Форум командоутворення і кар’єри від InternetDevels & PM Business Solutions

27.09.2016
Team-building and Career Forum by InternetDevels & PM Business Solutions
Автор:

Будуйте мости — і фортеця вашої компанії буде справді міцною!
А Форум командоутворення і кар’єри допоможе вам у цьому.

Організовувати конференції з натхненням, а потім спостерігати, як вони користуються популярністю і “розмітаються”, немов гарячі пиріжки, — справжня радість для нас! Ну що ж, новий смачний та гарячий “пиріг” уже на підході — Форум командоутворення і кар’єри. Цього року ConversionCon, BetWinCon, IT Sales&Marketing Summit, Lviv Euro DrupalCamp 2016 стали корисними подіями для всіх, кого цікавить Drupal, ІТ-галузь в цілому, оптимізація сайтів, продажі, просування і багато інших тем. Але є дещо, що об’єднує геть усі галузі. А саме: за кожним успішним проектом завжди стоїть сильна команда!

Форум командоутворення і кар’єри: чому його варто відвідати

Персонал — найвища цінність та найважливіший ресурс компанії. Саме тому важливо добре розуміти, як побудувати сильну команду, як підтримувати в ній мотивацію, підвищувати лояльність персоналу, виявляти найкращі якості своїх працівників, або ж самому бути ефективним членом команди. Форум призначений для того, щоб дати відповіді на всі ці питання.

Чому ми його організовуємо

Ми розуміємо важливість персоналу в роботі фірми. Бути співорганізатором Форуму командоутворення і кар’єри 29 жовтня — це шанс дізнатися від експертів всю цю інформацію для власного використання, а також поділитися нею з іншими. Подвійна приємність!

Чому Львів

Проводити конференції у Львові — наша традиція. Львів — красиве місто і ІТ-центр в одному. Ви отримуєте нові навички та насолоджуєтесь казковим оточенням. Тож знову подвійна приємність! Сучасні теми для обговорення та таємничість старовинного міста чудово поєднується між собою.

Для IT, бізнесу і не тільки

Як стверджувалося вище, Форум командоутворення і кар’єри — це конференція для представників різних галузей бізнесу. Правила командоутворення будуть доречні скрізь, це точно.

Кому це може бути цікаво

Для всіх, хто працює напряму з командами, ця конференція в першу чергу представляє інтерес. Директори, керівники, тімліди, спеціалісти з персоналу та інші експерти, запрошуємо вас! Хоча, врешті-решт, конференція може бути корисною для будь-якого працівника, адже програма включає також теми щодо власного позиціонування всередині команди.

Які теми обговорюватимуться

Ми поговоримо про попередження конфліктів і налагодження співпраці всередині команди, “вирощування” лідерів та зірок, побудову особистої кар’єри в компанії, розвиток лідерських якостей, гейміфікація та фасилітація як нові інструменти тімбілдингу і багато чого іншого. Буде не лише теорія, але багато практичних кейсів, а також обговорення того, як все це застосовувати в конкретних компаніях. Дивіться всі теми на офіційному сайті заходу.

Хто спікери

З нами будуть ділитися досвідом та власними напрацюваннями сертифіковані тренери, досвідчені менеджери з найвідоміших українських компаній, серед яких “Ciklum”, “Vodafone”, “Work.ua” і багато інших. Повний список доповідачів доступний тут.

Хто організатори

Ми знаємо, з ким працювати, коли йдеться про питання тімбілдингу! Компанія з розробки сайтів InternetDevels проводить Форум командоутворення і кар’єри разом із консалтинговою фірмою PM Business Solutions. Адже залучати компанію, яка спеціалізується на тематиці заходу — безпрограшний підхід до справи. А “PM Business Solutions” працює саме в цій галузі — надає консалтингові послуги для фірм щодо управління персоналом, маркетингу і бізнес-планування.

Будуймо найкращі команди! Нехай велике будівництво розпочинається! ;)

2 votes, Рейтинг: 5

Також по темі

1

Здається, ніби минулорічний Lviv Drupal Camp був...

2

Нещодавно ми запрошували вас за лаштунки, щоб показати, як ми організовуємо ІТ-заходи...

4

InternetDevels створив IT Sales&Marketing Summit на озері Світязь! Саме тут тренування “сірої речовини” та обмін досвідом ідеально поєднується з казковим відчуттям такої бажаної та...

5

Drupal-кемпи вже стали чудовою традицією. Компанія з розробки сайтів InternetDevels завжди організовує...

Subscribe to our blog updates