Як прискорити роботу сайту на WordPress для кращого ранжування?

01.04.2020
Speed Up your WordPress Website Performance
Автор:

Сьогоднішній темп життя вимагає від усіх швидкої адаптації, розвитку та швидкого завантаження сайтів. Сучасне покоління не вміє чекати.

У вас мало часу, щоб зацікавити ваших потенційних покупців. Так що, якщо ви хочете мати успішний сайт, ви повинні змусити літати ваш сайт!

Крім того, ви повинні зацікавити Google вам допомагати. Пошукові системи Google ввели нові правила ранжування, і щоб бути в перших результатах пошуку, ви повинні прискорити роботу сайту на WordPress. Ваш сайт повинен швидко завантажуватися, щоб бути в тренді, отримувати багато клієнтів та прибутку.

Скільки часу клієнти чекають на завантаження сторінки

Imperva Incapsula провели опитування 4500 осіб, щодо максимального часу очікування завантаження сторінки. Вони отримали такі результати:

Для чого вам збільшувати швидкість завантаження WordPress сайту? Як прискорити роботу WordPress? Як виявити, що уповільнює роботу вашого сайту?

Якщо хоча б одне із цих питань вас зацікавило, тоді ми можемо вам допомогти. Сьогодні агентство веб-розробок InternetDevels дає чіткі відповіді на всі ці питання.

Чому потрібно прискорити роботу сайту на WordPress

Сайт на Wordpress - це чудовий варіант для ведення бізнесу, але є один нюанс. Якщо ви є власником сайту WordPress, ви повинні знати, що краще не перевантажувати його різними Wordpress плагінами, оскільки це впливає на час завантаження сайту.

Причини щоб прискорити роботу вашого WordPress сайту:

 • Швидкість сайту WordPress впливає на кількість виходів з вашого сайту

Як ми згадували вище, люди не люблять чекати. Це означає, що чим довше завантажується ваш сайт, тим більша ймовірність того, що клієнт покине його. Ваші відвідувачі можуть навіть скасувати запит і навіть не перейти на сайт, бо вони втомиляться чекати.

Що ви можете зробити?

Якщо ви хочете мати багато задоволених клієнтів і відвідувачів, то максимально скоротіть час очікування відповіді вашого сайту.

 • Швидкість сайту впливає на ранжування сайту в пошукових системах

Не секрет, що пошукові сиситеми полюбляють сайти з швидким завантаженням і це впливає на ранжування в Google. Чи пам'ятаєте ви, коли востаннє переходили на 6-ю або 8-ю сторінку результатів пошуку Google, коли щось шукали? Ну признайтеся, що ви дуже рідко це робили або навіть ніколи. Тому, якщо ви хочете підняти свій сайт в пошуковій видачі, вам слід докласти максимум зусиль, щоб скоротити час завантаження сайту.

 • Швидкість WordPress сайту впливає на користувачів з мобільних пристроїв

Чим вища швидкість завантаження сайту Wordpress, тим зручніше користуватися ним з телефону чи планшету. Люди частіше використовують смартфони, ніж ПК. Очікується, що цей відсоток буде тільки рости. Тому ви повинні бути готові до цього.

Зробіть користування вашим сайтом максимально зручним для користувачів мобільних пристроїв, і в якості подяки ви отримаєте більший відсоток конверсій.

 • Швидкість сайту допомагає вам обійти ваших конкурентів

Збільшення швидкості сайту на WordPress допоможе вам отримати більше трафіку. Якщо ви максимально оптимізуєте роботу вашого Wordpress сайту, то зможете зайняти високі місця у пошуку.

Як перевірити швидкість завантаження сайту?

Тестування швидкості завантаження вашого сайту є так само важливим, як і його створення. Багато хто помилково вважає це непотрібним етапом, але це не так.

Навіть якщо вам вдається зайти на ваш сайт дуже швидко, то це не означає, що всі користувачі мають однаковий досвід в цьому. Часто, швидкість завантаження відрізняється у вас і ваших відвідувачів. Ви запитаєте чому? Тому що це ваш сайт, і ви відвідували його вже багато разів, як результат ваш браузер зберіг необхідну інформацію для миттєвого входу в систему.

А ще, через те що ви часто заходите на ваш сайт, то в пошукових видачах він стоятиме першим. Проте це не є об’єктивною картиною ситуації. Ось чому, ви повинні тестувати швидкість завантаження вашого сайту за допомогою різних інструментів. Це допоможе вам побачити об'єктивну картину роботи вашого сайту.

Чим більша швидкість вашого сайту, тим краще для всіх. Ідеальна швидкість завантаження сайту повинна бути трохи більше 1 секунди. Тут ви можете прочитати про те, як збільшити швидкість завантаження сторінок.

Для перевірки швидкості завантаження ваших сторінок, вам слід використовувати спеціальні інструменти. Їх є велика кількість. Раніше, ми вже склали список найкращих інструментів для оптимізації сайту, можете його переглянути.

Кращі інструменти для тестування швидкості завантаження сайту:

 1. Google PageSpeed Insights
 2. Yahoo’s Yslow
 3. Page Scoring
 4. Pingdom
 5. GTmetrix
 6. Web Page Test
 7. Monitis

6 основних проблем, які сповільнюють роботу вашого сайту

Щоб прискорити роботу WordPress сайту, вам потрібно зрозуміти, що заважає йому добре працювати та що сповільнює його.

Ось список основних проблем, які сповільнюють роботу вашого сайту:

 • хостинг
 • кешування
 • різноманітність WordPress плагінів
 • розмір картинок
 • компресія
 • 404 помилки

Давайте детальніше розберемо проблеми, які уповільнюють роботу сайту.

 • Веб-хостинг

Перше, що впливає на швидкість завантаження сайту на Wordpress - це веб-сервер. Чим більше сайтів буде розміщено на одному сервері, тим нижче буде швидкість їх завантаження. Тому переконайтеся, що хостинг, на якому розміщений ваш сайт, відповідає вашим потребам.

 • Кешування

Кешування безпосередньо впливає на швидкість завантаження WordPress сайтів. Кешування - це процес зберігання даних (наприклад, зображень, таблиць, сценаріїв). Коли ви перейдете другий раз на той же веб сайт, то ці дані автоматично завантажаться з кешу. Технологія кешування допоможе вам скоротити час завантаження ваших сторінок.

 • Різноманітність WordPress плагінів

Чудовою властивістю WordPress є можливість удосконалювати ваш сайт за допомогою різних плагінів. Але ви повинні пам'ятати, що чим більше плагінів ви встановлюєте, тим повільнішим стає ваш сайт. Щоб встановлені плагіни якомога менше впливали на швидкість, ви повинні ретельно їх вибирати та систематично оновлювати. Раніше, ми вже складали перелік основних плагінів WordPress.

 • Розмір картинок

Привабливий сайт повинен бути добре візуалізованим. Проте, не забувайте, що занадто великі розміри зображень можуть уповільнювати ваш сайт. Завжди оптимізуйте всі зображення на сайті. Існує безліч варіантів правильної оптимізації зображення без втрати якості. Один з них — використовуйте JPEG  формат замість всіх інших.

 • Мініфікація

Мініфікація — це процес очищення сайту від непотрібного коду. Це не такий складний процес, як може здаватися. Як правило, цим займається CDN. Часто, зміни в коді дають гарний вплив на швидкість завантаження сайту.

 • Помилки 404

Якщо на вашому сайті є 404 помилки, це, безумовно, вплине на ваш сайт. Як тільки ви виправите їх, ви зможете прискорити роботу WordPress сайту. Не нехтуйте цією порадою.

7 способів прискорити роботу сайту на WordPress

Нижче ми дамо вам найефективніші способи, щоб прискорити роботу вашого WordPress сайту.

1. Виберіть кращий варіант хостингу

Перш за все, ми повинні говорити про надійний веб-хостинг. Зрештою, немає нічого важливішого, ніж те, де розміщений ваш сайт. Що б ви не робили в майбутньому, якщо у вас поганий хостинг, то все буде дарма. Пам’ятайте, що на цьому не варто економити. Ми думаємо, що VPS може бути хорошим для вас варіантом. Це золота середина серед усіх варіантів. Цей тип хостингу досить надійний, швидкий і має доступну ціну.

2. Встановіть хороший плагін кешування для WordPress

Плагін кешування — це ефективний та безкоштовний інструмент на WordPress. Ваше головне завдання — вибрати найкращий відповідно до ваших потреб.

Зверніть увагу на цих топ 3 плагіни:

 • W3 Total Cache
 • WP Super Cache
 • WP Fastest Cache

Щоб вникнути в цю тему глибше, ви можете прочитати наш простий гайд про те, як очистити кеш в WordPress.

3. Зробіть зображення легшими

Доведено, що візуалізація впливає на привабливість контенту і привертає увагу відвідувачів. Проте, не варто забувати, що це також одне з основних джерел перевантаження сайту. Найкращий вихід — залишити всі картинки, але змінити їх розмір на менший. Таким чином, ви вбиваєте двох зайців одним пострілом. Як ми вже говорили, краще вибирати JPEG формат.

Ми вже розповідали вам про найкращі плагіни для оптимізації зображень в WordPress, просто перегляньте і оберіть найкращий варіант для себе.

4. Оновіть ваші плагіни

Не забудьте оновити ваші плагіни на WordPress. Застарілі плагіни уповільнюють роботу сайту. Перегляньте чи потрібні вам всі встановлені плагіни? Якщо ваш сайт може працювати без деяких, то видаліть їх. Коли ви будете встановлювати плагіни, то зверніть увагу на те, коли вони останній раз оновлювалися на офіційному WordPress сайті. Якщо — давно, то краще пошукайте інші. Вони можуть викликати збої в роботі вашого сайту.

5. Виберіть «‎легку»‎ тему

Головне умова при виборі теми для вашого сайту — щоб вона займала мало місця. Повірте, що тема впливає на швидкість завантаження сайтів Wordpress. Не дайте вас обдурити красивою темою, наповненою всілякими деталями. Така тема зупинить роботу будь-якого сайту. Підберіть просту і чисту — такі зараз в тренді. Пізніше, ви зможете розбавити її цікавими деталями встановивши інші «‎легкі» плагіни.

6. Оптимізуйте ваш сайт за допомогою стиснення Gzip

Gzip — це стиснення файлів, які знаходяться на сайті. Ці дії призводить до прискорення роботи WordPress сторінок. Пізніше, ці файли розпаковуються, але у браузері  користувача. Стиснення Gzip можна зробити за допомогою спеціальних плагінів WordPress для прискорення завантаження сайту.

Наприклад, ви можете використовувати:

7. Використовуйте CDN

CDN — це мережа доставки контенту. Абревіатура говорить сама за себе. Вам потрібен CDN, якщо у вас є клієнти по всьому світу і ви хочете забезпечити швидку доставку інформації. CDN є системою серверів, яка забезпечує доставку інформації в залежності від географічного розташування користувачів.

Простіше кажучи, уявіть собі ситуацію: ви можете подолати шлях на машині або літаку. В даному випадку CDN є літаком.

Його основне завдання — прискорення швидкості доставки контенту незалежно від місця розташування користувача та забезпечення безперебійного трафіку.

Висновок

Прискорення завантаження WordPress сайту є однією із ключових речей, що впливають на успіх вашого онлайн-бізнесу.

Звичайно, ви не повинні кидатися та застосовувати всі ці способи. Ви отримаєте видимий результат навіть після використання деяких з них. Почніть з малого.

Якщо у вас є які-небудь питання або ви відчуваєте, що не можете зробити це самостійно, просто зверніться до нашої служби підтримки сайту.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Плагіни зворотного відліку — це хороший спосіб повідомити вашим відвідувачам про акції чи спеціальні пропозиції. Існує багатопричин, чому їх варто використовувати.

2

У цій статті, команда InternetDevels обговорює найпоширеніші помилки, які роблять власники бізнесу при виборі назви бренду.

3

Коли йдеться про кешування сайтів, одне з найпопулярніших питань звучить так: як почистити кеш у WordPress? Відповідаємо на нього в сьогоднішньому блозі, а також обговорюємо основи кешування, його...

4

У цьому блозі ми поговоримо про основи веб-доступності і розповімо, як забезпечити веб-доступність у 2020 році.

5

Цей блог описує найкращі практики для створення сайт юридичної фірми, який приносить конверсії.

Subscribe to our blog updates