Бекап-рішення для малого бізнесу: сайту, репутація та фінанси під захистом

11.04.2018
Бекап-рішення для малого бізнесу: сайту, репутація та фінанси під захистом
Автор:

Багато власників сайтів думають про бекапи як про надмірні та необов’язкові заходи захисту. А деякі й зовсім про них не думають. І даремно, адже бекапи — це основи кібербезпеки. Навіть під час найгіршого сценарію бекапи дозволять вашому сайту швидко відновитися, немов фенікс із попелу. Ось чому надійний план щодо бекапів необхідний сайтам будь-яких масштабів. Але сьогодні ми закцентуємо увагу конкретно на сайтах для малого бізнесу — на важливості бекапів для них, а також на хороших бекап-рішеннях.

Чому бекапи важливі для малого бізнесу

Маленькі компанії особливо чутливі до ситуацій на кшталт хакерської атаки, втрати важливих даних через вірус, «падіння» сайту через після неакуратно проведеного апдейту, і так далі.

Зважаючи на обмежені бюджети, їм може бути важко швидко покрити всі витрати, пов’язані зі зламаним сайтом. До того ж, втрата даних хоча б одного клієнта або зрив хоча б однієї важливої угоди може мати на них особливо серйозний вплив.

Не можете собі цього дозволити? Використовуйте такий вид «страхування», як бекапи! Бекапи працюють набагато краще, ніж страховка, — вони працюють як вирішення проблеми. Уявіть якби сайт був вашим замком і він зруйнувався, страховка надала би вам кошти для його відновлення — а бекапи миттєво і по-справжньому відбудували би його!

Бекап-рішення для малого бізнесу

Тепер, коли в важливості бекапів сумнівів немає, виникає інше питання: де знайти хорошого бекап-провайдера?

Бекапи, як і моніторинг серверів, по факту є завданням хороших хостинг-провайдерів. У нас в InternetDevels є Drupalharbour — надійне місце для хостингу сайтів. У нашій практиці ми часто спостерігали магію відновлення сайтів за допомогою бекапів. А зараз — більше деталей про те, як ці рішення підійдуть вашому малому бізнесу.

Менші сайти — нижчі ціни

Перш за все, у нас є гнучкі цінові рішення для малого бізнесу. Наприклад, якщо ваші потреби вміщаються в 5 сайтів, 5 баз даних SQL, 3Gb дискового простору і 128 Mb PHP-пам’яті — як це часто буває з малим бізнесом — можете взяти найдешевший хостинг-пакет.

Зверніть, будь ласка, увагу, що потреби в ресурсах для ваших сайтів повинні спочатку бути оцінені нашою командою одразу після вашої заявки на хостинг.

Окрім вищезазначених обмежень, ваші сайти у всьому іншому будуть мати ті ж самі переваги, що й сайти на дорожчих хостинг-пакетах.

Автоматичні бекапи

А ось і одна з цих переваг. Для всіх хостинг-пакетів ми регулярно робимо автоматичні бекапи сайтів.

PGP-шифрування

Знову ж таки, навіть якщо у вас найдешевший пакет, копії ваших даних шифруються за допомогою алгоритмів PGP. Це величезна перевага, особливо якщо ваш малий бізнес має справу з особистими даними.

Сучасні технології та захист від надзвичайних ситуацій

Для створення і зберігання бекапів «у хмарі» ми використовуємо власні розробки (взявши за основу open-source утиліту Duplicity). Дана методика є децентралізованою, що додатково забезпечує цілісність збереження даних. Немає залежності від програми, яка створює резервні копії. Крім того, саме сховище резервних копій періодично бекапиться теж. Таким чином, у будь-якій ситуації ваші дані будуть у безпеці.

Бекапи серверу

Якщо бажаєте, можете замовити додатковий захист — регулярне створення повних копій серверу. У цьому випадку можна швидко відновити сервер у будь-якій ситуації.

Наостанок

Нехай ваш малий бізнес росте і розвивається без неочікуваних витрат! Ми впевнені, що у вас є набагато кращі ідеї про те, на що витратити кошти. Ну і, звісно, відчуття безпеки — безцінне, і воно даруватиме вам додаткову впевненість.

Звертайтесь до нас за найкращими бекап-рішеннями для малого бізнесу!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Чат-боти (chatbots) — програми, призначені для імітації бесіди — швидко розвиваються і вдосконалюються, стають все більш людиноподібними завдяки штучному інтелекту. Їх застосовує все більше і...

2

Ми, Internetdevels, є успішною компанією, яка працює більше, ніж 9 років в галузі інформаційних технологій. Ми намагаємося повністю відповідати ознакам чудової компанії з веб-розробки та завжди...

4

Уявіть, яким чудовим буде ваш майбутній інтернет-магазин. Юзабіліті магазину...

5

Ця стаття допоможе вам оцінити плюси і мінуси та вирішити, чи підходить fixed price контракт у вашому випадку і як ви виграєте при його виборі.

Subscribe to our blog updates