Відкладений постинг контенту на сайті Drupal 8 з модулем Scheduler

28.02.2020
Відкладений постинг контенту на сайті Drupal 8 з модулем Scheduler
Автор:

Якісний контент здатен творити дива для бізнесу. Однак, на його створення потрібні час та зусилля. Вам доведеться регулярно постити контент заради оновлення сайту, успіхів у SEO та підтримання інтересу клієнтів.

На щастя, є способи та інструменти, що полегшують регулярне створення контенту. Розгляньте, наприклад, ідею відкладеного постингу на сайті. Поговоримо про переваги цього підходу і розглянемо корисний Drupal-модуль для відкладеної публікації — Scheduler.

Відкладений постинг на сайті: що це таке

Можливості відкладеної публікації дозволяють вам або вашим контент-редакторам наступне:

  • ставити контент на автоматичну публікацію у визначену дату та час
  • ставити контент на автоматичне зняття з публікації у визначену дату та час

Переваги відкладеного постингу та корисні сценарії

Завдяки інструментам з відкладеного постингу процеси з публікації контенту стають краще організованими, більш гнучкими, а також дозволяють заощаджувати час. Ось, як саме:

  • Можна швидко запостити багато контенту заздалегідь і не бути прив'язаними до комп'ютера. Контент можна запланувати на неробочі години, на вихідні, на особливі дати, на час відпустки чи відрядження і так далі. 
  • Завдяки інструментам з відкладеного постингу можна не хвилюватися за своєчасне чищення застарілого контенту — можна запрограмувати його на зняття з публікації заздалегідь (залежно від того, як довго він релевантний).
  • Відкладена публікація дозволяє запускати кампанії з конкретною датою початку і завершення. Вони можуть бути пов'язані з запуском нової продукції, святами, певними сезонами і так далі.

Marketing campaigns based on holidays

Модуль Scheduler для відкладеного постингу в Drupal 8

Модуль Scheduler чудово робить задачу щодо публікації та зняття з публікації Drupal-нод. У нього 1.250.000 завантажень незалежно від версії, що доводить популярність відкладеного постингу. Давайте поглянемо, як він працює в гілці Drupal 8.

Встановлення модуля Scheduler

Модуль Scheduler іде в комплекті з іншим модулем — Scheduler Rules Integration. Якщо увімкнути також останній, відкладений постинг вийде на особливо високий рівень (буде залежати від певних подій на сайті завдяки можливостям модуля Rules). Сьогодні будемо дотримуватись простого опису і розглянемо лише класичний відкладений постинг.

Scheduler Drupal module installation

Увімкнення відкладеної публікації/зняття з публікації контенту

Вам потрібно піти в потрібний контент-тип (статтю, новину, блог, товар, галерею і так далі) в Structure — Content types — [Your content type] — Edit та увімкнути цю опцію. Поставте галочки, щоб дозволити відкладений постинг та зняття з публікації.

Після цього розгорнеться ще більше опцій. Серед найцікавіших — такі:

  • час публікації ноди може змінюватись згідно з запланованим часом — завдяки цьому Drupal-контент виглядатиме свіжішим
  • відкладення публікації можна зробити обов'язковим — це допоможе контент-редакторам ніколи не забувати про відкладений постинг

Enabling scheduled publishing & unpublishing for a content type with the Drupal Scheduler module

На цій самій вкладці можна обрати вигляд інтерфейсу для відкладеного постингу ноди. Саме так це буде виглядати для контент-редакторів.

Формат лише з датою як варіант у Scheduler

Щоб полегшити відкладений постинг, можна зробити так, щоб планувалася лише дата. Контент-редатори не будуть змушені вводити точний час. Час буде введений за замовчуванням, але вони матимуть змогу поміняти його при потребі. Цей формат налаштовується за допомогою галочки в Configuration — Content authoring — Scheduler.

Date-only format with the Drupal Scheduler module

Відкладений постинг та зняття з публікації контенту в Drupal 8

Тепер ми можемо подивитись, як все це працює від час створення Drupal-ноди. Справа від форми редагування ноди ми бачимо вкладку “Scheduling options”. Туди потрібно ввести дату публікації та зняття з публікації або залишити будь-яку з цих опцій пустою, якщо вона вам не потрібна. Час залежатиме від часового поясу вашого сайту.

Scheduling your Drupal 8 content to be published or unpublished

Ми щойно запланували пост «Вітаємо з першим днем весни!» на 1-е березня 2020 року, 7.00 ранку. Він має з'явитись 1-го березня і знятися з публікації наступного дня.

Content scheduled for publishing in Drupal

У нас є також вкладка “Scheduled”, яка показує всі ноди, що заплановані на публікацію або зняття з публікації.

Scheduled content tab from the Drupal Scheduler module

Lightweight Cron — менеджер задач для Scheduler

Що, якщо час уже настав, а ваші ноди досі не перейшли в опубліковані? Це означає, що досі не запускався Cron. Модуль Scheduler забезпечує автоматичну публікацію та зняття з публікації контенту саме за допомогою Cron — з конкретною, визначеною періодичністю. Щоразу, коли Cron запускається і знаходить заплановані ноди, він відповідно публікує або знімає їх з публікації.

Ви можете також обрати використання Lightweight Cron, який працює виключно зі Scheduler. Він дозволить зробити більш гнучкі налаштування щодо частоти запуску задач модуля Scheduler, і при цьому не навантажуватиме Drupal Cron.

Налаштування Lightweight Cron знаходяться в Configuration — Content authoring — Scheduler. Його можна запустити в будь-який момент однією кнопкою — і всі задачі, час яких підійшов, одразу виконаються. А можна гнучко налаштувати частоту їх виконання за допомогою програми Crontab на вашому сервері. Зв'яжіться з нашою командою з Drupal -підтимки, якщо вам потрібно допомогти з цим.

Lightweight Cron as the Scheduler task manager

Налаштуйте відкладений постинг разом з нами!

Ідея відкладеного постингу звучить цікаво? Чи, можливо, ви б хотіли також розглянути інші способи покращення роботи з контентом в Drupal? Drupal 8 пропонує безліч можливостей у цій сфері, деякі з яких були включені в ядро Drupal останніх версій.

Щоб налаштувати відкладений постинг чи створити будь-які інші опції на Drupal-сайті, можете завжди розраховувати на наших експертів з Drupal-розробки і підтримки!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Естетично привабливі та цікаві навігаційні меню великою мірою визначають успіх сайту. Якщо ваш сайт побудовано на Drupal, вам пощастило. Адже він має безліч корисних модулів для створення сучасних...

2

Поговоримо, чому FAQ (Frequently Asked Questions, або питання-відповіді) варто зробити важливою частиною вашої ...

3

Все більше власників бізнесу вирішують найняти команду...

4

Подивіться, як створюються зручні розклади подій за допомогою модуля Smart Date у Drupal 8. Модуль застосовує дуже гнучкі підходи до дати і часу.

5

Сьогодні ми розповімо, як підвищити юзабіліті кошика за допомогою одного чудового модуля. Він входить в добірку...

Subscribe to our blog updates