Форум командоутворення і кар’єри: всі подробиці і фото

02.11.2016
Форум командоутворення і кар’єри: всі подробиці і фото
Автор:

Щовечора 95 відсотків всіх активів моєї компанії роз'їжджаються по своїх домівках.
Моє завдання — створити такі умови праці, щоб наступного ранку
у всіх цих людей виникло бажання повернутися назад.

Джеймс Гуднайт, SAS Institute

Цих вихідних компанія InternetDevels провела Форум командоутворення і кар’єри, де зібрались всі, для кого важливо розвивати та мотивувати найцінніші активи своєї компанії — персонал. Керівники компаній, менеджери проектів, менеджери з персоналу з абсолютно різних сфер бізнесу зібрались разом, обмінювались досвідом та разом вирішували ключові проблеми своїх підприємств.

«Потреба у такому заході продиктована станом речей в сфері найму та організації персоналу, — стверджує команда організаторів Форуму. — З кожним днем збільшується як кількість вакансій, так і кількість резюме, що приходяться на одну вакансію. Разом з тим з кожним днем конкуренція за досвідченого спеціаліста стає ще жорсткішою. Саме тому компанії шукають відповідей на такі важливі питання: як формувати високоефективні команди, розвивати та мотивувати персонал всередині компанії. Форум командоутворення та кар’єри дав відповіді на всі ці питання і навіть більше!».

Форум командоутворення і кар’єри: всі подробиці і фото

Форум проходив у 2 потоки доповідей, де 17 спікерів ділились своїм досвідом та готовими рішення найпоширеніших ситуацій. Всього на захід зібралось 100 учасників.

Всі доповіді поділялись на 4 напрями:

  • Практики командоутворення та підвищення ефективності працівників.
  • Мотивація персоналу.
  • Взаємодія «персонал-клієнт».
  • Управління персоналом.

Про тему командоутворення та підвищення ефективності розповідали представники таких компаній, як Ciklum, Vodafone Україна, СКФ Україна, PM Business Solution, HR-кав’ярня, Концерн «Хлібпром». Спікери неодноразово у своїй практиці вирішували питання створення та розвитку ефективних команд, запобігали руйнації команд зсередини, ефективно розвивали таланти всередині компанії.

Форум командоутворення і кар’єри: всі подробиці і фото

Питання мотивації теж активно розвивалось на Форумі. Зокрема, на цю тему виступали представники Work.ua, ПАТ «Галичфарм» та PM Business Solution. Розмовляли про гейміфікацію, внутрішні та соціальні ініціативи, нові теорії мотивації.

Форум командоутворення і кар’єри: всі подробиці і фото

Жоден бізнес не можливий без клієнтів. І найчастіше комунікацію з ними забезпечує відділ продажів чи відділ по роботі з клієнтами. Проте наскільки ефективно вони це роблять та чи відповідають всім критеріям компанії? На цю тему спілкувались ще кілька спікерів: представників Merezhko Digital, ТЦ «Роксолана» та бізнес-тренери, що безпосередньо залучаються до компаній з метою вдосконалення процесів роботи з клієнтами.

Форум командоутворення і кар’єри: всі подробиці і фото

Кожна компанія має свою структуру: чіткі команди, визначених лідерів, кар’єрні сходинки. Про всі ці моменти спілкувались спікери-тренери, що мають компетенції саме у цих сферах. Активно обговорювались питання лідерства, кар’єри, розвитку працівників.

Форум командоутворення і кар’єри: всі подробиці і фото

День Форуму командоутворення і кар’єри був надзвичайно насичений та не простий, проте завершився теж на дуже позитивній ноті — розіграші від партнерів eLearning Hub. Фірмові кружки, флешки та термоси знайшли своїх щасливих власників.

Форум командоутворення і кар’єри: всі подробиці і фото

Сподіваємось, що зустрінемось ще не один раз!

P.S. Всі презентації можна переглянути за посиланням: http://www.slideshare.net/TeamCareerForum

Читайте також:
Lviv Euro DrupalCamp 2016: яскравий звіт про яскраву подію (фото)

IT Sales & Marketing Summit від InternetDevels: втеча до райського куточка!

BetWinCon: як ми провели конференцію для переможців на Upwork

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Як побудувати сильну команду, як підтримувати в ній мотивацію, підвищувати лояльність персоналу, виявляти найкращі якості своїх працівників, або ж самому бути ефективним членом команди? Форум...

2

Здається, ніби минулорічний Lviv Drupal Camp був...

3

Нещодавно ми запрошували вас за лаштунки, щоб показати, як ми організовуємо ІТ-заходи...

5

InternetDevels створив IT Sales&Marketing Summit на озері Світязь! Саме тут тренування “сірої речовини” та обмін досвідом ідеально поєднується з казковим відчуттям такої бажаної та...

Subscribe to our blog updates