Найкращі сайти-2015 для завантаження безкоштовних картинок

30.10.2015
Найкращі сайти-2015 для завантаження безкоштовних картинок
Автор:

В одному із попередніх блогів ми обговорювали найновіші тренди веб-дизайну.
Сьогодні приділимо увагу особливому питанню, яке цікавить багатьох
дизайнерів, маркетологів і блогерів і не тільки - де знайти
високоякісні та безкоштовні зображення? Всі відповіді в блозі.

Процес вибору картинок часто виглядає так. Гарна картинка! Ех, погана якість. Ця підійде! Але ні, маленький розмір. Ось непогане зображення потрібного розміру. Оооо, воно вже сотні раз зустрічалося в інтернеті. Чудове фото! Небезпека: воно з сайту конкурентів. Нарешті ідеальне зображення! О, воно захищене копірайтом.

Звучить знайомо? Не падайте духом! Є спеціальні місця, де зберігаються справжні скарби.

Найкращі сайти для завантаження безкоштовних високоякісних зображень

1. Pexels

Ця величезна колекція включає понад 3800 фото, які надходять з інших сайтів з безкоштовними зображеннями або додаються користувачами. Щотижня з'являються нові картинки з високим розширенням. Ви також можете завантажувати свої власні зображення на pexels.com. Пошук за ключовими словами стане вам у нагоді.

Top Websites to Download Free Images: Pexels

2. Flickr.com

Сайт пропонує безліч безкоштовних високоякісних картинок, які можна завантажувати, використовуючи пошук на сайті. Його слоган “Дім для всіх ваших фото” означає, що ви можете додавати, зберігати, організовувати, редагувати свої фото, ділитися ними з будь-якого пристрою, з будь-якого куточку світу. Реєстрація пропонує додаткові можливості на Flickr.

Top Websites to Download Free Images: Flickr

3. Pixabay

Тут ви можете знайти багато чудових зображень, які можна обирати через пошукову систему сайту або за категоріями, такими як Тварини, Їжа/Напої, Комп'ютери/Технології та багато інших. Всі матеріали поділені на кілька основних типів: безкоштовні фото, ілюстрації, вектори, відео. Можете також поділитися зі світом власними зображеннями.

Top Websites to Download Free Images: Pixabay

4. DesignersPics

Жодних зайвих слів, лаконічний дизайн - просто світ чудових фотографій для завантаження! Таке враження одразу створює сайт DesignerPics. Ви можете там знайти багато безкоштовних зображень в таких категоріях, як Архітектура, Концепції, Їжа/напої, Природа і багато інших. А можна скористатися формою пошуку на сайті за ключовими словами.

Top Websites to Download Free Images: DesignerPics

5. Picjumbo

Ціла скарбничка безкоштовних картинок - обирайте їх у різних категоріях, таких як Бізнес, Люди, Технології, Сонячне світло та багато інших. Пошук на сайті також може стати вам у нагоді. Нові фото завантажуються щодня. Хоча Picjumbo - безкоштовний ресурс, на ньому передбачені платні опції, наприклад, для одночасного завантаження великої кількості фото.

Top Websites to Download Free Images: Picjumbo

6. Imagebase

Це особлива колекція прекрасних безкоштовних фото - більшість із них були зроблені одним фотографом, Девідом Найблеком. Автор дозволяє їх використання для особистих та комерційних цілей. Картинки представлені в 6 основних категоріях: Люди, Предмети, Природа, Слайди, Місто і Свята Земля. Якщо це для вас недостатньо точно, форма для пошуку на сайті до ваших послуг.

Top Websites to Download Free Images: Imagebase

7. Freemediagoo

“Нестача грошей не повинна заважати польоту вашої творчості”. Ця фраза на FreeMediaGoo.com говорить все про його філософію. Безкоштовні зображення представлені в 3 основних типах: фотографії, текстурні малюнки і цифрові фони, кожен з яких має декілька тематичних категорій.

Top Websites to Download Free Images: FreeMediaGoo

8. Gratisography

Це креативна колекції абсолютно безкоштовних фото художника-абстракціоніста, дизайнера та підприємція Райана МакГвайра. Фото згруповані за категоріями: Тварини, Природа, Предмети, Люди, Урбаністичні та Чудернацькі фото. Але можете насолоджуватися всіма одразу, прокручуючи головну сторінку вниз.

Top Websites to Download Free Images: Gratisography

9. Unprofound

Іноді колір відіграє головну роль у ваших ідеях. Які кольори ви шукаєте? Unprofound.com пропонує унікальну можливість шукати чудові картинки за кольором, який у них переважає. Надто креативно? Не хвилюйтесь - звичайний пошук за ключовими словами також передбачений.

Top Websites to Download Free Images: Unprofound

10. Unsplash

Перше, що кидається в очі (в гарному сенсі слова) на цьому сайті - це по-справжньому великі картинки прямо на головній сторінці. Тож можете уже з першого погляду бути впевнені, що вони мають високе розширення. Згідно з інформацією на сайті, кожні 10 днів додаються 10 нових картинок. Ви можете завантажувати їх, а також додавати свої власні.

Top Websites to Download Free Images: Unsplash

Будьте вільними у своїй творчості! Насолоджуйтесь безкоштовними картинками! Але памятайте, що за кожним із цих сайтів стоять люди, яким ви можете віддячити, зробивши внесок - це лише ваш вибір. Чудових вам дизайнерських рішень!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Смартфони стали невід’ємною частиною нашого життя, не кажучи вже про їхню надзвичайну популярність. Усім відомо, що кількість людей, які користуються інтернетом на мобільних пристроях перевищує...

2

Сьогодні у нашому високорозвиненому та винахідливому суспільстві, такі терміни як UI (User Interface) дизайнер та UX (User Experience) дизайнер використовуться набагато частіше, ніж коли-небудь...

3

Міфи UX дизайну Зараз у тренді говорити про UX дизайн. Хоч насправді не так багато людей мають уявлення, хто такий користувач і яким є його досвід, сотні намагаються докласти свої п’ять копійок до...

4

Якщо ви вже чули про Ітана Маркотта і респонсивний дизайн, ви прийшли за адресою. Якщо ж ні ...

5

Бути веб дизайнером не означає ущерть наповнити свій веб сайт різноманітними витівками та «фішками». Хороший UI дизайнер не має на меті похизуватися своїми мистецькими здібностями чи приголомшити...

Subscribe to our blog updates