Перше SymfonyCafe відбулося в Львові

25.02.2015
SymfonyCafe Lviv
Автор:

У Львові проходить купа різних ІТ-заходів. Та й ІТ спільнота там дуже розвинена. Тому ми організували перше SymfonyCafe в Україні саме у Львові. Може, воно стало першим в світі, але тут ми не впевнені. Команда айдевелсів-ентузіастів була на місці вже о 12:00 21-го лютого. Ми з нетерпінням чекали нових вражень, знань та знайомств.

Звичайно, ми не приїхали з пустими руками! Гляньте, які прикольні чашки ручної роботи ми з собою привезли! Гостям заходу вони сподобались. Дехто вже зібрав цілу сім’ю — чашку з друпліконом і ще одну, з логотипом Symfony.

SymfonyCafe cups

На SymfonyCafe панувала розслаблена і дружня атмосфера. Відвідувачі активно спілкувались і охоче ділилися досвідом та враженнями як до початку заходу, так і під час перерв на каву.

SymfonyCafe coffee break

Усе почалося о 13:00 з доповіді Максима Москвичова на тему “Архітектура проектів на Symfony”. Дійсно корисна інформація для тих, хто тільки починає знайомство з фреймворком.

SymfonyCafe reporter Maksym Moskvychev

Другим доповідав Роман Родоманський. Він розповів про запуск програмних продуктів на Symfony з використанням Ansible. Перший слайд його презентації був досить неочікуваним. В очах аудиторії чітко читалося “Тему не до кінця розкрито… М-да...”. Але це було прикольно, а сама доповідь була цікава та зрозуміла навіть для симфоністів-новачків. До речі, Роман поділився з нами цією презентацією. Кому цікаво — ознайомтесь.

SymfonyCafe reporter Roman Rodomanskyy

А щоб захід був близьким і для Друпалістів, третя доповідь стосувалась зв’язку між Symfony та Drupal 8. Іван Фесюк розповідав, які елементи Symfony включає в себе ядро Drupal 8 і окреслював переваги такого підходу.

SymfonyCafe reporter Ivan Fesiuk

Організатори та відвідувачі SymfonyCafe — файні хлопці та дівчата! Тому день закінчився у затишному вірменському ресторанчику за спілкуванням у неформальній атмосфері.

Ми вже не можемо дочекатись наступних Symfony заходів і з радістю будемо організовувати їх! Залишайтесь на зв’язку, побачимось на наступному SymfonyCafe!

P.S.: більше цікавих та прикольних штук знайдете за офіційним хештегом: #symfonycafe.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Компанія InternetDevels тепер може зробити вдвічі більше для розвитку ІТ в Україні!

2

Нічого не завадить Друпал туристам подорожувати! Незважаючи на холодну погоду, Тернопіль зустрів нас тепло і дружньо. Як це було? Читайте у нашому блозі!

3

Які значні Drupal події ми спонсорували в 2014 і як це було.

4

Drupal туристи відвідали друге місто у серії подорожей - Чернівці. Як це було читайте в нашому блозі.

5

Першим пунктом призначення команди професійних розробників на Drupal став Івано-Франківськ. Як усе пройшло? Читайте у нашому блозі.

Subscribe to our blog updates