Причини доручити розробку сайту аутсорсинговій компанії з України

05.02.2016
Причини доручити розробку сайту аутсорсинговій компанії з України
Автор:

Це також інвестиція в те, що я називаю «новою Україною»
— країною молодих, добре освічених українців, які жадають
попрощатися з минулим і побудувати відкрите суспільство.

Джордж Сорос

Ці оптимістичні слова мудрий мільярдер сказав саме про українську ІТ-сферу. В яких обставинах він сказав їх? Дізнавайтеся відповідь у блозі. Крім того, до вашої уваги ряд причин, з яких варто доручити розробку сайту аутсорсинговій компанії з України.

Україна славиться професійними розробниками, які здобули хорошу репутацію у світі. Незважаючи не деякі негативні фактори, такі як військовий конфлікт на сході країни та певні проблеми з корупцією, яку ми намагаємось побороти, українські програмісти продовжують користуватися попитом за кордоном. Вищезгадані фактори не дуже зачепили сферу ІТ-аутсорсингу. Чому?

Більшість клієнтів знає, що всі українські компанії знаходяться в інших регіонах, подалі від конфлікту. Бізнес-життя в них проходить у звичайному режимі, коли все спокійно і безпечно. 

Багато започатковано багато програм із боротьби з корупцією, і певні результати уже помітні. Крім того, ви співпрацюватимете з українською аутсорсинговою компанією напряму. Українські ІТ-компанії бережуть свою репутацію, вони надійні та відповідальні.

Чому варто співпрацювати з українською аутсорсинговою компанією?

Сигнали від лідерів: гіганти на кшталт Джорджа Сороса інвестують в українську ІТ-галузь

Мудрі мільярдери мають чудову інтуіцію, яка ніколи їм на зраджує! У 2015 році Джордж Сорос купив велику частку в українській аутсорсинговій компанії з веб-розробки Ciklum. 

Ще один приклад з 2015 року: український стартап Depositphotos отримав 4 мільйони інвестицій від ЄБРР та 1 мільйон від TMT Investments.

Це лише найвизначніші приклади низки нещодавніх інвестиції в українську ІТ-галузь. Рухаємося в правильному напрямку!

Українське ІТ-життя вирує

Пульс української ІТ-сфери пришвидшується! Організовуються великі ІТ-конференції та кемпи, на які приїжджають відомі міжнародні доповідачі і діляться своїми знаннями. З'являється багато стартапів. В країні зараз майже 100 тисяч розробників та близько тисячі ІТ-компаній.

Щоб розвивати освіту в цій сфері, великі фонди на кшталт Brainbasket втілюють освітні програми, такі як “Technology Nation”, “Coding of the future”, “Hour of code” та інші. Уряд також виступив з ініціативою впровадити вивчення веб-програмування у школах — на уроках інформатики, щоб ростити молодих гуру з самого дитинства!

Помірні ціни при високій якості коду

Це беззаперечна перевага українських аутсорсингових компаній. Порівняно з західними компаніями, у них нижчі ціни, а якість коду така ж висока. Як так виходить? Вартість життя в Україні нижча, та й середня заробітна плата у інших галузях набагато нижча. Тому ситуація виграшна для обох сторін: як для українських розробників, так і для західних замовників.

Сильна вища освіта: хороша база для роботи

Більшість українських розробників мають вищу освіту, в якій найпопулярніші напрямки — математика, фізика, інженерія і т.д. Така підготовка дає змогу вирішувати складні технічні завдання. 

Українські вузи завжди давали солідну освіту, що базується на найкращих традиціях. Зараз також впроваджуються нові підходи, що ідеально доповнюють ці старі традиції.

Зручне розташування та схожі цінності

Перевага України перед країнами Азії тут однозначна. Україна знаходиться в центрі Європи, тому до неї всього кілька годин польоту з європейських країн, та й з Америки можна доволі легко дістатися. Крім того, схожий менталітет та цінності, і навіть майже однакові свята роблять співпрацю більш легкою та приємною.

Креативний підхід та непереборний оптимізм

Українці завжди підходять до роботи творчо та проявляють оригінальне мислення. Вони здатні пропонувати цікаві рішення, говорити власну думку та радити те, що підійде для вашого проекту найкраще. Радість життя, почуття гумору та вміння лишатися оптимістами в будь-яких обставинах однозначно на користь вашій співпраці.

Коли йдеться про ІТ-аутсорсинг, InternetDevels є одним з лідерів ринку з 8-річним досвідом. Тож якщо ми вас переконали і ви готові доручити свій проект аутсорсинговій компанії з України, напишіть нам і розкажіть про свій проект. Чекаємо на вас тут! :)

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

При створенні сайтів часто можна почути слова «фронтенд» і «бекенд». Вони втілюють у собі протилежну «філософію», але при цьому фронтенд і...

2

2015 рік був для нас багатим на події, досягнення, подорожі, відкриття...Однак, іноді цифри говорять красномовніше за слова. Безсумнівно, всі друпалісти люблять точні науки. Отже, ми вирішили...

4

Почувайтеся, як удома, але не забувайте, що ви...на хостинг-сервері :) Хороший хостинг-провайдер ніколи такого не скаже! Адже вашому сайту потрібне по-справжньому надійне та “комфортне” розміщення...

5

Щось магічне наближається! Його можна відчути в повітрі. Дзвенять дзвоники, мерехтять вогники, всі шукають подарунки. Посеред цієї приємної метушні ми не забули сказати вам дещо важливе. Так, так...

Subscribe to our blog updates