17 модулів для інтеграції з соцмережами в Drupal 8

29.03.2018
17 модулів для інтеграції з соцмережами в Drupal 8
Автор:

Вони розширюють аудиторію, збільшують продажі, будують бренд... Все це і багато іншого — про соціальні мережі! Ці чудові інструменти для просування вашого бізнесу можуть бути з легкістю інтегровані на ваш Drupal-сайт. Не так давно ми пропонували вам гарну колекцію Drupal-модулів для інтеграції з соцмережами в частині 1 і 2. Час летить, і зараз ми б хотіли зробити огляд модулів для інтеграції з соцмережами спеціально для останньої версії Drupal — Drupal 8.

Модулі для інтеграції з соцмережами в Drupal 8

Отже, ось декілька модулів, які можуть стати дуже корисними для просування компанії через можливості Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest, Instagram, Flickr, Tumblr, YouTube, Google+, Delicious та багато інших соціальних мереж. Деякі з них — загальні, а деякі — створені для конкретної соцмережі.

Деякі загальні модулі Drupal 8 для інтеграції з соцмережами

Easy Social

Як і видно з назви, цей Drupal 8 модуль створений для тих, хто хоче швидко встановити прості кнопки для поширення контенту в соціальних мережах. Він має вбудовані віджети для Twitter, Facebook, LinkedIn і Google+.

AddToAny Share Buttons

А цей модуль містить векторні кнопки з іконками AddToAny в SVG-форматі, а також універсальну кнопку для можливості ділитися постами. Його переваги — чудовий вигляд на дисплеях Retina, підтримка Ajax, оптимізація завантаження і т.д.

Social media share

Завдяки цьому інструменту також буде легко ділитися контентом у соціальних мережах. Він пропонує спеціальний тип поля “social media”. Гнучкість модуля дозволяє працювати з абсолютно будь-яким контентом.

Social Media Links Block and Field

Цей модуль для інтеграції з соцмережами пропонує зручний у налаштуванні блок “Follow us”, різноманітні набори іконок будь-яких розмірів, підтримку Panels і багато іншого. Починаючи з версії Drupal 8.x-2.4, він також містить субмодуль Social Media Links Field.

Social Timeline

Ви також можете поширювати контент із різних соціальних мереж у стрічці новин вашого сайту. Ось модуль, який «з коробки» пропонує широкий вибір соцмереж, підтримує пошукові слова, хештеги, соціальні фільтри, складні кастомні стрічки і не тільки.

Social Counters

А цей модуль порахує кількість «вподобань» та підписників у ваших соцмережах і збереже цю інформацію в кеші Drupal. Версія Drupal 8 може похвалитися інтеграцією з Views та Plugin API.

Shortcode Social

Модуль Shortcode дозволить користувачам сайту з легкістю вбудовувати контент соцмереж в контент-редактор WYSIWYG за допомогою коротких кодів (“shortcodes”). Немає потреби використовувати традиційні елементи “iFrame” та “embed code”.

OneAll Social Login

Ваші користувачі зможуть реєструватися та заходити на ваш сайт Drupal 8 зі своїх акаунтів у більш 35 соцмережах. Це робить реєстрацію зручною, а також доставляє вам інформацію про користувачів згідно з дозволами.

Sharethis block

Заохочуйте користувачів ділитись контентом, демонструючи їм блок кнопок “share this”. Можна поставити його будь-де на сайті і насолоджуватись гнучкими можливостями з налаштування блоку.

Social SimpleSharer

Цей модуль для інтеграції з соцмережами створює на вашому Drupal 8 сайті два блоки для поширення контенту: для повнорозмірної та для маленької іконки. Він пропонує чудові можливості зі стилізації, та є унікальним у тому, що не використовує JavaScript.

Деякі модулі Drupal 8 для інтеграції з конкретними соцмережами

Facebook Instant Articles

Ось свіжий модуль, стабільна версія якого для Drupal 8 вийшла 15 березня. Він дозволяє постити контент Drupal-сайту на Facebook в форматі “Instant Articles”, які блискавично завантажуються на мобільних пристроях.

Facebook Page Plugin

Модуль пропонує блок на сайті з інформацією про вашу Facebook-сторінку. Він показує, скільки людей вподобали сторінку і чи є серед них друзі користувача. Він також демонструє останні пости і заохочує читачів вподобати сторінку в один клік.

Facebook Album

Ви можете відображати публічні альбоми зі сторінок Facebook у вигляді фотогалерей або попапів Colorbox. Модуль пропонує такі опції, як налаштування висоти і ширини альбому і власне зображень, включення та виключення альбому з показу і так далі.

Twitter_Feed

Ваш сайт на Drupal 8 матиме чудову стрічку з найсвіжіших постів у Twitter. Модуль використовує Twitter REST API і плагін jQuery Timeago, пропонує зручний формат показу дати (наприклад, «3 години тому»), і є дуже гнучким у налаштуваннях

Pinterest Hover button

Чудова кнопка “Pin it” від Pinterest відображатиметься при наведенні мишкою на зображеннях вашого Drupal 8 сайту. Можете налаштувати її розмір, колір, форму і так далі. Версія Drupal 8 підтримує респонсивні зображення.

YoutubeChannel

Завдяки цьому модулю, ваш сайт на Drupal 8 показуватиме відео з обраного вами каналу YouTube. Перше відео відображатиметься як iFrame, інші — як іконки. Також там буде зручна вертикальна смуга прокрутки.

Video Embed Instagram

А це спеціальний модуль для Instagram, який працює з загальним модулем Video Embed Field. Він дозволяє відображати відео з Instagram на вашому Drupal 8 сайті шляхом додавання URL-а відео в поле “video embed”.

Висновок

Нехай ваш сайт соціалізується по максимуму, а чудові модулі Drupal 8 для інтеграції з соцмережами стануть йому в пригоді!

Якщо вам потрібна допомога в забезпеченні ідеальної інтеграції з соцмережами — від налаштування доступних Drupal 8 модулів до створення кастомних рішень — завжди звертайтесь до нашої Drupal-команди!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Можна обрати одну із готових безкоштовних тем для Drupal 8 на основі Bootstrap. Ви їх також зможете потім кастомізувати на свій смак — самостійно або з допомогою...

2

Щоб відcвяткувати реліз Drupal 8.5.0, ми не обмежимося простим розглядом його новинок. У Drupal 8 вже було 5 прекрасних «мінорних» релізів: Drupal 8.1.0, Drupal 8.2.0,...

3

Тож, розгляньмо детальніше, як восьма версія Друпалу може спростити процес роботи з контентом веб-сайту.

4

Чудові можливості з налаштування товарів — одна з ...

5

Неймовірні мультимовні можливості — одна з найспокусливіших новинок...

Subscribe to our blog updates