Symfony Camp UA 2014 вже зовсім скоро!

29.10.2014
Symfony Camp UA 2014
Автор:

Ми вже багато розповідали вам про нашу спонсорську діяльність у блогах і соціальних мережах. І все ж у нас є ще один привід говорити про значні ІТ-події. Конференція, присвячена Symfony, незабаром проходитиме в Києві і компанія InternetDevels рада повідомити: ми є спонсорами Symfony Camp 2014!

Symfony Camp UA — це щорічна "тусівка" послідовників і розробників Symfony, що відбувається в самому серці України — древньому та прекрасному Києві. Подія незмінно об'єднує ІТ-фахівців з України, Росії, Білорусі, країн Євросоюзу, словом, з усього світу. Досвідчені PHP розробники, проект-менеджери, бізнесмени, менеджери з персоналу, юзабіліті експерти та багато інших цікавих і впливових людей охоче відвідують такі заходи.

Формат конференції передбачає обмін професійним досвідом між учасниками в поєднанні з дружнім неформальним спілкуванням під час вечірок. Організатори запрошують найкращих доповідачів, а теми самих презентацій проходять ретельний відбір. Попереднє прослуховування кожної доповіді дозволяє організаторам упевнитись у їх високій якості та відповідності сучасним реаліям.

Цього року Symfony Camp UA відбудеться 1-2 листопада і обіцяє стати однією з найбільш значущих ІТ-подій в Україні. Цього разу, однак, конференція матиме новий незвичайний формат. Адже пройде вона разом з Drupal спільнотою. Що це означає? На вас чекають ще більше корисних контактів, цінної інформації та цікавих дискусій! Два потоки презентацій будуть проводитися в різних кімнатах, але всі учасники зможуть вільно переміщатися між залами і обирати найцікавіші для себе теми. Подібні кемпи і конференції відбуваються сьогодні по всьому світу. Дізнавайтеся першими про останні новини, приєднавшись до групи, присвяченій міжнародним Symfony подіям.

Ще одна хороша новина порадує всіх завзятих симфоністів і друпаллерів, адже другий день кемпу буде присвячений об'єднаному Symfony і Drupal хакатону! Така співпраця допоможе багатьом розробникам краще зрозуміти структуру Symfony і D8 зокрема! Учасники також працюватимуть разом над актуальними проблемами найпопулярнішого проекту з відкритим вихідним кодом. Це стане в нагоді всім тим, хто хоче отримати більше інформації про Symfony, як нової, але дуже перспективної технології. В даний час українські веб-розробники активно працюють над створенням вітчизняної Symfony спільноти. Хочете допомогти? Приєднуйтесь до тематичної групи у Facebook!

Компанія InternetDevels впевнена, що цьогорічний кемп буде неперевершеним і дуже цікавим. Найкращі побажання всім учасникам і організаторам події! Отримайте максимум корисної інформації та весело проведіть час на Symfony Camp UA 2014!

До зустрічі!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Наша команда відвідала найбільшу Drupal подію в Європі — DrupalCon Amsterdam.

2

Наші враження і фотографії з Lviv Euro DrupalCamp 2014.

3

Команда InternetDevels стала срібним спонсором Drupalaton 2014. Ділимось своїми враженнями від події.

4

Пакуйте свої речі та приїзджайте на Lviv Euro Drupal Camp 2014. Подія відбудеться 6-7 вересня. Приєднуйтесь до нас!

5

Ми стали бронзовими спонсорами Drupal White Nights! Подія відбуватиметься 7-го червня у Санкт-Петербурзі. Приходь і підтримай Drupal спільноту.

Subscribe to our blog updates