10 ознак того, що вашому сайту потрібен редизайн

07.04.2021
ознаки того, що ваш сайт потребує редизайну
Автор:

Зовнішній вигляд вашого сайту - це візитна картка усього вашого бізнесу. Непривабливий дизайн, який не відповідає на запити, застарілі функції і низька загальна продуктивність НЕ вселяють довіри ні вашим клієнтам, ні пошуковій системі, і двоє вони виберуть ваших конкурентів. Є багато ознак того, що ваш сайт потребує редизайну. Тут, в блозі, ви знайдете добірку найбільш актуальних і важливих.

Редизайн веб-сайту допомагає частково або повністю змінити дизайн вашого веб-сайту, тим самим покращуючи його загальну продуктивність і зручність використання. Якщо вам потрібна допомога з редизайну веб-сайту, зверніться в нашу веб-дизайн компанію.

Що таке редизайн сайту?

Редизайн веб-сайту - це процес оновлення серверної частини (коду) і зовнішнього інтерфейсу (зовнішнього вигляду вашого сайту) вашого сайту шляхом зміни наступних речей:

 1. оновлення макетів
 2. поліпшення навігації
 3. оновлення контенту
 4. створення мобільного дизайну
 5. ребрендинг
 6. переробка шаблонів сайтів
 7. покращення UX дизайну

та інше.

Редизайн веб-сайту необхідний, щоб поліпшити взаємодію з користувачем на вашому веб-сайті, підвищити коефіцієнт конверсії, модернізувати і розширити сферу вашого впливу.

Коли і навіщо потрібно змінити дизайн сайту?

Вам потрібен редизайн сайту, як мінімум, для того щоб він відповідав новим вимогам алгоритмів Google.

Редизайн сайту потрібен, якщо:

 • ви втрачаєте конверсію
 • ваш рівень продажів починає падати
 • дизайн вашого сайту виглядає застарілим
 • навігація по вашому сайту збиває з пантелику
 • ви запускаєте новий продукт або послугу
 • ви хочете додати більше функціональності

Якщо хоча б один з перерахованих пунктів відноситься до вашого бізнесу, тоді ваш веб-сайт потребує редизайну, а ваш бізнес потребує ребрендингу. Є багато причин для редизайну в залежності від проблем вашого бізнесу.

Скільки часу займає редизайн сайту?

По-різному. Жодна професійна компанія, що займається веб-дизайном, не може сказати вам точну тривалість - все залежить від розміру вашого сайту, його поточного стану і обсягу роботи, яку ви хотіли б виконати.

Наприклад, вам потрібен дизайн веб-сайту на основі шаблонів чи унікальний дизайн з багатим функціоналом? Відповідь на це питання впливає на час, необхідний для редизайну вашого сайту.

Редизайн вашого сайту може зайняти від декількох днів до декількох місяців. Щоб дізнатися точну суму, необхідну для редизайну вашого сайту, зверніться до дизайнерів.

10 ознак того, що ваш сайт потребує редизайну

1. Зниження рівня продажів

Зниження доходів - головна ознака того, що ваш сайт потребує редизайну. Як показують дослідження, власники бізнесу сильно недооцінюють вплив дизайну на продажі. Ваш сайт повинен бути привабливим, простим і зручним для навігації. Це підвищить інтерес до ваших послуг або продуктів. У всіх є якісні товари, але не у всіх конкурентів є привабливий сайт.

2. Низький рівень безпеки і погана продуктивність

Жоден розумний користувач не буде ризикувати своєю безпекою даних, щоб щось купити у вас. Якщо ваш сайт небезпечний - юзери виберуть інший, безпечний сайт. Те ж саме і зі швидкістю завантаження сторінки. Сьогодні рекомендується, щоб ваш сайт завантажувався не більше 1,5 секунд. Чим більший час очікування, тим менше у вас клієнтів. Крім того Google знизить пошуковий рейтинг сайту, якщо він не має сертифікату HTTPS та має низьку продуктивність.

3. Неадаптивний дизайн

Кількість мобільних користувачів зростає з кожним днем. Мати сайт тільки для користувачів ПК -  неефективно. Якщо ваш сайт не оптимізований для мобільних пристроїв, ви не можете забезпечити зручність користування і бути конкурентоспроможними. Якщо у вас немає адаптивного веб-сайту, то прийшов час змінити його дизайн.

4. Складна навігація

Заплутана навігація сайту тільки призведе до збільшення показника відмов і поганої репутації вашого бренду. Це показник того, що ваш сайт потребує редизайну. Гарне навігаційне меню дає потенційним клієнтам швидкий доступ до необхідної інформації.

5. Погане SEO та оновлення сайту

Без постійного оновлення сайту ви не зможете домогтися гарних результатів. Без постійного оновлення вашого сайту він стане застарілим і неактуальним, що вплине на рейтинг в пошукових системах.

6. Невідповідність бренду

Відсутність єдиного стилю бренду на вашому сайті може збивати з пантелику відвідувачів. Переконайтеся, що всі сторінки вашого бізнес-сайту мають однаковий стиль і повністю відображають сферу, в якій ви працюєте. Наявність однакового стилю бренду створює відчуття комфорту і довіри серед потенційних клієнтів.

7. Старий функціонал сайту

Старий та поганий функціонал сайту - одна з перших ознак, що ваш веб-сайт потребує зміни дизайну. Ваш бізнес постійно росте, змінюється та розвивається. Сайт повинен відповідати потребам вашого користувача та мати потужні, нові функціональні можливості. Додавання нових функціональних можливостей автоматизує багато процесів і показує, що ви - сучасна компанія, яка в курсі останніх тенденції веб-дизайну.

8. Ваші конкуренти кращі за вас

Якщо ви бачите, що ваші конкуренти кращі за вас, у них кращий сайт, то це серйозна ознака того, що ваш сайт потребує редизайну. Конкуренція - це добре, тому що вона спонукає ставати краще і розвиватися. Проаналізуйте своїх конкурентів - якщо їх сайт більш привабливий, ніж ваш, і на ньому легше орієнтуватися, тоді вам слід вжити заходів.

9. Низькі коефіцієнти конверсій

Ви створили сайт, щоб залучати більше потенційних клієнтів, чи не так? Сайт виконує своє завдання, коли приносить високі конверсії. Однак, якщо ваш сайт старий і не містить необхідних елементів, конверсій буде не багато. Переконайтеся, що на вашому сайті є чіткі кнопки із закликом до дії. Низькі коефіцієнти конверсій - це сигнал про те, що вам потрібен редизайн сайту.

10. Складний процес оновлення контенту

Сайт неможливо уявити без контенту. Однак додавання контенту і раніше залишається кошмаром для багатьох власників і адміністраторів сайтів. Якщо для вас це знайомо, то пора змінити вашу CMS. Як тільки ви додасте контент на сайт, SEO покращиться. Змініть дизайн вашого веб-сайту, щоб надати більше можливостей для розвитку і просування бізнесу.

10 ознак того, що ваш сайт потребує редизайну

Скільки коштує редизайн сайту?

Редизайн сайту обійдеться вам від декількох сотень до декількох тисяч доларів. Вартість варіюється в залежності від бажаного результату.

Не довіряйте сумами, які знайдете в Інтернеті - вони неточні. Неможливо назвати вартість редизайну сайту, не знаючи про цей сайт, очікуваннях власників та обсяги роботи. Не бійтеся звернутися в компанію по веб-дизайну і провести безкоштовний аудит. Тільки так ви зможете дізнатися конкретну вартість редизайну вашого сайту.

Топ факторів, що впливають на вартість редизайну:

 • Досвід агентства веб-дизайну
 • Розмір вашого сайту
 • Дизайн, який вам потрібен
 • Бажана функціональність
 • Інтеграції зі сторонньою системою
 • Створення адаптивного дизайну

Прийшов час змінити дизайн вашого сайту?

Є багато різних ознак того, що ваш сайт потребує редизайну. Але якщо ви помітили будь-яку з них, то значить, вам потрібен редизайн сайту. Зрештою, ваш сайт схожий на ваше тіло - він дає вам знати, якщо щось не так.

Уважно прислухайтеся до сайту, оскільки будь-яка з перерахованих вище ознак вказує на те, що ваш веб-сайт потребує редизайну. Професійні веб-дизайнери з Internetdevels мають великий досвід в цьому і будуть раді вам допомогти.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Повірте нашій веб девелопмент компанії — якщо у вас немає вебсайту для вашого ресторану, то потенційні клієнти виберуть той заклад, в якому він є.

2

Через несподіваних подій, що сталися в 2020 році, eCommerce тренди 2021 року почали стрімко розвиватися. Сьогодні все більше і більше роздрібних продавців зосереджуються на онлайн-продажах.

3

Ось, тренди 2021 варті того, аби їх знати та додати на сайт, щоб підвищити його ефективність. 

4

Сайт Apple продуманий до деталей. Якщо вам цікаво, як створити веб-сайт, подібний Apple, то ви потрапили в потрібне місце.

5

Ви коуч? Ви хочете створити власний веб-сайт і розвивати свій бізнес? Якщо так, то ви потрапили в потрібне місце.

Subscribe to our blog updates