Поради для оновлення веб-сайту

30.06.2017
Поради для оновлення веб-сайту
Автор:

Веб-сайт подібний до будинку. Недостатньо лише побудувати, необхідно постійно підтримувати його в належному стані, прибирати, позбуваючись від непотрібних речей, а також вносити нове в інтер'єр. Людям швидко набридають застарілі веб-сайти, які тривалий час нічого не змінюють, ігнорують тенденції та не піклуються про виправлення помилок. Переконайтеся, що ваш веб-сайт залишається в ідеальному стані та має всі необхідні вдосконалення. Нижче ми пропонуємо поради для оновлення веб-сайту, щоб покращити конверсію та зменшити показник відмов.

Легкі способи освіжити сайт:

Підтримуйте контент релевантним та привабливим

Неможливо уявити собі веб-сайт без контенту. Інформація, представлена ​​у різноманітних можливих формах — це те, заради чого відвідувачі приходять на ваш сайт. Якщо ви хочете, щоб після освоєння цієї інформації (контенту сайту) вони зробили вибір на вашу користь, скористайтеся всіма перевагами контент-маркетингу. Подумайте, чи змінювалися ваші контактні чи інші дані, а також чи не забули ви поставити поточний рік копірайту на сайті. Ніколи не допускайте, щоб користувачі наткнутися на застарілий, невідповідний контект, тому регулярно його перевіряйте.

Додайте також свіжий матеріал в наповнення сайту, наприклад, нові приклади завершених проектів у портфоліо, нові події, нові пропозиції тощо. Створіть блог, якщо ви ще цього не зробили, і постіть унікальний контент. Це допоможе залучити більше відвідувачів на ваш сайт, підвищити коефіцієнт клікабельності та переходів та утримувати постійний інтерес аудиторії.

Дозвольте вашому контенту подорожувати. Дайте можливість користувачам скачувати вашу важливу інформацію (каталоги, чеклісти, FAQ, звіти тощо) у форматі .pdf.

Перегляньте кнопки заклику до дії

Заклик до дії — один із обов'язкових елементів ефективної лендінг-сторінки. Він також може з'явитися на будь-якій іншій сторінці та спрямований на заохочення ваших відвідувачів купувати, замовляти, підписуватися, реєструватися чи виконувати будь-які інші потрібні вам дії. Кнопки, щоб поділитися в соцмережах та кнопки для відстежування ваших соцсторінок — це чудові інструменти для розповсюдження контенту та охоплення ширшої аудиторії.

Перегляньте свої кнопки заклику до дії, чи несуть вони чітке повідомлення і зручно розташовані, щоб відвідувачі могли їх легко помітити. За даними досліджень, найбільш ефективними місцями для цих кнопок є зверху та зліва від контенту.

Підтримуйте активність в соцмережах

Соціальні мережі мають велике значення для сучасних користувачів, де вони проводять час щодня. Якщо ви поміщаєте кнопки для відстежування ваших соцсторінок на своєму сайті, тоді, відповідно, ваші сторінки у соцмережах повинні постійно бути живими, активними, цікавими та оновленими. Linkedin, Twitter, Pinterest та Facebook бізнес-сторінки — це способи покращити впізнаваність бренду, інформувати про новинки та рекламувати. Вони повинні спрямовувати людей на веб-сайт вашої компанії, де вони можуть знайти більше контенту, який сприяє конверсії. Ваші соціальні повідомлення мають бути мостом, по якому користувачі можуть пройти і потрапити на сайт. Тому, не просто поміщайте певну інформацію в пости і твіти, а не забувайте часто вставляти гіперпосилання на відповідні сторінки сайту. Пам’ятайте також про ключові слова та хеш-теги, які допоможуть користувачам знайти вас у соцмережах.

Інструменти для управління соціальними медіа допоможуть вам створювати, заплановувати, ставити на таймер та публікувати свіжий контент у соціальних мережах, а також знаходити потенційних клієнтів. Дбайте, щоб ви часто з’являлися в стрічках новин користувачів, принаймні двічі на тиждень. Безкоштовні інструменти для моніторингу соцмедіа допоможуть виміряти видимість вашого бренду та відслідковувати згадки і зворотній зв'язок.

Підтримуйте посилання в належному стані

Недійсні лінки зменшують довіру до компанії. Щоб виявити та виправити їх, проведіть аудит посилань за допомогою Google Search Console або нас. Перевірте свої внутрішні URL-адреси та з'ясуйте, які з них варто виправити в першу чергу. Перевірте не тільки свій, але й чужі веб-сайти, які можуть скеровувати юзерів на ті ваші сторінки, яких вже не існує. Аудит посилань покращить SEO та користувацький досвід.

Тим не менш, повідомлення про помилку "Сторінка не знайдена" неможливо повністю уникнути. Тому, спробуйте зробити ці небажані ситуації найменш неприємними. Створіть креативну сторінку 404, щоб викликати усмішку та симпатію.

Захистіть свій бізнес від свіжих загроз

Свіже зловмисне програмне забезпечення постійно розробляється кіберзлочинцями, і нові баги трапляються час від часу. Щоб запобігти кібератакам, проводьте аудит безпеки не рідше одного разу на рік. Крім того, пам'ятайте про поради, як захистити акаунти у соцмережах, які ми раніше вам пропонували, тому що злом облікових записів є не меншою проблемою, ніж злом сайту. Це може зіпсувати вашу репутацію. Отже, виявляйте вразливі місця та виправляйте їх вчасно, щоб ваш бізнес завжди був захищеним.

Дотримуйтесь наведених вище порад та періодично оновлюйте свій сайт. Якщо вам потрібна професійна допомога, зв'яжіться з нашими експертами, щоб отримати підтримку та обслуговування вашого веб-сайту.

2 votes, Рейтинг: 5

Також по темі

1

Сьогодні ми додаємо ще один вагомий елемент в наш список ІТ-інновацій — low-code платформи. Назва викликає неабиякий інтерес, чи не так? Отже, ми спробуємо з'ясувати крок за кроком, що собою являє...

2

Хотілось би звернути вашу увагу на корисний інструмент для дебагінгу (також відомого як відлагодження або зневадження) JavaScript. Це навіть не інструмент, а набір інструментів під назвою Chrome...

3

У сьогоднішній статті ми згадаємо кібер-загрози, які дуже поширені на даний час. Крім того, запропонуємо вам поради, які допоможуть підготуватися до них, щоб уникнути кібер-атак.

4

Тепер DevOps є хедлайнером, привертаючи всю увагу. Насправді, багато людей до цих пір не знають, що ж це модне слівце означає. Це рух чи назва нової професії? Інновація? Можливо, просто метод...

5

Можливості з експорту даних з сайту в зручний спосіб та у потрібному форматі — актуальна та цікава тема, яка заслуговує на підбірку статей. У попередній статті ми ознайомлювали вас із...

Subscribe to our blog updates