Підтримка сайтів для Internet Explorer є обов'язковою?

02.07.2020
Should my website support Internet Explorer
Автор:

Підтримка сайтів для Internet Explorer ще має сенс? 

Це є основне питання, на яке сьогодні відповість команда з веб-розробки Інтернетдевелс.

Ми вирішили повернутися до цієї теми, так як нещодавно наші клієнти попросили нас налаштувати їх сайт для коректного відображення в браузері Internet Explorer. Але в цьому немає необхідності, оскільки підтримка веб-сайтів для Internet Explorer більше не обов'язкова.

Чому підтримка сайту для Internet Explorer є старомодною?

1 грудня 2016 року Microsoft перестала підтримку всіх версії IE, включаючи Internet Explorer 10.

Навіть керівник Microsoft Security, Кріс Джексон попросив користувачів припинити підтримку сайтів для Internet Explorer, тому що це перестало бути безпечним.

Ми погоджуємося, що Internet Explorer був одним з перших і улюблених браузерів, але його час пройшов. Сьогодні він вже не відповідає вимогам W3C і тому може спричиняти багато проблем.

5 головних проблем браузера Internet Explorer

  • невідповідність стандартам W3C
  • не часті оновлення
  • недостатня кількість функцій
  • відсутність підтримки Microsoft
  • застарілі теми

Ми вважаємо, що ці проблеми є гарною причиною для припинення підтримки сайтів для Internet Explorer в 2021 році. Підтримка сайтів для Internet Explorer більше не є обов'язковим налаштуванням. Є багато інших браузерів, на які варто звернути увагу.

Які браузери має підтримувати ваш сайт?

Для того, щоб зручно користуватися Інтернетом, вам потрібно використовувати браузер. За даними W3counter станом на травень 2020 року, найпопулярнішими браузерами є:

  • Chrome - 56,1%
  • Safari - 18,1%
  • Firefox - 5,5%
  • Internet Explorer, Edge - 7,5%
  • Opera - 3,7%

Which Browsers Should Your Website Support

Which Browsers Should Your Website Support

Той факт, що Chrome займає перше місце так довго, можна легко пояснити. Справа в тому, що його постійно вдосконалюють і змінюють, щоб забезпечити найкращий користувацький досвід.

Наприклад, з 2018 року Google почав активно працювати над управлінням та вдосконаленням реклами. Дані в графіку доводять ефективність цього.

Якщо подивитися на дані Internet Explorer, то можна побачити, що він втратив свої позиції через відсутність вдосконалення та відповідності вимогам.

Який веб-браузер є найкращим?

Як кажуть, «на колір та смак товариш не всяк».

Кожен вибирає для себе, який браузер зручніше використовувати. Все залежить від ваших потреб.

Нижче ми покажемо основні характеристики найпопулярніших браузерів і їх особливості.

Статистика підтверджує наші слова про те, що підтримка сайтів для Internet Explorer вже пішла в минуле. Сьогодні вже не обов'язково створювати сайти з підтримкою для Internet Explorer.

Який веб-браузер є найкращим?

Тепер ви бачите, що вам не потрібно додавати підтримку Internet Explorer для вашого сайту.

Скільки людей все ще використовують IE?

Для того, щоб зрозуміти, скільки людей все ще використовують Internet Explorer, пропонуємо вам переглянути діаграму нижче.

How many people still use IE

Згідно з останніми статистичними даними, IE швидко втрачає свою популярність і все рідше використовується.

Хто все ще використовує IE?

1. Його використовують ті, хто давно створив бізнес і використовує бізнес-інструменти, розроблені спеціально для IE. Користувачі розуміють, що підтримка IE - це вже минуле, але не хочуть переходити на інший браузер, оскільки їм потрібно розробляти нові інструменти. Тому, вони продовжують використовувати старіші версії IE з бідним функціоналом.

2. Його використовують ті, хто працює у спеціальних галузях та потребує відновлення сертифікатів. Про що ми говоримо? Наприклад, медичні компанії повинні отримати сертифікати з управління продуктами харчування та ліків перед тим як почати працювати. Щоб змінити браузер, їм потрібно поновити сертифікати FDA. Тому вони продовжують використовувати підтримку сайтів для Internet Explorer.

3. У третю категорію ми віднесли користувачів із досвідом :) На одному з форумів ми знайшли цікаві відповіді на питання: «Люди, які все ще користуються підтримкою сайтів Internet Explorer, чому ви це робите?»

People who still use Internet Explorer support on the website, why

Які браузери має підтримувати мій сайт замість Internet Explorer?

Сьогодні підтримка сайтів для Internet Explorer не є обов'язковою, навіть Microsoft офіційно припинила його підтримку. Краще подбайте про правильну підтримку та відображення ваших сайтів в інших браузерах, наприклад, Google Chrome.

Якщо у вас все ще залишилися питання, то запитаєте веб-розробників в Internetdevels про все, що вас цікавить.

Ми будемо раді допомогти вам з тестуванням вашого сайту або іншими проблемами. Наша команда Internetdevels - це справжні експерти, які виконують завдання відповідально, швидко і за доступними цінами.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Сьогодні ми поділимося інформацією про те, що таке перенаправлення URL-ів, в яких ситуаціях воно буває потрібне, як воно може вам допомогти, а також як перенаправити URL на Drupal-сайті за...

2

Серед технік, що підвищують залучення читачів до блогу, є сповіщення про появу нових постів. Давайте розглянемо, як налаштувати сповіщення про новий контент на Drupal-сайті.

3

Сьогодні розглянемо ближче одну з практик для підвищення безпеки сайтів, яка не надто часто описується, — обмеження часу сесії користувача на сайті. Давайте поглянемо, як це забезпечує Drupal-...

4

Усі чекають на гарні новини, і у нас для вас є саме такі. Drupal-розробка в часи Covid-19 продовжується — суворі кризи навіть часто відкривають нові перспективи! Далі у статті дізнайтесь,...

5

Інтернет-магазини повинні допомагати їхнім власникам ідеально втілювати їхні стратегії щодо доставки товарів. Читайте далі про рішення та можливості з доставки в Drupal Commerce.

Subscribe to our blog updates