SymfonyCafe Lviv #2

01.07.2015
SymfonyCafe Lviv #2
Автор:

Такий захід у Львові проводиться вже вдруге. Незважаючи на будній день (а це було в понеділок, 22 червня), до нас приєдналось досить багато любителів Symfony — нас було близько 40. Місцем зустрічі обрали антикафе Communa, а почали о 19:00.

SymfonyCafe 2 audience

В програмі було дві доповіді на “симфонічну” тематику. Доповідачі вибрали багато цікавих випадків з своєї повсякденної розробницької практики і охоче ділилися своїм досвідом з відвідувачами.

Першим доповідав Дмитро Монастирецький з компаніїInternetDevels. Його доповідь стосувалась TDD i BDD. Найбільш цікавою вона була для тих, хто переймається тестуванням своїх веб-додатків на Symfony і хоче максимально оптимізувати цей процес. Щоб переглянути презентацію Дмитра, перейдіть за посиланням.

SymfonyCafe2 reporter

Після цього ми зробили невелику перерву. Відвідувачі мали змогу поспілкуватись між собою та з доповідачами за чашечкою ароматного чаю чи какао — у гарній і розслабленій атмосфері.

А продовжив наш захід Роман Родоманський з компанії EPAM Systems. Хто був на першому львівському SymfonyCafe, той його вже знає. Цього разу він теж обрав цікаву тему — “Dockerizing Symfony2 app”.

Обидві доповіді були дуже цікавими і корисними, тому зустріч плавно “перетікла” у after party в один з затишних львівських барів — Під Клепсидрою. Там ми змогли познайомитись ближче і обговорити найцікавіші моменти заходу.

Хочемо подякувати організаторам заходу — компаніям InternetDevels та ЕРАМ, а також кожному з його відвідувачів. Сподіваємось зустрітись з вами всіма на наступному SymfonyCafe. Вже кортить дізнатись де і коли? Слідкуйте за нашими оновленнями, і точно не пропустите нічого цікавого ;)

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Що вийде, якщо об’єднати 2 популярні меми — "Keep calm and code on" та "Keep calm and visit Lviv"? А якщо додати до цього швидкий зелений Друпал-бусик, веселий настрій та цікаві...

2

Всі ми любимо Drupal і часто хочемо поділитись цим з іншими ІТшниками. Це можна зробити весело, прикольно і із класними подорожами. Як? DrupalTour! Це працює, ми тестили :)

3

"Кожен клієнт, думаючи про аутсорсинг, повинен в першу чергу згадувати про Україну". Ці та багато інших коментарів Жені Розинського, відомого бізнес-консультанта, який вже 25 років живе і працює в...

4

Як ми провели шосте IT Cafe у Луцьку.

5

Доставку Друпал до Рівного замовляли? :) Ось і ми!

Subscribe to our blog updates