Деякі корисні інструменти для мобільної веб-розробки

09.12.2016
Деякі корисні інструменти для мобільної веб-розробки
Автор:

Менші екрани — більше клопотів? Хоча з цим твердженням погодиться більшість розробників, «творити» для мобільної аудиторії дійсно варто зусиль! Добре, що є корисні інструменти, які роблять мобільну веб-розробку легшою та приємнішою. Завдяки ним хочеться сказати «менші екрани — більше можливостей!». Давайте переглянемо декілька з них просто зараз.

Вони пропонують різні підходи і добре працюють для різних цілей. Обирайте на свій смак!

Корисні інструменти для мобільної веб-розробки

Marvel

“Marvel” перекладається з англійської як «диво», і виправдовує свою назву. З ним ви можете створювати прототипи мобільних додатків та веб-проектів. Будуйте прототипи для iPhone, iPad, Desktop, Apple TV, Apple Watch та Android. Перетворюйте свої зображення та мокапи в реалістичні мобільні та веб-прототипи. Показуйте роботи і отримуйте зворотній зв’язок.

Корисні інструменти для мобільної веб-розробки

Blueberry

Blueberry — експериментальний плагін слайдера зображень на jQuery з відкритим кодом. «Смачний» слайдер на його сайті одразу привертає увагу картинками соковитих фруктів, викликаючи апетит до створення респонсивного, дружнього до мобільних телефонів дизайну. «Краса в простоті», мабуть, було б найкращою характеристикою для Blueberry.

Корисні інструменти для мобільної веб-розробки

ChocolateChip-UI

Сподобались фрукти? Час скуштувати шоколаду! ChocolateChip-UI створений для побудови мобільних додатків за стандартами веб-технологій. Інструмент містить багато віджетів, макетів, фільтрів даних і т.д. ChocolateChip-UI обіцяє легкий процес розробки без хитромудрих шаблонів, лише з чистим кодом.

Корисні інструменти для мобільної веб-розробки

Sequence

Будуйте слайдери, банери, презентації і багато іншого за допомогою Sequence.js, фреймворку для респонсивної CSS-анімації. Він простий у використанні, має багато готових тем і чудово підходить для більшості мобільних, десктопних і планшетних браузерів.

Корисні інструменти для мобільної веб-розробки

Mobile Boilerplate

Спробуйте Mobile Boilerplate, мобільно-орієнтований інструмент для створення потужних інтерактивних додатків. Він містить аналітику, іконки, останні мінімізовані версії бібліотек jQuery 2 та Modernizr, Normalize.css і багато іншого

Корисні інструменти для мобільної веб-розробки

Screenfly

Погляньте на свої творіння очима мобільної аудиторії! Дізнайтеся, як конкретно ваш респонсивний сайт виглядає на мобільних телефонах, а також планшетах, стаціонарних комп’ютерах і телевізорах — потрібно лише ввести URL. За допомогою Screenfly ви можете вмикати скролінг або поворот дисплею.

Корисні інструменти для мобільної веб-розробки

Pure CSS

А ось набір мініатюрних, неймовірно легких, респонсивних CSS-модулів, створених з орієнтацією на мобільні телефони. Pure CSS дозволить вам створювати респонсивний дизайн для екранів усіх розмірів за допомогою Сіток та Модулів. Він займає лише трохи більше як 4KB, а може займати і менше, якщо вам не потрібно використовувати все.

Корисні інструменти для мобільної веб-розробки

jQuery Mobile

Цей інструмент на основі HTML5 дозволить вам створити респонсивний сайт чи додаток, який чудово працюватиме на всіх популярних мобільних, планшетних та десктопних платформах. Він ідеальний для iOS, Android, Blackberry, Symbian, Windows Phone, webOS, bada, MeeGo і не тільки. Творці JQuery Mobile справедливо вважають, що сайт чи додаток повинен сприйматися як частина вашого бренду, незалежно від конкретної операційної системи.

Корисні інструменти для мобільної веб-розробки

Сподіваємося, що ці інструменти для мобільної веб-розробки вас надихнути на створення чогось чудового. Лише уявіть, як велика аудиторія користувачів мобільних пристроїв стане ближчою до вас!

Якщо бажаєте, ми можемо допомогти зробити її ближчою ;) Наші Drupal і .NET розробники побудують для вас респонсивний до всіх пристроїв сайт або мобільну версію сайту (дізнайтеся різницю між цими варіантами), або ж класний крос-платформний мобільний додаток. Задайте нам свої питання!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Створення програмного забезпечення у вигляді мікросервісів шалено набирає популярність на противагу монолітному підходу. Тож розробник ви чи власник бізнесу, маєте свій додаток чи лише плануєте...

2

Чарльз Стерлінг з Microsoft розповідає, як використовувати Power BI в роботі розробника. Зокрема, як викликати REST APIs без написання жодного рядка коду, а також як створювати інтеркативні звіти...

3

Якщо вас цікавить робота з Docker’ом, ви прийшли за адресою. Наш блог допоможе вам зрозуміти основи роботи і успішно працювати з цією відомою платформою для контейнеризації програмного...

4

Опановувати нові технології — це завжди цікавий виклик. Компанія з розробки сайтів InternetDevels починає також...

5

Панує думка, що коментарі вже віджили своє і що у них немає нічого хорошого ні для користувачів, ні для автору контенту, ні для сайту в цілому і навіть для самих коментаторів. Чи це дійсно так?...

Subscribe to our blog updates