відповідь на ці питання — якщо продукт або послуга пропонує нове рішення, воно має залучати якомога більше клієнтів. А що може привернути потенційних клієнтів краще, ніж привабливий UI/UX дизайн?

Тому має сенс зосередити всі зусилля на розробці UI/UX для сайту стартапу. Кращі фахівці InternetDevels підготували список переваг UI/UX для вашого бізнесу. Дізнайтеся про них та почніть розробку UI/UX дизайну платформи стартапу сьогодні разом з нашою командою спеціалістів.

Переваги UI/UX для сайту стартапу

  • UI / UX Design забезпечує лояльність клієнтів

Оскільки майбутнє вашого бізнесу лежить в руках клієнта, надзвичайно важливо поліпшити досвід користувачів для підвищення їх лояльності.

Підвищення лояльності клієнтів через UX означає створення добре розробленого веб-сайту, який буде відповідати очікуванням та вимогам клієнтів. Веб-сайт повинен бути корисним, юзабельним і доступним, щоб гарантувати вам лояльність клієнтів.

  • UI / UX дизайн економить гроші та час

Вартість дизайнерських послуг зростає по мірі просування процесу розробки. Більш рентабельною є робота над дизайном на ранніх стадіях розробки веб-сайту, оскільки набагато легше реалізувати код та дизайн одночасно, ніж пізніше змінювати вже існуючий код.

Місяці, які підуть на створення UI / UX дизайну вже існуючого сайту створять користувачам з десяток проблем. Уявіть собі, що чекає на ваш бізнес, якщо ви вирішите додати деякі функції на свій веб-сайт, коли він вже використовується тисячами людей.

  • Підвищення взаємодії з користувачем

Будь-який сайт стартапу повинен орієнтуватися на користувачів і забезпечувати позитивний досвід користування. Однак це неможливо без інвестування в UI/UX дизайн.

Добре організований інтерфейс допомагає зрозуміти реакцію користувачів на стартап-бізнес. Наприклад, ви можете створити розділ коментарів, де користувачі обмінюватимуться своїм досвідом та думками. Крім того, за допомогою UI/UX ви можете зробити веб-сторінку більш персоналізованою і використовувати текст і зображення, які є специфічними для кожного відвідувача сайту.

  • Зрозуміла навігація

Зрозуміла навігація — це запорука приємного веб-дизайну і задоволених користувачів. За допомогою UI/UX для сайту стартапу, ви можете бути впевнені, що відвідувачі переходять з однієї сторінки на іншу без проблем. Це також включає швидке завантаження та інтуїтивний дизайн.

Хороший інтерфейс повинен мати вікно пошуку. У цьому розділі користувачі з легкістю знайдуть необхідну інформацію на вашому cайті. Впроваджуючи цю функцію, ви допомагаєте відвідувачам зменшити час, необхідний для пошуку.

  • Високі показники переходів на сайт стартапу

Однією з найважливіших причин, чому вам потрібен чудовий UI/UX для сайту стартапу, є залучення більшої кількості клієнтів до вашого бізнесу. Забезпечуючи привабливий інтерфейс користувача, ви можете бути впевнені, що відвідувачі будуть повертатися на ваш сайт знову і знову. Показники конверсій зростатимуть.

Без сумніву, будь-який хороший UI/UX дизайн повинен включати заклики до дій у певних точках веб-сторінки. За допомогою таких кнопок ви можете наштовхнути відвідувачів на покупку продукції.

  • Логічний виклад контенту

При створенні інтерфейсу користувача важливо перевірити логічність викладу контенту. Контенту має бути організований таким чином, аби не заплутати відвідувачів.

Ви можете подумати, що у вас все гаразд з логікою викладу контенту, однак він може бути неефективним з точки зору UI/UX дизайну. Зверніться до фахівців, щоб перевірити логіку викладу контенту на вашому сайті стартапу.

Подумайте про UI/UX для сайту стартапу заздалегідь!

Чітко продуманий UI/UX дизайн для сайту стартапу є необхідним і корисним. Переконайтеся, що ви наймаєте команду, яка володіє необхідними знаннями і може надати вам найкращі послуги з дизайну. Це єдиний спосіб, яким ви гарантовано отримаєте всі переваги для вашого сайту стартапу, згадані вище.

Маючи більш ніж 11 років надання веб послуг, InternetDevels пропонує вам найкраще рішення для UI/UX вашого стартапу.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Що перше привертає вашу увагу, коли ви відвідуєте інтернет-магазин? Без сумніву, це дизайн сайту та його зовнішній вигляд. Виникає питання, які найкращі теми для електронної торгівлі? Не...

2

Ми переконані, що ви багато чули про веб-дизайн для B2B сайтів і задавалися питанням, як створити успішний B2B веб-сайт. У цій статті ми зупинимося на тому, що таке веб-дизайн для B2B та розповімо...

3

Якщо ви відкрили бізнес в Інтернеті, його успіх великою мірою залежить від роботи сайту. Оскільки конкуренція між різними брендами є великою, це означає, що ваш веб-ресурс повинен відповідати усім...

4

Експерти одностайні в тому, що простота — запорука успіху, коли йдеться про хорошу...

5

Можна обрати одну із готових безкоштовних тем для Drupal 8 на основі Bootstrap. Ви їх також зможете потім кастомізувати на свій смак — самостійно або з допомогою...

Subscribe to our blog updates