У Львові проходить купа різних ІТ-заходів. Та й ІТ спільнота там дуже розвинена. Тому ми організували перше SymfonyCafe в Україні саме у Львові. Може, воно стало першим в світі, але тут ми не впевнені. Команда айдевелсів-ентузіастів була на місці вже о 12:00 21-го лютого. Ми з нетерпінням чекали нових вражень, знань та знайомств.
Звичайно, ми не приїхали з пустими руками! Гляньте, які прикольні чашки ручної роботи ми з собою привезли! Гостям заходу вони сподобались. Дехто вже зібрав цілу сім’ю — чашку з друпліконом і ще одну, з логотипом Symfony.
На SymfonyCafe панувала розслаблена і дружня атмосфера. Відвідувачі активно спілкувались і охоче ділилися досвідом та враженнями як до початку заходу, так і під час перерв на каву.
Усе почалося о 13:00 з доповіді Максима Москвичова на тему “Архітектура проектів на Symfony”. Дійсно корисна інформація для тих, хто тільки починає знайомство з фреймворком.
Другим доповідав Роман Родоманський. Він розповів про запуск програмних продуктів на Symfony з використанням Ansible. Перший слайд його презентації був досить неочікуваним. В очах аудиторії чітко читалося “Тему не до кінця розкрито… М-да...”. Але це було прикольно, а сама доповідь була цікава та зрозуміла навіть для симфоністів-новачків. До речі, Роман поділився з нами цією презентацією. Кому цікаво — ознайомтесь.
А щоб захід був близьким і для Друпалістів, третя доповідь стосувалась зв’язку між Symfony та Drupal 8. Іван Фесюк розповідав, які елементи Symfony включає в себе ядро Drupal 8 і окреслював переваги такого підходу.
Організатори та відвідувачі SymfonyCafe — файні хлопці та дівчата! Тому день закінчився у затишному вірменському ресторанчику за спілкуванням у неформальній атмосфері.
Ми вже не можемо дочекатись наступних Symfony заходів і з радістю будемо організовувати їх! Залишайтесь на зв’язку, побачимось на наступному SymfonyCafe!
P.S.: більше цікавих та прикольних штук знайдете за офіційним хештегом: #symfonycafe.