Розробка під SharePoint: додатки для оптимізації робочого процесу (частина 1)

03.03.2017
Розробка під SharePoint: додатки для оптимізації робочого процесу (частина 1)
Автор:

Сьогодні корисні додатки створюються фактично для усього. Ми любимо розкривати секрети того, як працюють класні «аплікейшени» та як підвищується їхня ефективність за допомогою різних підходів (наприклад, архітектури мікросервісів або шаблону CQRS). Люди підвищують ефективність додатків, а додатки підвищують ефективність людей! Саме так відбувається з додатками для ефективної командної роботи, менеджменту та обміну інформацією всередині компанії. Одним з інструментів, що дуже допомагають у цій сфері, є Microsoft SharePoint.

Тепер стало ще легше здійснити мрію будь-якого керівника про підвищену продуктивність команди, кращу комунікацію, економію часу і грошей завдяки ідеально організованому робочому процесу. SharePoint — це і набір інструментів для роботи команди, і платформа для побудови додатків. Для другої із вищезгаданих цілей у 2016 році вийшов новий фреймворк SharePoint.

SharePoint як платформа для командної роботи

SharePoint — веб-орієнтований додаток, який полегшує, синхронізує та прискорює багато щоденних процесів, таких як розповсюдження, керування, редагування, перевірка, затвердження, повторне використання, відстеження та пошук необхідної інформації.

Такі речі, як спільні календарі, обговорення, призначення зустрічей, а також безліч різноманітних нагадувань, сповіщень та підказок, дуже допомагають у роботі. Працівники добре залучені до процесів та поінформовані про кожну деталь своїх спільних проектів.

SharePoint налаштовується під будь-які потреби фірми, добре співпрацює з іншими інструментами, пропонує гнучкі налаштування з безпеки, дозволяє консолідувати інтернет-, інтранет- та екстранет-сайти в одній платформі і т.д.

Розробка додатків під SharePoint

Сфера нашого особливого інтересу — використання SharePoint для побудови веб-додатків різного масштабу для ідеальних робочих процесів в організаціях. Ці додатки можуть бути швидкими, інтерактивними, багатошаровими, респонсивними та дружніми до мобільних пристроїв. Інтеграція з іншими інструментами та хороші можливості з розширення — лише деякі із додаткових переваг SharePoint-розробки.

У 2016 році з’явився фреймворк SharePoint (Sharepoint Framework або SPFx) в якості нової концепції розробки додатків під SharePoint. Він дозволяє розробникам творити круті речі «на стороні клієнта», добре інтегрується з Microsoft Graph та підтримує опен-сорсні інструменти. Фреймворк SharePoint побудований за принципом mobile-first.

Його можна застосовувати з будь-якою платформою та з будь-яким фреймворком JavaScript. Ваші додатки можуть повністю базуватися на JS, щоб ви сповна використовували його потужність. Однак, це необов'язково, адже розробники зараз мають як ніколи великий вибір різноманітних фреймворків для роботи з SharePoint, які їм більше до душі.

Ви можете хостити свої SPFx-додатки у SharePoint, на своєму сервері або на хмарному хостингу.

Якщо ви зацікавились тим, щоб покращити робочий процес компанії та оцінити те, на що здатні потужні додатки, пропонуємо вам наші послуги. Досвідчена команда розробників побудує додаток під SharePoint або кастомізує ваші існуючі інструменти. Просто розкажіть нам, що саме повинно працювати краще у вашій організації, і ідеальне рішення не змусить на себе чекати!

Далі буде! Це лише перша частина серії блогів про розробку під Sharepoint. Слідкуйте за нашими подальшими публікаціями і дізнайтеся більше про Sharepoint і Drupal, а також про Sharepoint і .NET!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

У розробників додатків є чудовий вибір архітектурних стилів та принципів, які можна застосувати та навіть ідеально поєднати між собою. Нещодавно ми вам розповідали про архітектуру...

2

Facebook — популярна соціальна мережа з численною аудиторією користувачів з усього світу, яка відкриває широкі можливості для бізнесу. Якщо ви збираєтеся створити свою бізнес-сторінку у Facebook,...

3

Якщо ви працюєте у сфері цифрового маркетингу, ця стаття може стати вам у нагоді. Ми знаємо ваші бажання, потреби, проблеми і як з ними впоратися. Зараз ми згадаємо найбільш поширені труднощі, з...

4

Кошики або візочки в інтернет-магазині — як їх на назви, суть у них одна. Завдяки ним покупці можуть переглянути товари, які вони обрали і перейти до оплати. Серед найкращих практик...

5

Отож, який спосіб донести контент через мобільні пристрої є найбільш доцільним для вашого бізнесу? Сайт чи додаток? Порівняймо два варіанти, щоб прийняти оптимальне рішення.

Subscribe to our blog updates