Чому Drupal 7 кращий за Drupal 6

29.01.2016
Чому Drupal 7 кращий за Drupal 6
Автор:

У наших попередніх блогах ми торкалися теми, що Drupal 6 “помер”
проте, якщо ви є власником сайту і досі не впевнені чи вам потрібен Drupal 7,
ми підготували цю статтю спеціально для вас.

Drupal 7… як він вплине на оновлення вашого сайту? Ми можемо сказати, що зміни він принесе значні, адже різниця між Drupal 6 та Drupal 7 велика. Перш за все, Drupal 6 не буде підтримуватися чи отримувати оновлення налаштувань безпеки, в той час як Drupal 7 краще підтримується, і більше того є найбільш протестованою версією з усіх, які були раніше. У цій статті ми допоможемо вам зрозуміти наскільки Drupal 7 змінить досвід користування веб сайтом.

Чим Drupal 7 кращий за Drupal 6?

Насамперед, Drupal 7 є набагато зручнішим у користуванні ніж Drupal 6, тому що тут ви матимете доступ до адміністративних посилань на кожній сторінці, де ви зможете редагувати різні елементи сторінки без переходу власне на адміністративну сторінку, а також покращену інтеграцію редактора WYSIWYG і більше опцій “перетягування” зображень. Поява нового модуля дозволяє користувачам створювати власні меню для сторінок, які вони найчастіше відвідують.

Разом з Drupal 7 у вас буде більший контроль над системою безпеки, надійніше втілення запланованих завдань, охорона даних за допомогою більш стійких систем логування і паролів.

Крім того власники і розробники сайтів матимуть змогу переконатися у правильності коду, тому що у 7 версії Drupal був доданий автоматичний фреймворк для тестування коду.

Також ви можете під’єднати ваш Drupal сайт до різноманітних додатків. Drupal 7 містить “шар абстракції бази даних” (database abstraction layer), який дасть можливість використовувати велику кількість баз даних, таких як Maria DB, Microsoft SQL Server, MongoDB, Oracle, MySQL, PostgreSQL, or SQLite.

Drupal 7 також був дещо змінений і в архітектурі. Тепер, разом з вбудованою системою полів контенту з’явилася можливість створювати гнучкий контент, додавати поля користувачам, а також коментарі, або й розширити власний додаток.

Перейшовши з Drupal 6 на Drupal 7 вам буде набагато легше керувати зображеннями, тому що у Drupal 7 підтримується бібліотека зображень, а також спеціальні поля для завантаження, які раніше з’являлись лише за допомогою модуля ImageField. Операції з зображеннями (наприклад, зміна розміру, обрізка) тепер надзвичайно легкі у користуванні.

Drupal 7 має нову систему тем. Були додані такі теми, як "Bartik" (тема інтерфейсу для користувача по замовчуванню), "Seven" (адміністративна тема інтерфейсу по замовчуванню) та "Stark" (з цією темою можна легко аналізувати HTML та CSS по замовчуванню).

Drupal 7 містить формат OPML (англ. Outline Processor Markup Language) - функції імпорту для каналів RSS, а також функції оновлення.

У цій версії Drupal модулі оновлюються через Інтернет. Також була додана підтримка для пошуку різними мовами.

Отож, куди рухатись далі?

Неймовірно! Скільки змін було втілено у Drupal 7! Тепер зрозуміло, чому Drupal 7 кращий за Drupal 6, і що зміни для вашого, побудованого на Drupal 6, сайту просто необхідні. Високо кваліфікована комнда розробників у InternetDevels охоче допоможе вам впоратися з цією проблемою. Все змінюється, життя біжить і нікого не чекає, тому поспішить оновити ваш сайт з Drupal 6 на Drupal 7!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Створення rtl сss — важливий процес, який потрібен для адаптацї дизайну до стандартів rtl. Цей процес передбачає заміну margin-left на margin-right, float: left на...

2

В наш час величезна кількість людей слідкують за новинами сайтів прямо з соцмереж. Тому, щоб полегшити собі життя і не робити подвійну роботу з розміщення матеріалів у себе на сайті і на сторінці...

3

Як ми часто спостерігаємо в історичних фільмах і книгах, після смерті короля натовп кричить “Король помер, хай живе король!” з такою короткою паузою між цими двома фразами, що немає коли сумувати...

4

На сьогодні можливості email-маркетингових кампаній можна з легкістю розширити засобами сервісів відправки електронних повідомлень, які були спроектовані для того, аби допомогти вам зв’язатися з...

5

Привіт! Якщо ви зацікавлені у веб-розробці на Drupal, поради від нашого розробника, безумовно, будуть корисними для вас. Дізнавайтеся нові речі про Drupal 7 і Apache Solr: переваги пошуку...

Subscribe to our blog updates