Чому варто віддати перевагу Drupal над іншими CMSs?

24.02.2021
Чому ви повинні віддати перевагу Drupal над іншими CMS
Автор:

Перше з чим ви стикаєтеся, після того, як захотіли відкрити власний онлайн-бізнес — це вибір правильної CMS. Без цього далеко не заїдеш. Звичайно, існує безліч CMS, але Drupal CMS є найзручнішою і найперспективнішою з усіх.
Чому варто вибрати Drupal для вашого бізнесу? Якщо коротко, то тому, що Drupal CMS — це багатофункціональна «платформа для амбітного цифрового досвіду». Ви можете нескінченно покращувати сайт, тому що Drupal можна доповнювати різними модулями. Це ніби, додавати частини в Lego.
Сьогодні, Drupal веб девелопмент компанія Internetdevels, нарешті пояснить, чому ви повинні віддати перевагу Drupal над WordPress та іншими CMS.

Drupal — це CMS для всіх?

Drupal — це фреймворк для управління контентом, який дозволяє вам нескінченно покращувати ваш сайт.

Серед головних особливостей Drupal CMS:

  • високий рівень безпеки
  • зручне додавання контенту
  • швидка міграція вашого сайту на Drupal
  • легка стороння інтеграція
  • постійна підтримка спільноти
  • SEO оптимізація
  • безкоштовна платформа з відкритим вихідним кодом
  • 46 566 модулів, що відповідають вашим потребам

 особливості Drupal CMS

Сьогодні існує вже 9 версій Drupal. А це означає, що це дуже потужна система, яка постійно оновлюється і покращується, щоб відповідати навіть самим вимогливим вимогам власників бізнесу. Звичайно, у кожної CMS є свої переваги, але Drupal перевершує їх всіх своїми можливостями.

10 причин віддати перевагу Drupal над іншими CMSs

1. Популярність Drupal CMS

Сьогодні Drupal - це одна з найпопулярніших CMS. Його перевага в тому, що він надійний і доступний всім користувачам. Його використовують найрізноманітніші компанії, від державних установ до веб сайту Pinterest. За останніми даними, на сьогодні по всьому світу на Drupal працює 627 615 сайтів.

2. Процес встановлення

Встановити Drupal для новачка буде непросто. Щоб встановити його, вам потрібно знати, як підключатися через FTP і встановлювати бази даних. Однак, якщо ви працюєте в цій області, це займе у вас менше ніж півтори хвилини. Все завдяки оновленню в Drupal 9, яке скоротило час установки Drupal на 20%.

3. Підтримка та оновлення

Ще одна вагома причина вибрати Drupal — це постійні оновлення та просте оновлення. Не має значення, оновлюєте ви сайт до останньої версії, чи до мінорної версії.
Якщо ви забудете стежити за оновленнями Drupal, не хвилюйтеся — ви отримаєте нагадування, коли прийде час. Drupal повідомляє власникам сайтів про оновлення, щоб ви змогли користуватися ним максимально ефективно.
Що буде, якщо ви не будете оновлювати сайт до останньої версії? Ви все ще будете отримувати підтримку від спільноти, але тільки певний період. Оновлення завжди краще, ніж стояти на місці.

4. Підтримка спільноти

Спільнота Drupal, мабуть, найкраща з усіх. Вони кажуть: «Приходьте за програмним забезпеченням, залишайтеся заради спільноти». Ось уже 20 років спільнота Drupal радує нас надійною підтримкою, відданими розробниками і постійними внесками, які роблять Drupal краще за інші CMS.

5. Краща масштабованість

Drupal CMS — це добре масштабована платформа, яка нічого не боїться. Ваш сайт буде готовий до стрибків трафіку та інших непередбачених ситуацій, якщо ви використовуєте Drupal. Одного разу Dries сказав: «... немає права на помилку!»

6. Найвищий рівень безпеки

З кожним роком проблема веб безпеки стає все більш актуальною. Однак, якщо ви побудували свій бізнес на Drupal, ви в безпеці. Щоб підтримувати безпеку ваших сайтів, спільнота Drupal постійно випускає і публікує нові оновлення на drupal.org. Як тільки вийде нове оновлення, користувачі будуть проінформовані про це. У 2019 зламано всього 1,28% сайтів на Drupal — це порівняно невелика цифра.

7. Якість

Як ми вже говорили, Drupal CMS вважається дуже зручною і якісною завдяки постійному вдосконаленню. Веб-розробники з усього світу покращують і виправляють модулі та помилки. Таким чином, її поліпшення ніколи не припиняється. В результаті такої роботи будь-які сайти, створені на Drupal, можуть похвалитися своєю якістю.

8. 100% безкоштовно

Drupal — це повністю безкоштовна CMS. Вам не потрібно купувати ліцензію або платити періодичні збори. Будь-хто може встановити Drupal безкоштовно. Той факт, що це відкритий вихідний код, виділяє його.

9. Мультимовність

Drupal розширив кордони та був переведений більш ніж на 90 мов. Це робить його доступним для всіх. Незалежно від того, чи говорите ви по-китайськи або по-арабськи, вам буде зручно ним користуватися.

10. SEO

SEO сьогодні є основним полем битви. Якщо ваш сайт займає високі позиції в пошукових системах, то це означає, що ви доступні великій кількості користувачів. Веб-сайт Drupal дає вам масу можливостей для оптимізації. Наявність потужних SEO модулів і чистого коду дає міцну основу для створення добре оптимізованого веб-сайту.

10 причин віддати перевагу Drupal над іншими CMSs

Виберіть Drupal, щоб розвивати ваш онлайн-бізнес!

Про Drupal написано багато блогів, але можливості Drupal CMS дійсно переважають над можливостями інших CMSs. Чому Drupal? Тому що він підходить для сайту будь-якого розміру і галузі та надає кращі можливості для розвитку вашого бізнесу. Drupal — це CMS для всіх!
При необхідності наші веб-розробники допоможуть вам з будь-якими питаннями, пов'язаними з Drupal.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Будьте готові до нового майбутнього  веб-сайтів вищих навчальних закладів після COVID з порадами від нашої веб девелопмент компанії.

2

З чого почати пошук? Навіщо вам web maintenance компанія? Які характеристики важливі? І, на кінець, скільки коштують послуги веб-обслуговування?

3

Drupal 7 скоро зникне. Що робити, якщо ваш сайт на Drupal 7? Вам необхідно подбати про його перенесення на Drupal 8 або 9. Тобто, у вас повинен бути план Б, щоб не втратити ваш сайт повністю. Але...

4

Цей тул є безкоштовним і складає основну конкуренцію для Google Analytics. 

5

Цей блог буде повністю присвячений опису найпотрібніших модулів для створення сайту на Drupal 9.

Subscribe to our blog updates