Який тип Drupal-розробника справиться з вашим проектом?

24.02.2017
Який тип Drupal-розробника справиться з вашим проектом?
Автор:

Якщо ви хочете створити новий веб-ресурс чи покращити певні характеристики на вже наявному, то вам необхідно відшукати фахівців, які втілять ваші бажання в реальність. Це доволі нелегке завдання. Ми пропонували вам 10 ефективних порад, які допоможуть знайти найкращого веб-розробника, вказавши якості, якими він повинен володіти і на які вам слід звертати увагу. Однак, крім цього, варто також визначитися, який тип веб-розробника шукати. Друпал надає широкі можливості, охопити всі одразу можна лише поверхнево, тому друпалісти заглиблюються у певну вужчу спеціалізацію. Їхні навички, обов'язки і види послуг різняться. Визначіть, яких вмінь вимагають цілі та масштаб проекту і шукайте відповідних експертів. Можливо, це трішки складно визначити, якщо ви самі не програміст. Тому ми допомогли вам побачити різницю між фронтендом і бекендом, а тепер допоможемо розрізнити основні типи Drupal-розробників.

Розробник сайтів

Програмування — це те, з чим більшість розробників мають справу. Вони отримують завдання з вимогами і відповідно до нього кодять. Що ж стосується Drupal, написання коду не є обов'язковим для цієї CMS з численною спільнотою. Багатофункціональний та інноваційний веб-сайт може бути побудований лише на наявних модулях ядра і наявних додаткових модулях. Для вирішення конкретної задачі розробники сайтів на Друпалі повинні розуміти суть модулів, плагінів і розширень, їх плюси і мінуси, знати, як вони працюють разом і бути в курсі виходу всіх їх оновлень. Вони повинні володіти ґрунтовними знаннями про те, як використати і конфігурувати весь потенціал Drupal для забезпечення широкого спектру функціональних можливостей веб-ресурсу.

Розробник тем

Drupal теми відповідають за зовнішній вигляд сайту. Вони не впливають надто на функціональність, однак допомагають залучити відвідувачів, переконати їх залишитися і повернутися, якщо на теми приємно дивитися і вони зручні у навігації. Розробники цих тем — це фронтенд розробники, які спеціалізуються на графічному дизайні. Від нього не залежать зміст і структура сайту в Drupal, які залишаються незмінними під час зміни тем.

Є багато безкоштовних респонсивних Drupal-тем. Однак, якщо ви хочете щось особливе, цей тип спеціалістів може розробити тему на замовлення з нуля або створити підтему на основі готових елементів. Вони повинні мати навички та досвід використання HTML, CSS, а іноді і PHP та JavaScript, щоб перетворити дизайн в робочу тему.

Розробник модулів

Коли вам потрібна кастомна тема — наймаєте розробника тем, а коли кастомний модуль — розробника модулів. У разі, якщо деякі функціональні характеристики веб-сайту не можуть бути досягнуті за допомогою тих модулів Drupal, котрі уже існують, то цей тип фахівців здатен розробити персоналізований модуль спеціально для вашого випадку, котрий якнайкраще відповідатиме вашим вимогам і побажанням.

Звичайно, ці три основні типи можна уточнити і доповнити іншими типами. Проте, ми вирішили не заплутувати вас з більш докладною класифікацією, особливо беручи до уваги той факт, що зазвичай Drupal-розробники володіють багатьма різними навичками і можуть належати до декількох типів водночас. Справжні професіонали зацікавлені в постійному навчанні новому, в збагаченні знаннями і розширенні навичок для того, щоб бути здатними при необхідності впоратися з будь-яким завданням. Наша компанія пропонує вам найняти будь-який тип Drupal розробника чи команду з наших досвідчених експертів. Зв'яжіться з нами, щоб обговорити специфіку вашого проекту.

2 votes, Рейтинг: 3

Також по темі

1

У цій статті ми порівняли сильні та слабкі сторони Drupal і .NET CMS, описали спільні та відмінні риси, щоб допомогти вам прийняти оптимальне рішення для розробки власного веб ресурсу.

2

Розробники InternetDevels, які працюють над проектом всесвітньої мережі магазинів JYSK, продовжують дарувати Drupal-спільноті нові модулі. У минулому блозі ви мали змогу ознайомитись із...

3

Сьогодні — день подвійної користі! По-перше, є Drupal-модуль, створений розробниками InternetDevels, які працюють над проектом всесвітньої мережі магазинів JYSK. По-друге, одна з авторів модуля...

4

На черзі — новий блог від одного з наших Drupal-розробників про Drupal 8. Вони уже присвятили немало постів новій версії CMF — про...

5

Звісно, наш улюблений Drupal вміє творити дива. Але іноді ефект ще більш більш чудовий від поєднання одного фреймворка з іншим. Адже буває, що дуети звучить навіть більш переконливо, ніж соло-...

Subscribe to our blog updates