Краща робота сайту з модулем Fast 404 у Drupal 8

26.08.2016
Fast 404 Drupal 8 module
Автор:

Дуже приємно спостерігати і описувати в блогах, як сайти стають швидшими, надійнішими, легшими у використанні з новими Drupal-технологіями! Наприклад, ми обговорили, завдяки чому у Drupal 8 особливо чітко дотримані стандарти веб-доступності, яким чином модуль Inline Entity Form полегшує створення груп товарів та інших сутностей, а також як модуль BigPipe дозволяє веб-сторінкам завантажуватись швидше. Ідеально! Тут немає місця для помилок. Або, якщо вони все ж трапляються, то на допомогу приходить модуль Fast 404 у Drupal 8. Саме він і буде наступною темою нашої серії блогів про корисні Drupal-новинки.

Помилки 404: деталі, які варто знати

Іноді складно уникнути помилок 404, особливо під час запуску нового сайту або в інших випадках, коли шлях до певних веб-сторінок чи зображень змінюється.

Але навіть помилки можна робити елегантно! Наприклад, ми пропонували добірку помилок 404 з гарним та креативним дизайном, завдяки якому відвідувачі сайту можуть пробачити вас за них ;)

Однак, гості сайту — не єдині, хто страждає від помилок 404. Найбільше вашого “вибачення” очікує ваш сайт і сервер. Дивіться, чому.

Помилки 404 споживають надто багато ресурсів пам’яті сервера (навіть сотні мегабайт). А це може значно сповільнити роботу сайту. Численні запити 404 можуть навіть вивести сайт з ладу.

“Запит 404 — дуже затратний в плані пам’яті, адже на сервері знову і знову запитується контент, який було видалено, переміщено на іншу адресу без коректного перенаправлення, або ж було введено невірний URL”, говорить Ніту Морвані, Drupal-розробник, який провів апгрейд корисного модуля для вирішення цієї проблеми.

Модуль Fast 404 у Drupal 8: як він працює

Цей модуль є чудовим виходом з ситуації, адже він завантажує просту сторінку 404, яка зовсім не споживає багато пам’яті. Він пропонує також гнучні можливості з налаштування.

Без модуля Fast 404, Drupal у буквальному сенсі тяжко працює, оброблячи запити 404 і задіюючи усі ресурси, що з ним пов’язані (CSS, JS, картинки). Модуль Fast 404 полегшує життя Друпалу, оскільки не змушує його працювати. Він видає сторінку дуже швидко, без підвантаження JS, CSS і так далі.

Хто створив модуль Fast 404

Цей модуль був створений ще 2011 року Майклом Купером. Процес портування в Drupal 8 розпочався у квітні 2016 розробником Ніту Морвані з “Acquia’, адже компанія розуміла важливість модуля для підвищення продуктивності сайтів.

Зробіть свій сайт кращим за допомогою цього та багатьох інших чудових модулів. Якщо вам потрібні модулі, які будуть спеціально створені для вашого сайту, або допомога в оптимізації його роботи, звертайтесь до нас.

А якщо вас надихають більш детальні технічні статті про Drupal 8 і не тільки, зі зразками коду та іншими подробицями, запрошуємо в рубрику “програмування” нашого блогу.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Інтернет-магазини у Drupal 8 — цікава тема для багатьох розробників. Наш Drupal-девелопер написала блог про модуль Commerce 2.x, який ми раді вам запропонувати....

2

Ось одне з рішень, що значно спрощує життя адміністратора Друпал-сайту. Це — модуль Inline Entity Form, і він був нещодавно портований у Drupal 8. Читайте далі і дізнавайтеся більше.

3

З-поміж багатьох блискучих новинок Drupal 8 є одна особлива, блиск якої не одразу буде помітний усім. Йдеться...

4

Є чудова технологія, завдяки якій ви не змушуватимете відвідувачів сайту чекати. Тож давайте знайомитись із новим модулем Drupal 8 для підвищення швидкодії сайту: BigPipe.

5

Минулого місяця ми пропонували вам розглянути добірку чудових контрибних модулів для Drupal 8 за травень...

Subscribe to our blog updates