Моніторинг серверів: для сайтів, створених літати, а не падати!

22.04.2016
Моніторинг серверів: для сайтів, створених літати, а не падати!
Автор:

Ваш сайт створений літати, тож ніколи не дозволяйте йому падати. Якщо сайт падає, його репутація падає разом із ним. А сайтам хотілось б завжди бути в хорошій формі, щоб дані на них ніколи не губилися, а відвідувачі насолоджувались їх гарною роботою, та й фінансові операції на них (якщо такі є) проходили безпечно та надійно. Як цього всього досягти, і як ніколи не чути таку неприємну новину, як “ваш сайт упав”?

Моніторинг серверів

Перш за все, потрібно правильно пильнувати сервер, на якому розміщений ваш сайт. Це один з найважливіших аспектів у забезпеченні його чіткої роботи та, при необхідності, швидкої ідентифікації та вирішення можливих проблем. Саме в цьому суть послуг з моніторингу серверів. Вони призначені для того, щоб регулярно перевіряти, як справи у вашого серверу в плані оперативності, безпеки, доступності тощо.

Самостійний моніторинг серверів може бути затратним як в плані часу, так і в плані фінансів. Адже вам знадобиться кваліфікований персонал у штаті. Тому гарне рішення — доручити моніторинг серверів надійній команді, яка на цьому спеціалізується. Так, ви вгадали, в такі моменти компанії зазвичай представляються — тож не будемо порушувати традицій ;) “З’ївши собаку” на роботі з сайтами, компанія з Drupal-розробки InternetDevels просто не могла не мати у своєму арсеналі такої послуги, як моніторинг серверів. Моніторили, моніторимо і завжди будемо моніторити!

Запрошуємо будь-які сайти

Хоча в назві нашої компанії є слово “Drupal”, не має значення, на якій платформі побудований ваш сайт. Ми моніторимо сервери, на яких розміщені будь-які сайти. Крім того, в якій би країні ваш сервер на знаходився, для нас це не стане перешкодою.

Ми працюємо з найпопулярнішими серверами та мережевими пристроями: HTTP, HTTPS, DNS, PING, MySQL, MSSQL, FTP, POP3, SMTP, IMAP, SSH, Telnet тощо.

Моніторинг серверів 24/7

Можете чудово спати вночі! Ваш сервер буде моніторитись цілодобово, а запити до нього надсилатимуться щохвилини.

Система моніторингу серверів Zabbix

В роботі ми використовуємо систему Zabbix, яка забезпечує оперативний моніторинг серверів у реальному часу. Крім того, в ній передбачені можливості візуалізації даних (огляди, графіки, таблиці тощо). Ви можете створити там власний акаунт і постійно мати необхідну інформацію під рукою.

Зручні сповіщення та звіти

В який спосіб вам би хотілося отримувати сповіщення? Залежно від ваших уподобань, можна налашувати сповіщення за допомогою електронної пошти, телефонних дзвінків, SMS і т.д. Також можна надсилати детальні звіти по роботі сервера. Гнучкий розклад обираєте ви.

Жодних “а що, якщо” ;)

Ми можемо створити план бекапів/відновлення, щоб всі ваші дані бути цілими та неушкодженими в будь-якій ситуації. В разі потреби, ваш сайт можна швидко відновити на іншому сервері.

Пліч-о-пліч з досвідченими розробниками

Одна з наших найбільших переваг — це те, що InternetDevels є компанією з розробки сайтів “повного циклу”. У нас 8 років досвіду, тож важко уявити щось, що б ми не могли запропонувати в плані веб-послуг. Тому і будь-які складні питання завжди мають вирішення. Напишіть нам — і давайте обговоримо моніторинг вашого серверу. Лише один крок — і потім ви зможете мати абсолютний спокій, в той час як ми подбаємо про ваш сервер!

Читайте також: Що таке хостинг і чому він потрібен вашому сайту?

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Ми живемо в час, коли соціальні мережі правлять світом — їхні можливості з просування бізнесу не підлягають сумніву. Проте, SMM (робота з...

2

Почувши словосполучення «бодішоп», ви, мабуть, в першу чергу уявляєте магазин продуктів для догляду за тілом, наповнений мильними...

3

Ваш сайт заслуговує на те, щоб бути бездоганним з самого початку. Але в тому поспіху, який часто супроводжує запуск сайтів, легко забути про...

4

Читайте і дізнавайтеся, що таке аутстафінг, чим він відрізняється від аутсорсингу, в чому його основні переваги і наскільки це явище...

5

Незважаючи на те, наскільки досвідченою у сфері веб розробки є ваша компанія, ви все ще повинні звертати особливу увагу на якість послуг...

Subscribe to our blog updates