Поради щодо оновлення сайту

25.04.2018
Поради щодо оновлення сайту
Автор:

Робота в команді з розробки та підтримки сайтів вимагає ефективного та швидкого вирішення питань кожного нашого клієнта. Чи не щодня ми маємо справу з різними проектами та бачимо, які конкретно проблеми існують. В цій статті ми розповімо про декілька найпоширеніших причин низької ефективності роботи на сайтах та як їх подолати.

Найпоширеніші проблеми на сайті

Заплутаний код

Проблеми з кодом — це перше, з чим найчастіше програмісти стикаються в своїй роботі. Досить часто він заплутаний, не читабельний, не піддається будь-яким змінам або змінити щось потребує неймовірних зусиль, вимагає переписуванню чи не піддається автоматизованому тестуванню. Розібратись з кодом виявляється не так просто. Навіть пробіли, порожні нові рядки або непотрібні коментарі можуть стати проблемою. Якщо ви не впевнені, що ваш код читабельний та легко підтримується, ви можете зв’язатись з командою Internetdevels, яка зробить це за вас.

Не використовується HTTPS

Більшість користувачів досить серйозно ставиться до питання безпеки своїх сайтів. Це й не дивно, адже зараз сторінки навіть авторитетних осіб та компаній стають жертвами хакерських атак. Багато власників сайтів все ще використовують HTTP та не знають, що перехід на HTTPS може гарантувати кращу безпеку. Конфіденційність та недоторканність даних, що передаються між веб-браузером користувача та вашим сайтом, є основними перевагами HTTPS. Окрім того, наявність HTTPS у полі URL-адреси показує користувачам, що сайт захищений, а, значить, надійний. В іншому випадку відвідувачі можуть залишити ваш сайт, щоб знайти безпечніший. Коли користувачі почувають себе в безпеці, вони довіряють вашому ресурсу та є більш прихильними до вашого бренду. Отже, якщо ви ще не використовуєте HTTPS, саме час перейти на безпечний протокол.

Биті посилання

Інша поширена проблема, з якими ми часто стикаємось, — це непрацюючі посилання. Так, коли користувач натискає на посилання та переходить на сторінку помилки 404, це щонайменше розчаровує та дратує його. Бите посилання автоматично говорить відвідувачам про поганий користувацький досвід. Тому, одне з найважливіших завдань — це перш за все забезпечити чудовий UX. Важливо, щоб всі внутрішні посилання працювали, тому оновіть кожне, яке нещодавно змінювалось, та видаліть ті, які ведуть на сторінку 404. Ви можете видалити всі недійсні посилання на своєму сайті за допомогою спеціальних програм або звернутись до нас. Наші експерти знайдуть всі биті посилання та виправлять їх.

Сайт не оптимізований під мобільні пристрої

Зараз більшість людей віддають перевагу мобільним пристроям для перегляду сайтів, адже це зручніше та швидше. Через їх малі розміри веб-сторінка виглядає інакше на смартфонах, ніж на великому екрані. В цьому випадку респонсивний дизайн надзвичайно важливий. Ваш сайт повинен відображатись та працювати чудово на різних пристроях (планшетах, смартфонах, ноутбуках та настільних комп'ютерах).

Зіткнувшись з такою проблемою, наші попередні клієнти ймовірно втратили багато потенційних клієнтів. Тому, варто покращувати дизайн сайту та робити його максимально респонсивним, щоб ваші відвідувачі мали хороший користувацький досвід. Вони, швидше за все, залишатимуться на вашому веб-сайті набагато довше.

Застарілий дизайн сайту

Тенденції веб-дизайну змінюються досить часто. Якщо ваш сайт не оновлювався протягом довгого часу, зараз він, ймовірно, виглядає застарілим та зовсім непрофесійним. Це прирівнює ваші шанси залучити нових клієнтів до нуля. Ніхто не довірятиме вам, якщо на вашому сайті незручна навігація або важко знайти будь-яку важливу інформацію, або ж сайт просто жахливо виглядає візуально. Навпаки, він має створювати довіру до вашої компанії та представляти ваш бренд найбільш професійним способом. Тому, якщо ваша ціль перетворення відвідувачів на клієнтів, ви маєте активно долучатись до сучасних стандартів веб-дизайну. В Internetdevels ми також спеціалізуємося на створенні сайтів, враховуючи останні новинки веб-дизайну.

Низька швидкість сайту

Часто трапляється, що у нашого клієнта довго завантажується сайт. Щоб виправити цю проблему, спочатку потрібно дізнатись, що саме сповільнює ваш сайт за допомогою інструментів тестування їх швидкості. Перша й найпоширеніша причина низької швидкості сайту — це перевантаження сервера. Друга причина цієї проблеми — велика кількість непотрібних зображень. Як би дивним це не звучало, але зображення з високою роздільною здатністю приносять мало користі. Навпаки, вони можуть впливати на швидкість завантаження сайту. Це трохи додасть роботи, але ви повинні знайти час, щоб перевірити всі зображення на своєму сайті. Найоптимальніший варіант — довірити це завдання професіоналам нашої команди. Вони визначать, які саме зображення слід стиснути, видалити або оновити, а також вирішити проблеми на сервері та в кінцевому результаті покращити швидкість вашого сайту.

Застарілий контент

Більшість компаній приділяють велику увагу достовірності та релевантності контенту, який вони розміщують на своїх сайтах. Це те, що розповідає відвідувачам, хто ви є, чим займаєтесь та як можете допомогти їм. Користувачі розчаровуються, якщо вони заходять на сайт й не знаходять те, що шукають. Недостатньо корисного матеріалу, контент, спрямований лише на продаж продукту чи сервісу, або застаріла неточна інформація звичайно спонукає просто шукати відповідей на іншому сайті. Тому, контент на вашому сайті потрібно поліпшувати та оновлювати, щоб він був актуальними та привабливими для клієнтів.

Відсутність SEO оптимізації сайту

Користувачі добре знають, що пошукова система — надійний помічник в будь-якій ситуації. Саме вона допомагає їм знаходити необхідну інформацію в інтернеті. Зазвичай люди довіряють джерелам, які знаходяться на перших позиціях в пошуку. Низькі позиції у видачі та, відповідно, малий трафік — велика проблема для будь-якого сайту. Причиною цього може бути відсутність SEO оптимізації. Насправді, це надзвичайно дієвий спосіб просунути сайт в списку видачі різних пошукових систем. Але пам’ятайте, що провести оптимізацію правильно зможе тільки фахівець з SEO оптимізації.

Немає контактної інформації

Якщо ви хочете, щоб клієнти вас легко знаходили, переконайтеся, що на вашому сайті чітко видно адресу, номер телефону та години роботи. Насправді, деякі компанії не враховують цей важливий аспект. Досить часто ця інформація прихована або повністю відсутня. Для них це автоматично означає втрату потенційних клієнтів та замовлень, навіть без їх відома. Окрім того, щоб обов’язково зробити контактні дані легко доступними, ви можете скористатися опцією "онлайн-чат". Це чудовий спосіб швидко перетворити запити на продажі. Зверніться до наших експертів й вони налаштують таку корисну опцію на вашому сайті.

Чим швидше ви виявите будь-яку велику чи малу проблему на своєму сайті, тим менше часу та енергії ви витратите, щоб все виправити. В будь-якому разі, корисно час від часу оновлювати сайт та реалізовувати всі свої креативні бізнес-ідеї. Для цього ви завжди можете довірити сайт досвідченій команді, яка легко та швидко виконає всі задачі.

3 votes, Рейтинг: 3.7

Також по темі

1

Бекапи — це основи кібербезпеки. Навіть під час найгіршого сценарію бекапи...

2

Чат-боти (chatbots) — програми, призначені для імітації бесіди — швидко розвиваються і вдосконалюються, стають все більш людиноподібними завдяки штучному інтелекту. Їх застосовує все більше і...

3

Ми, Internetdevels, є успішною компанією, яка працює більше, ніж 9 років в галузі інформаційних технологій. Ми намагаємося повністю відповідати ознакам чудової компанії з веб-розробки та завжди...

5

Уявіть, яким чудовим буде ваш майбутній інтернет-магазин. Юзабіліті магазину...

Subscribe to our blog updates