Найкращі Drupal дистрибутиви для інтернет-комерції

12.12.2018
Найкращі Drupal дистрибутиви для інтернет-комерції
Автор:

Ваш майбутній сайт з інтернет-комерції ближче, ніж можна собі уявити. Drupal дозволяє створювати сайти набагато швидше і дешевше завдяки дистрибутивам. Готові дистрибутиви в галузі комерції — один із багатьох аргументів на користь того, що Drupal — найкращий вибір для інтернет-магазинів. У виборі дистрибутиву і його налаштуванні під ваші потреби ви можете завжди покластися на нашу Drupal-команду. А зараз — насолоджуємося інформацією про найкращі Drupal дистрибутиви для інтернет-комерції.

Для початку, що ж таке дистрибутив?

Дистрибутиви — це збірки Drupal, які містять ядро, певні модулі і тему, готові конфігурації, корисні бібліотеки і так далі. Drupal має понад 1200 дистрибутивів, зазвичай створених для сайтів певного типу чи певної галузі. Дистрибутиви значно скорочують час і вартість створення хорошого сайту. Адже, коли не потрібно чогось екстраординарного, можна не винаходити велосипед, а скористатись готовим рішенням.

Корисні Drupal дистрибутиви для комерційних сайтів

Commerce Kickstart

Commerce Kickstart — це не тільки найвідоміший дистрибутив у галузі інтернет-комерції. За сумісництвом це також найпопулярніший Drupal-дистрибутив серед всіх. Кількість його завантажень перевищує мільйон. Чому? Commerce Kickstart дозволяє швидко налаштувати сайт на базі Drupal Commerce — відомої Drupal-платформи для інтернет-магазинів.

На додачу до ядра Drupal core, збірки Drupal Commerce і колекції корисних модулів, Commerce Kickstart пропонує привабливу тему, попередньо налаштований каталог товарів, кошик, логінацію, пошук (включно з фільтрами для розширеного пошуку), сторінку з категоріями товарів, інтеграцію з соціальними мережами, платіжну систему і так далі.

Commerce Kickstart доступний у 3 версіях:

 • Commerce Kickstart 1.x для Drupal 7: версія, що містить мінімум модулів і конфігурацій.
 • Commerce Kickstart 2.x для Drupal 7: вдосконалена версія для створення повноцінного магазину.
 • CommerceKickstart.com для Drupal 8: замість версії для Drupal 8, пропонується браузерний інструмент для побудови Composer-файлу для майбутнього комерційного сайту.

Easy Booking

Цей дистрибутив в першу чергу призначений для сайтів готелів, хостелів та гостьових будинків. Однак, її можна пристосувати під інші види сайтів, на яких потрібна хороша система бронювання. Easy Booking доступний для сайтів на Drupal 7, але поки що не був перенесений на Drupal 8. Дистрибутив працює на базі Drupal Commerce і Drupal Rooms, двом відомим рішенням для сайтів. Серед цікавих та корисних особливостей цього дистрибутиву можна відзначити:

 • систему онлайн-бронювання зі сторінкою оплати
 • сповіщення електронною поштою для адміністратора
 • гнучку систему керування кімнатами та їхніми властивостями
 • легкий в керуванні календар бронювань
 • слайдшоу на головній сторінці
 • розділи «Наші послуги», «Новини» і «Про нас»
 • кольорову Google-карту
 • респонсивний дизайн

і багато іншого.

Presto! — Drupal 8 Starter Kit with Commerce Integration

“Presto!” — це дистрибутив для Drupal 8 на базі Drupal Commerce, який містить оптимальні налаштування для магазину. Однак, мейнтейнери модуля рекомендують встановлення тільки через Composer для повноцінної роботи функціоналу з інтернет-комерції.

Дистрибутив також має багато загальних налаштувань, які будуть корисними для інтернет-магазинів. Це включає інтеграцію Google Analytics, створення XML sitemap, автоматичне створення читебельних URL-ів через Pathauto, можливості для розповсюдження контенту в соціальних мережах, готові типи «параграфів» (рекламна панель, слайдер-карусель), і так далі.

O

Opigno LMS

Наступним у нашій колеції Drupal-дистрибутивів буде Opigno LMS. У першу чергу він асоціюється з освітою, адже він побудований на відомій платформі з онлайн-навчання —.Opigno LMS. Однак, онлайн-курси — це саме та галузь, де поєднуються освіта і комерція.

Тож дистрибутив Opigno LMS має хороший функціонал для продажу онлайн-курсів, який може стати корисними для багатьох сайтів. Також він пропонує опитувальники, нагороди успішним студентам, сертифікати, форуми, чати і багато іншого. Дистрибутив має стабільну версію для Drupal 7 і реліз-кандидат для Drupal 8, тобто повноцінна версія для Drupal 8 — не за горами.

RedHen Raiser

А ось цікавий дистрибутив для сайтів на Drupal 7 з кампаніями для збору фінансів. Дистрибутив RedHen Raiser базується на RedHen CRM з корисними модулями RedHen Donation і RedHen Campaign. Дистрибутив готовий до інтернет-комерції і дозволяє легко додавати методи оплати. Він пропонує односторінкові форми з переказу коштів, віджети з індикацією процесу, міні-блог, автоматичні дати початку і завершення кампанії, і багато іншого.

Отримайте чудовий комерційний сайт на базі дистрибутиву!

Drupal дистрибутиви для інтернет-комерції — справжні чарівники в питанні заощадження коштів і часу. Тож більше немає відмовок, які могли б завадити вам отримати бажаний сайт уже сьогодні ;)

Інтернет-комерція на Drupal — одна із наших галузей експертності. Тож звертайтесь до нашої Drupal-команди — і ми допоможемо вам підібрати оптимальний дистрибутив і кастомізувати його під ваші потреби!

3 votes, Рейтинг: 5

Також по темі

1

Розробка сайтів для конференцій та інших заходів більше не проблема. Існує безліч систем управління контентом (CMS), що пропонують швидкий результат....

2

Є 3 типи Друпал модулів: ті, що входять до складу ядра (модулі ядра), ті, які можна завантажити з Drupal.org, але не є частиною ядра (контрібні модулі), модулі, написані спеціально для певного...

3

Drupal має неперевершено гнучку систему ролей і дозволів та чудові можливості з тонкого налаштування доступів. Все це дуже важливо як для...

4

Найкращих компліментів варті одні лише можливості Друпала у тому, щоб інтегрувати сайт зі сторонніми системами, вивести дані на будь-які додатки і закрити сайт «на сім замків».Тому не дивно, що...

5

Враховуючи технічні можливості, вартість та час розробки, тепер спробуємо визначити, для яких типів веб-сайтів найкраще підходить кожна з цих двох CMS. Для яких видів бізнесу та сфер соціального...

Subscribe to our blog updates