Search API. Робота з Apache Solr

27.11.2012
Search API. Apache Solr operating
Автор:

 В статті буде розповідатись про те, як швидко налаштувати модуль Search API та Search API Solr search, і як дані з Solr сервера відображати за допомогою модуля Views. В статті не буде розповідатись, як встановити Apache Solr на сервер, тому для правильної роботи всього, що описано в статті, на вашому сервері вже повинен бути встановленний Apache Solr.  

1) Додаємо необхідні ресурси.

Додамо в наш Drupal та включимо модулі Search API, Search API Solr search, Views, CTools, Entity, попередньо завантаживши в директорію libraries бібліотеку SolrPhpClient. Варто зауважити, що модуль Search facets не включиться, так як він вимагає facetsapi, але наразі нам це не важливо.

2) Доналаштування Solr сервера.

В директорії модуля Search API Solr search є два файли schema.xml та solrconfig.xml. Потрібно замінити в нашому ядрі Solr ці файли на ті, що в модулі. Після заміни файлів потрібно Solr перегрузити (тобто перегрузити tomcat aбо Jetty).

3) Налаштовуємо адмін частину.

В нас з'явилась ось така сторінка:

Натискаємо "Add server". В полі "Service class" вибираємо Solr service. Після чого, ми бачимо поля для встановлення з'єднання до нашого solr сервера. В нашому випадку, заповнені поля, виглядають так:


Після заповнення натискаємо "Create server". В разі правильного налаштування ми побачимо щось на зразок:

Якщо все добре - повертаємось до сторінки /admin/config/search/search_api та натискаємо "Add index". На цій сторінці веб розробник повинен обрати що індексувати та за допомогою якого сервера. Звичайно сервер вибираємо той який ми створили. Після заповнення, натискаємо "Create index". Ми попадаємо на сторінку де потрібно вибрати поля. Поля потрібно вибрати ті з якими ми хочемо працювати далі, наприклад ті які ми будемо відображати за допомогою модуля views. До того ж ми можемо додати поля з інших entity:

Після збереження полів, попадаємо на сторінку різних налаштувань індексів полів. Наразі, ми цю сторінку пропустимо і просто натискаємо зберегти конфігурацію.

Все, тепер можна глянути скільки проіндексовано нод на нашому сайті (перейшовши на сторінку "Status" в індексі). Якщо не проіндексовано - натискаємо "index now".

4) Створення view.

Після індексації нашого контенту можна приступити до створення view. Переходимо на сторінку створення view.  Щоб view показували контент з Solr індексу нам потрібно вибрати ім'я індексу яке ми задавали при створенні. В моєму випадку це "Nodes":

Натискаємо зберегти.

Вуаля! Ми створили view яка показує матеріали з нашого індексу.

to be continue........

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Трапляються завдання, для вирішення котрих необхідно створювати свою таблицю в базі даних і потім власними ж запитами взаємодіяти із цією таблицею. За таких обставин написання численних запитів...

3

В наші дні всі знають про такі ітернет магазини як eBay, Amazon і.т.д. Проте, мало хто знає...

4

Не всі знають, що модуль Views надає досить обширний API....

5

В продовження двох попередніх статей (клікклік) про...

Subscribe to our blog updates